KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > artykuły piśmiennicze (98)

ABIS Artykuły Biurowe i Szkolne. Warszawa*****

Firma Abis jako dystrybutor największych światowych producentów artykułów biurowych i papierniczych zaprasza na internetowe zakupy w cenach hurtowych. Oferuje produkty Avery, Bic, Bongs, Esselte, GBC, Henkel, IBM Paper, Leitz, Pentel, Pilot, Samindruk, Sheaffer, Stabilo, Zweckform, 3M oraz materiały eksploatacyjne HP, Canon, Epson, Lexmark, Oki i inne. Aktualnie posiada w ofercie ponad 7 tysięcy produktów.

http://www.abis.com.pl/ - 18 Sty 2006

Autograf Salon - ekskluzywne pióra wieczne*****

Strona Salon Autograf prezentuje pióra wieczne i inne ekskluzywne przybory do pisania. Ekskluzywne pióra, w tym limitowane edycje zasługują na szczególną uwagę. Pióra wieczne zostały skatalogowane i każda marka posiada opis wybranych modeli. Autograf oferuje również eleganckie, skórzane dodatki: organizery, kalendarze, teczki konferencyjne, notesy telefoniczne, przyborniki lub komplety na biurko.

http://www.autografsalon.pl/ - 2 Gru 2008

Itala - artykuły reklamowe. Legnica*****

Kompleksowe zaopatrywanie firm w artykuły reklamowe. Na stronie można zapoznać się z ofertą asortymentową i zobaczyć zdjęcia oraz dowiedzieć się o świadczonych przez firmę usługach.

http://www.itala.com.pl/ - 25 Sty 2006

Pentel. Osielsko k/Bydgoszczy*****

Witryna producenta szerokiej gamy artykułów piśmiennych oraz materiałów do prac plastycznych. Na stronie obszerny katalog produktów, nowości, posiadane przez firmę certyfikaty jakości.

http://www.pentel.com.pl/ - 18 Sty 2006

Top-2000 Sp. z o.o. Warszawa*****

TOP-2000 jest polską firmą, działającą od 1989 r. W swojej ofercie posiada ponad 6000 produktów - zarówno produkty dla dzieci, nastolatków, jak i dla dorosłych. Na stronie znajdziecie ofertę, sponsoring, konkursy i zabawy.

http://www.top-2000.pl/ - 25 Sty 2006

Upominki reklamowe, zabawki pluszowe,sztuczna biżuteria,znakowanie AXPOL Trading-artykuły reklamowe.*****

Firma Axpol Trading oferuje artykuły reklamowe-artykuły reklamowe voyager, artykuły reklamowe do pisania, a także artykuły reklamowe do biura Złotniki. Poleca również znakowanie: usługi znakowania oraz maszyny do znakowania. Na stronie internetowej prezentuje zabawki pluszowe między innymi zabawki pluszowe typu maskotki.

http://www.axpol.com.pl/ - 20 Lis 2009

VauPe. Bydgoszcz*****

W ofercie firmy znajdują się segregatory, teczki, wyroby papiernicze. Na stronie informacje o firmie, jej ofercie i dane teleadresowe.

http://www.vaupe.com.pl/ - 19 Sty 2006

WatermanSklep - pióra waterman, pióra kulkowe waterman, długopisy waterman, ołówki waterman, atramen*****

WatermanSklep - oryginalne produkty marki Waterman. Pióra Waterman, pióra kulkowe Waterman, długopisy Waterman, ołówki Waterman, atrament do piór Waterman.

http://www.watermansklep.pl/ - 12 Paź 2010

44 s.c. Poznań****

Prezentacja firmy zajmującej się sprzedażą artykułów piśmienniczych oraz produkcją gadżetów reklamowych. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.44sc.com.pl/ - 19 Sty 2006

AdPen długopisy reklamowe. Warszawa****

Firma AdPen jest czołowym dystrybutorem długopisów w Polsce. Nasze długopisy reklamowe charakteryzuje wysoka jakość oraz atrakcyjna cena.

http://www.adpen.pl/ - 18 Sty 2006