KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > artykuły piśmiennicze (99)

Gadzetnet.pl. Stare Babice****

Gadzetnet.pl to pierwszy serwis internetowy z bogatą ofertą gadżetów reklamowych. Gadżety pochodzą z większości dostępnych na polskim rynku katalogów oraz od bezpośrednich producentów i importerów. gadzetnet.pl to również projektowanie i wykonywanie upominków niestandardowych.

http://www.gadzetnet.pl/ - 19 Sty 2006

Hankopol - Marek Hańko. Katowice****

Oferta firmy działającej w branży papierniczej, oferującej sprzedaż: piór, długopisów, papeterii oraz artykułów biurowych firmy Amber.

http://www.hankopol.pl/ - 24 Sty 2006

Karin s.c. Jabłonna****

Producent artykułów szkolnych i biurowych. Sprzedaje długopisy, pióra żelowe, wkłady. Katalog prezentujący ofertę handlową, dane kontaktowe.

http://www.karin.com.pl/ - 19 Sty 2006

KRAK-PLASTIK Sp. z o.o. Kraków****

Firma KRAK-PLASTIK istnieje na rynku od 1990 roku. W swojej ofercie posiada upominki reklamowe, wyroby piśmiennicze i przedmioty użytkowe z tworzyw sztucznych, które wykonuje we współpracy z niemiecką firmą INFORM PLASTIK. Główną działalnością firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych. Na stronie znajduje się oferta handlowa firmy.

http://www.krakplastik.com.pl/ - 18 Sty 2006

Mariner. Skawina****

Strona firmy świadczącej usługi w zakresie obsługi firm oraz sprzedaż materiałów eksploatacyjnych. Na stronie możesz zapoznać się z ofertą i promocjami.

http://www.mariner.skawina.pl/ - 25 Sty 2006

Marka****

Strona firmy zajmującej się importem i dystrybucją wysokiej jakości artykułów biurowych. Na łamach strony znajdziesz szczegółową prezentację asortymentu (opis oraz zdjęcie)

http://www.marka.home.pl/ - 25 Paź 2001

Markus. Chotomów****

Firma zajmująca się zaopatrzeniem biur w Warszawie i okolicach, w materiały biurowe i papiernicze różnych producentów (krajowych i zagranicznych).

http://www.markus.waw.pl/ - 19 Sty 2006

Mer s.c. Sulejówek****

Usługi w zakresie sprzedaży artykułów piśmienniczych oraz drobnych materiałów reklamowych. Na stronach pełna oferta oraz cennik.

http://www.mer.pl/ - 19 Sty 2006

Niewidzialne Ściągi UV****

Strona sklepu internetowego oferującego niewidzialne ściągi. Są to ściągi UV. Piszesz specjalnym tuszem a potem podświetlasz specjalnym długopisem i... ściąga jest widoczna.

http://www.marketuv.com/?pp=3/ - 16 Sty 2004

Nova Sp. z o.o. - Pióra wieczne, galanteria skórzana****

Nova Sp. z o.o to czołowy dystrybutor ekskluzywnych przyborów piśmiennych, galanterii skórzanej oraz artykułów menadżerskich. Nasza propozycja skierowana jest do sektora B2B, klientów instytucjonalnych, ekskluzywnych salonów z markowymi instrumentami piśmienniczymi, a od niedawna również do klientów detalicznych. Oferowane przez nas artykuły to symbole prestiżu i elegancji. Naszym atutami są: krótki termin realizacji zamówienia, konkurencyjna cena, miła i fachowa obsługa.

http://nova-pen.pl/ - 31 Maj 2017