KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > gadżety reklamowe (250)

Kambit Graf - pieczątki firmowe, identyfikatory, wizytówki****

Studio Poligraficzne Kambit Graf oferuje szeroki wybór gadżetów reklamowych. W sprzedaży między innymi pieczątki firmowe, identyfikatory oraz wizytówki.

http://www.kambitgraf.pl/ - 20 Lut 2014

Karta do kluczy z kodem QR - viCards****

Przywieszona do kluczy samochodowych karta z kodem QR pomoże Ci nie tylko łatwiej zlokalizować je na wypadek zagubienia, ale również pozwoli na stworzenie wirtualnej książeczki serwisowej pojazdu, a także, w razie wypadku, ułatwi dostęp do Twoich danych służbom medycznym.

http://vicards.pl/ - 3 Lip 2018

KEY Company - reklama wizualna. Białystok****

KEY Company istnieje na rynku reklamowym od 1990 r. zyskując w tym czasie zaufanie zarówno krajowych, jak i zagranicznych kontrahentów. Na jej stronie można znaleźć informacje dotyczące działalności firmy, oferty handlowej oraz prezentacja możliwości firmy.

http://www.key-co.com.pl/ - 30 Sty 2006

Kolportaż i Plakatowanie - ikolporter****

Ikolporter.pl to strona ageccji zajmującej się markeingiem loklanym. W szczególności akcje reklamowe obejmują kolportaż ulotek i plakatowanie. ikolporter kieruje swoje usługi dla sektora B2B i B2C. Kompleksowe kampanie ulotkowe oraz wysoka jakość obsługi. ikolporter zapewnia także możliwość zatrudnienia dla pracowników zainteresowanych kolportażem ulotek i rozklejaniem plakatów.

http://ikolporter.pl/ - 24 Lut 2016

Kolportaż ulotek w Poznaniu****

Kompleksowy Kolportaż w miejscowości Poznań Pragniemy aby kolportaż była wykonywana z należytym zaangażowaniem.Staramy się aby kontrahenci byli zadowoleni z owych usług w okolicy Poznania. Wykonujemy profesjonalną usługę dystrybucji gazetek reklamowych. W tej propozycji firmowej. Masz do wyboru możliwości rozdawania materiałów reklamowych. Staramy się abyś czuł się dobrze poinformowany o przebiegu realizacji zlecenia Klientom proponujemy zawszedobre ceny druku ulotek. W Poznaniu zapewniamy tradycyjnie pełny zakres usług. Znajdziesz w tej ofercie usługi takie jak Roznoszenie ulotek, dystrybucja ulotek, roznoszenie ulotek pod wskazany adres, roznoszeni ulotek pod drzwi, roznoszenie do instytucji. Zapraszamy do kontaktu i na naszą stronę

http://www.kolportaz-poznan.pl/ - 10 Lut 2016

Kolportaż ulotek Wrocław****

Oferuejmy kolportaż ulotek i innych materiałów reklamowych na terenie Poznania i innych miejscowości. Dbamy aby każda kampania została przeprowadzona prawidłowo. Specjalizujemy się w kompleksowym dostarczaniu roziązań z zaresu reklamy w formie B2B i B2C. Działamy także w: we Wrocławiu, Warszawie, Gdayni, Gdańsku, Łodzi i w wielu innych mniejszych miejscowościach. Zapraszmy do korzystania z usług.

http://www.kolportaz-ulotek.com/ - 5 Lut 2016

Kolportaż Wrocław****

Na stronie kolportaz-wroclaw.pl możesz zapoznać się z ofertą firmy kolportującej uloteki we wrocławiu. Zapewnia ona skuteczny oraz fachowy kolportaż ulotek. Dociera do wszystkich zakątków oraz dzielnic wrocławia. Usługi które świadczy to między innymi : roznoszenie ulotek, rozdawanie ulotek przechodniom, doręczanie ulotek do szkół, przychodni, restauracji, sklepów, firm. Zapewnia również kolportaż materiałów reklamowych na klamki oraz dystrybucję gazet i katalogów we Wrocławiu. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę www.

http://www.kolportaz-wroclaw.pl/ - 10 Lut 2016

Konkursy, loterie, programy lojalnościowe, promocje konsumenckie ****

Polskie Centrum Nagród B2B dla klientów biznesowych chcących zaopatrywać się w nagrody b2b do prowadzonych akcji promocyjnych. Nagrody do promocji - wyselekcjonowane i dopasowane nagrody do akcji promocyjnych. Programy lojalnościowe, loterie i konkursy oraz promocje konsumenckie.

http://www.nagrodyb2b.pl/ - 17 Wrz 2008

KoszeOkazjonalne.com.pl - indywidualne kosze upominkowe, prezentowe, okolicznościowe****

Na stronie internetowej KoszeOkazjonalne.com.pl dostępne są doskonałe pomysły na prezent dla każdego. Proponujemy indywidualne okolicznościowe kosze upominkowe zawierające np. belgijskie trufle w czekoladzie, wino ekologiczne czy ciasteczka korzenne.

http://www.koszeokazjonalne.com.pl/ - 2 Paź 2017

KRAK-PLASTIK Sp. z o.o. Kraków****

Firma KRAK-PLASTIK istnieje na rynku od 1990 roku. W swojej ofercie posiada upominki reklamowe, wyroby piśmiennicze i przedmioty użytkowe z tworzyw sztucznych, które wykonuje we współpracy z niemiecką firmą INFORM PLASTIK. Główną działalnością firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych. Na stronie znajduje się oferta handlowa firmy.

http://www.krakplastik.com.pl/ - 18 Sty 2006