KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > inne (66)

Wikplast Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy oferującej artykuły biurowe: papier ksero, do faksu, folie, etykiety samoprzylepne. Ponadto firma sprzedaje wyroby z tworzyw sztucznych dla leśnictwa: osłonki na drzewka, kliny do obalania drzew, paliki, pojemniki, taśmy z polipropylenu. Posiada także w ofercie granulat tworzyw sztucznych oraz gotowe wyroby z kartonplastu.

http://www.wikplast.pl/ - 10 Kwi 2002

Wyposażanie biur****

Internetowa wizytówka firmy oferującej kompleksowe wyposażanie biur od sejfów po oświetlenie. Bogaty katalog ze zdjęciami i szczegółowe informacje techniczne oraz cenowe.

http://www.domena-hch.com.pl/ - 23 Sie 2001

Zakład Produkcji Pomocy Szkolnych - sklep On-line****

Produkujemy tablice szkolne, białe i zielone, ceramiczne, korkowe i tekstylne, informacyjne i ogłoszeniowe. Gabloty i parawany.

http://www.zpps.com.pl/ - 25 Maj 2009

PROGRAF***

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą stempli i artykułów biiurowych.

http://www.republika.pl/prograf_tychy/ - 12 Gru 2003

ALPAKO S.C.***

Strona firmy oferującej sprzedaż taśm samoprzylepnych. Znajdziesz tu katalog prezentujący ofertę oraz informacje o firmie i jej dane kontaktowe.

http://www.alpako.pl/ - 28 Mar 2003

A-M-A TRADING COMPANY***

A-M-A TRADING COMPANY to hurtownia artykułów biurowych (TED, LAPIDUS, ESSELTE, HENKEL, BIC, XEROX, PARKER, WATERMAN), a jednocześnie producent aluminiowych konstrukcji architektonicznych (okna, witryny, fasady). Na stronie znajduje się więcej informacji o firmie oraz o ofercie.

http://www.a-m-a.com.pl/ - 25 Lut 2000

AMCO***

Witryna firmy zajmującej sie usprawnianiem komunikacji w obiektach biurowych, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Tablice informacyjne, tablice kierunkowe i rozprowadzające, tabliczki przydrzwiowe.

http://www.amco-th.pl/ - 19 Lip 2000

Artfol PCV***

Strona producenta artykułów biurowych i reklamowych z folii PCV. Znajdziesz tu fotogalerię oferowanych produktów, informacje o firmie oraz dane teleadresowe.

http://www.artfol.com.pl/ - 18 Mar 2002

Artykuły biurowe i piśmiennicze: długopisy, pióra, cienkopisy, pisaki, markery, kredki, pastele***

Firma Pentel, producent artykułów biurowych i piśmienniczych posiada w swoim asortymencie długopisy żelowe, cienkopisy, kleje biurowe, markery do tablic, markery olejowe, kredki, pastele olejne, pióra wieczne, gumki do mazania, foliopis, pisak, ołówki, korektory w płynie i taśmie, zakreślacze, wkłady do długopisów w płynie i inne artykuły biurowe, plastyczne oraz zestawy piśmiennicze. Skorzystaj z naszej oferty!

http://www.pentel.pl/ - 16 Sie 2010

Atramenty do drukarek, tusze tonery HP - Berolink***

Berolink to firma, w ofercie której znajdziesz atramenty do drukarek, tusze tonery HP. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą ale również serwis i naprawa drukarek leży w naszych kompetencjach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy. Odpowiemy na każde pytanie.

http://www.berolink.pl/ - 6 Maj 2009