KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > inne (66)

Axxel Computer***

Specjalnością firmy Axxel Computer są mouse-pady. Na stronie znajdziesz wiadomości na ten temat wraz informacjami technicznymi i cennikiem.

http://www.axxel.com.pl/ - 6 Mar 2000

CopyArt***

Głównym profilem działalności jest reklama zewnętrzna (kasetony, neony), natomiast uboczną działalnością jest sitodruk oraz wyrób pieczątek. Na stronie szczegóły oferty, dane kontaktowe.

http://www.copyart.pl/ - 16 Mar 2002

Euro-Paper. Lubicz***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy zajmującą się sprzedażą pergaminów tłuszczoszczelnych i papierów powlekanych oraz artykułów biurowych. Poza ofertą strona zamieszcza dane teleadresowe firmy.

http://www.euro-paper.torun.com.pl/ - 25 Sty 2006

FDU - Bisley, meble biurowe, szafy kartotekowe, szafy metalowe.***

FDU - Furniture Distribution Unlimited - przedstawiciel handlowy Bisley, Sinetica i Nurus. W ofercie: meble biurowe, szafy kartotekowe, szafy metalowe.

http://www.fdu.pl/ - 2 Mar 2004

Firma COPYBOX-I Sp. z o.o.***

Strona firmy zajmującej się wposażeniem biur i sklepów w urządzenia elektroniczne - kasy fiskalne, projektory, wagi, czytniki, niszczarki.

http://www.copybox1.com.pl/ - 12 Gru 2001

Firma Tamipol. Poznań***

Firma Tamipol zajmuje się importem oraz hurtową sprzedażą obrusów papierowych w rolce i serwetek tortowych. Na stronie informacje o firmie, kontakt, obrusy, serwetki.

http://www.tamipol.com.pl/ - 13 Gru 2005

Firmy***

Wyspecjalizowany dealer sprzętu prezentacyjnego, Warszawa, posiadający w ofercie gabloty informacyjne, gabloty ogłoszeniowe i gabloty ekspozycyjne przeznaczone do montażu wewnątrz lub na zewnatrz budynków. Mała głębokość witryn i szyby wyposażone w bezpieczne szkła sprawiają, że jest to idealny wybór dla biznesu i instytucji publicznych.

http://gabloty-prezentacyjne.pl/ - 17 Paź 2011

Górska woda żródlana Źródło Żywiec w butlach 18,9 litra. Warszawa***

Jesteśmy firmą opartą w 100% o polski kapitał. Oferujemy Państwu dostawy krystalicznie czystej naturalnej wody źródlanej "Źródło Żywiec" w butlach o pojemności 18,9 litra oraz dzierżawy najnowszych modeli dystrybutorów do naszej wody. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne warunki cenowe współpracy oraz produkt najwyższej jakości. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem.

http://www.aquamo.com.pl/ - 13 Lut 2006

Impex***

Firma ta oferuje materiały i urządzenia do obsługi biura.

http://www.impex.com.pl/ - 29 Mar 2000

Impuls-Import Zabawek Dziecęcych***

Strona firmy zajmującej się importem zabawek, sprzętu sportowego oraz artykułów szkolnych. Na stronie znajduje się katalog z ofertą produktów oraz ich zdjęcia.

http://www.impuls-famosa.pl/ - 6 Lut 2002

Informacje dodatkowe