KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > inne (66)

KAISER+KRAFT. Warszawa***

Firma KAISER+KRAFT jest międzynarodową firmą o światowej renomie, działającą w systemie sprzedaży wysyłkowej z katalogu artykułów z zakresu wyposażenia fabryk, magazynów i biur oraz ochrony środowiska. Na stronie można przeglądać katalog oferowanych produktów, można go także zamówić.

http://www.kaiserkraft.com.pl/ - 12 Sty 2006

Kodem***

Kodem oferuje drukarki drukujące na etykiety, wszywki, metki. Ofertę uzupełniają ribbony, taśmy barwiące, etykiety PCV, PE, etykiety z folii PP, metki, wszywki tekstylne, drukarki kodów kreskowych.

http://www.kodem.com.pl/ - 2 Mar 2004

KTS Lublin***

Serwis należy do lubelskiej firmy KTS zajmującej się sprzedażą artykułów biurowych i szkolnych, papieru oraz materiałów dla poligrafi. Na stronie znajduje się oferta handlowa firmy.

http://www.kts.com.pl/ - 6 Kwi 2000

Panta Ltd. HomePage***

Witryna dystrybutora materiałów z tworzyw sztucznych takich jak folie i pianki PVC, materiały kaletnicze i pokryciowe, taśmy do elektrod itp. Na stronie opisy wszystkich dostępnych materiałów i formularz do składania zamówień na próbki.

http://www.panta.com.pl/ - 10 Mar 2000

Papier System - artykuły biurowe i papiernicze***

Firma istnieje od początku 1995r. Zajmuje się kompletnym zaopatrzeniem biur, banków i urzędów w art. biurowe i papiernicze oraz komputerowe materiały eksploatacyjne.

http://www.papiersystem.com.pl/ - 16 Maj 2001

Papirus***

Strona firmy oferującej artykuły biurowe. Znajdziecie tutaj informacje o asortymencie, możecie zamówić dany artykuł.

http://www.papirus.net.pl/ - 15 Gru 2000

Partner Premium***

Atrykuły biurowe zarówno dla sklepów, jak i użytkowników instytucjonalnych: urzędów, banków, biur i przedsiębiorstw.

http://www.premium.plo.pl/ - 29 Cze 2000

PESCO***

Drukarki, tonery, papier, koperty, artykuły biurowe, tusze, niszczarki, gsm, biuroserwis, bindownice, higieniczne, spożywcze, pesco, komputery, etykiety - oto oferta, której szczegóły znajdziesz na stronie.

http://www.pesco.waw.pl/ - 19 Maj 2003

Pieczątki Nowy Sącz - Nowpol 2 - Profesjonalny wyrób pieczątek od 1993r.***

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji pieczątek dla wielu firm. Zdobyte w ten sposób doświadczenie w branży stemplarskiej, pozwala nam dobrze ocenić potrzeby klienta oraz przedstawić najlepsze z dostępnych rozwiązań na rynku. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.pieczatkinowysacz.pl/ - 8 Gru 2009

Planetario - Łódź***

Strona jest wizytówką firmy sprzedającej elektroniczny sprzęt biurowy, oraz telefony komórkowe sieci Era. Możemy zapoznać się i poznać dokładne specyfikacje oferowanego sprzętu: kopiarek, drukarek, faksów itp. Jest także kontakt z firmą.

http://www.planetario.com.pl/ - 7 Wrz 2001