KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > kalendarze, terminarze (53)

ABIS Artykuły Biurowe i Szkolne. Warszawa*****

Firma Abis jako dystrybutor największych światowych producentów artykułów biurowych i papierniczych zaprasza na internetowe zakupy w cenach hurtowych. Oferuje produkty Avery, Bic, Bongs, Esselte, GBC, Henkel, IBM Paper, Leitz, Pentel, Pilot, Samindruk, Sheaffer, Stabilo, Zweckform, 3M oraz materiały eksploatacyjne HP, Canon, Epson, Lexmark, Oki i inne. Aktualnie posiada w ofercie ponad 7 tysięcy produktów.

http://www.abis.com.pl/ - 18 Sty 2006

Itala - artykuły reklamowe. Legnica*****

Kompleksowe zaopatrywanie firm w artykuły reklamowe. Na stronie można zapoznać się z ofertą asortymentową i zobaczyć zdjęcia oraz dowiedzieć się o świadczonych przez firmę usługach.

http://www.itala.com.pl/ - 25 Sty 2006

Kalendarze dla Ciebie i Twojej firmy.*****

Kalendarze książkowe, naścienne, biurkowe, z nadrukami firmowymi. Kalendarze jednodzielne, trójdzielne i czterodzielne z główką zawierającą zdjęcia, z możliwością indywidualnego nadruku treści reklamowych. Trwała i skuteczna, całoroczna reklama Twojej firmy. Karnety świąteczne.

http://kalendarze4u.pl/ - 29 Wrz 2010

Top-2000 Sp. z o.o. Warszawa*****

TOP-2000 jest polską firmą, działającą od 1989 r. W swojej ofercie posiada ponad 6000 produktów - zarówno produkty dla dzieci, nastolatków, jak i dla dorosłych. Na stronie znajdziecie ofertę, sponsoring, konkursy i zabawy.

http://www.top-2000.pl/ - 25 Sty 2006

Agencja Reklamowa BartGrafic - nadruki na płytach cd****

BartGrafic jako producent oferuje tanie kalendarze reklamowe. W ofercie kalendarze ścienne - trójdzielne, plakatowe, wieloplanszowe; kalendarze biurkowe - namioty, plenery podkłady; kalendarze książkowe. Obok kalendarzy oferujemy nadruki na płytach cd.

http://www.bartgrafic.pl/ - 19 Sie 2005

ALIGA - Import Artykułów Papierniczych****

Firma Aliga istnieje na rynku od 1995r. Głównym kierunkiem działalności firmy jest import artykułów papierniczych z Dalekiego Wschodu.

http://www.aliga.com.pl/ - 26 Lip 2004

ANIEW - Tanie Kalendarze - Kalendarze dla biura i domu****

Kalendarze - produkcja i sprzedaż. Najtańsze kalendarze biurkowe, ścienne. W ofercie biuwary, terminarze, kalendarze książkowe.

http://taniekalendarze.pl/ - 3 Sie 2006

Art Studio****

W ofercie: ulotki, kalendarze, kalendarze trójdzielne, wizytówki oraz cała gama innych gadżetów do biura. Na stronie zapoznasz się ze szczegółami oferty.

http://www.a-s.pl/ - 6 Maj 2004

Art-X - kalendarze****

Firma zajmuje się produkcją notesów, kartek okolicznościowych, a także firmowych kalendarzy książkowych i naściennych.

http://www.swiatkalendarzy.com/ - 3 Lip 2014

Artykuły szkolne oraz piśmiennicze – Luksus Pisania, Wrocław****

Sklep Luksus Pisania pełen jest nie tylko doskonałej jakości artykułów szkolnych i biurowych, ale również ciekawych artykułów upominkowych, takich jak pluszowe maskotki, kubki czy filiżanki. Z nami skompletujesz wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby, bo w jednym miejscu znajdziesz osobisty upominek z duszą, praktyczny prezent, np. długopis lub pióro i piękne opakowanie, np. pudełko, papier, wstążki. Już dziś zajrzyj na naszą stronę www.luksuspisania.pl i zobacz sam jak bogata jest nasza oferta.

http://www.luksuspisania.pl/ - 17 Paź 2013