KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > kalendarze, terminarze (53)

Panta Plast Sp. z o. o. Łódź****

Strona firmowa producenta artykułów reklamowych, biurowych i szkolnych, teczek, kalendarzy, organizerów, artykułów reklamowych i gadżetów.

http://www.pantaplast.com.pl/ - 30 Sty 2006

Selekt Grupa Etna - agencja reklamowa, kalendarze****

Początek i koniec. To dwa słowa, które są bazą naszej pracy. Agencja reklamowa kreuje wizerunki, ATL i BTL. Specjalizacja to kampanie reklamowe, tworzenie stron internetowych. Agencja oferuje też kalendarze, na stronie sklep, w którym można zamówić kalendarze

http://www.selekt.pl/ - 26 Paź 2004

Studio graficzne****

Samodzielne studio graficzne oferuje projektowanie i przygotowanie prac do druku. Projekty plakatów reklamowych, kalendarzy, folderów, ulotek, opakowań i etykiet na wyroby. Projekty znaków firmowych, skład i łamanie czasopism i książek. Współpraca z profesjonalnymi fotografikami.

http://mottom.com.pl/ - 21 Lut 2005

Twojedruki.pl - Kalendarze i ulotki reklamowe****

Sprawdzona drukarnia internetowa umożliwiająca zamówienie online kalendarzy trójdzielnych i listkowych, a także tanich wizytówek, papieru firmowego oraz teczek ofertowych. Jej oferta obejmuje ponadto ulotki promocyjne oraz notesy i plakaty reklamowe.

http://www.twojedruki.pl/ - 11 Lut 2015

Www.graffiti.kielce.pl****

Strona Agencji Reklamowej . Na stronie możemy znaleźć ofertę oraz informacje o firmie.

http://www.graffiti.kielce.pl/ - 13 Lip 2001

Wydawnictwo TELEGRAPH. Łódź****

Strona Wydawnictwa TELEGRAPH z Łodzi - wydawcy kalendarzy. Kontakt z firmą, katalog 2002, dział handlowy, studio graficzne, kalendarium.

http://www.telegraph.com.pl/ - 28 Gru 2005

Aprobata***

Na stronie możesz zapoznać się z ofertą upominków reklamowych, kalendarzy, projektów graficznych oraz stron internetowych. Ponadto dane teleadresowe firmy.

http://www.aprobata.pl/ - 11 Sie 2003

Biuromedia - agencja reklamowa, artukuły reklamowe, upominki, prezenty, promocja. Łódź***

W ofercie: artukuły reklamowe, ekskluzywne, piśmiennicze, tekstylne, upominki, prezenty, kalendarze, promocja. Na stronie zamieszczono katalog produktów i dane kontaktowe.

http://www.biuromedia.pl/ - 25 Sty 2006

CRUX Agencja Wydawnicza***

Na stronach agencji przedstawiono ofertę firmy (kalendarze)wraz ze zdjęciami, dodano cennik (który można także pobrać w formacie PDF), oferty pracy oraz formularz zamówienia.

http://www.crux.pl/ - 21 Lis 2001

"Estyma" wita***

Firma na swoich stronach przedstawia ofertę sprzedaży materiałów biurowych m. in. listew do kalendarzy, spirali zamykanych Ring-Wire, artykułów reklamowych, oprawy map i bannerów, maszyny introligatorskie.

http://www.estyma.com.pl/ - 28 Sie 2001