KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > koperty (24)

ABIS Artykuły Biurowe i Szkolne. Warszawa*****

Firma Abis jako dystrybutor największych światowych producentów artykułów biurowych i papierniczych zaprasza na internetowe zakupy w cenach hurtowych. Oferuje produkty Avery, Bic, Bongs, Esselte, GBC, Henkel, IBM Paper, Leitz, Pentel, Pilot, Samindruk, Sheaffer, Stabilo, Zweckform, 3M oraz materiały eksploatacyjne HP, Canon, Epson, Lexmark, Oki i inne. Aktualnie posiada w ofercie ponad 7 tysięcy produktów.

http://www.abis.com.pl/ - 18 Sty 2006

All4pack - koperty bąbelkowe****

Firma zajmuje się produkcją artykułów do pakowania towarów. W ofercie All4pack znaleźć można m.in.: kartony, koperty bąbelkowe, a także inne materiały do wysyłki i transportu różnego rodzaju elementów.

http://www.all4pack.pl/ - 4 Lip 2017

Asmo -sklep internetowy.****

Asmo sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów przemysłowych,biurowych oraz artykułów do pakowania.Sklep internetowy.

http://www.asmo.pl/ - 20 Lut 2006

AWO- koperty Tarnów****

Hurtownia papiernicza oferująca niezwykle szeroki asortyment materiałów biurowych i papierniczych. Wieloletnia działalność w branży i mnóstwo udanych zamówień zrealizowanych dla klientów. Najlepsza jakość materiałów od renomowanych producentów Konkurencyjne ceny, liczne promocje i kompleksowa obsługa według najwyższych standardów.

http://www.awo.net.pl/ - 21 Wrz 2013

Bording Polska Sp. z o.o.****

Strona producenta kopert we wszystkich typach i formatach, z nadrukiem offsetowym, dowolnymi okienkami adresowymi, różnymi rodzajami zamknięć. Strona zawiera ofertę, informacje o dotychczasowych klientach firmy oraz wiadomości na temat przestrzeganych h wymogów ekologii.

http://www.koperty.com.pl/ - 24 Lis 2001

Drescher Polska****

Firma Drescher Polska jest przedstawicielem na Polskę firmy Drescher, która w swojej ofercie posiada: papier komputerowy pojedynczy, papier komputerowy samokopiujący, koperty do wydruków poufnych, formularze administracyjne, formularze spersonalizowane, formularze utajnione, papier kserograficzny, papier do drukarek laserowych, papier do drukarek atramentowych, folie do prezentacji wizualnych, etykiety biurowe. Na stronie można zapoznać się z ofertą handlową firmy oraz historią firmy Drescher.

http://www.drescher.pl/ - 13 Kwi 2000

Iposto Sp. z o. o. Sp. k. - koperty foliowe, bąbelkowe i kartonowe****

Producent opakowań Iposto oferuje wysokiej jakości, bezpieczne koperty bąbelkowe, foliowe, kartonowe, kurierskie i na kalendarze.

http://www.iposto.com/ - 26 Lis 2015

Koperton - adresowanie, drukowanie kopert, firmowe koperty z nadrukiem****

Firma adresuje i drukuje koperty, a także dostarcza koperty firmowe z nadrukiem.

http://koperton.com.pl/ - 22 Sty 2014

Koperty****

Koperty standardowe, specjalne, bezpieczne, z folią bąbelkową, z nadrukiem firmowym i reklamowym, na zamówienie wg indywidualnego projektu.

http://www.vectorenvelopes.com/ - 9 Sie 2005

Koperty i torby bezpieczne AMERSAFE****

Strona internetowa dotycząca kopert i toreb bezpiecznych AMERSAFE. Porady, informacje, instrukcje.

http://www.amersafe.info/ - 9 Sie 2005