KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > materiały eksploatacyjne (195)

Acco Polska*****

Firma jest częścią koncernu ACCO World, jednego z największych na świecie producentów i dystrybutorów produktów biurowych. Grupa ACCO produkuje w 12 fabrykach w Europie 8000 różnych produktów biurowych, od galanterii poprzez akcesoria komputerowe i urządzenia po meble. Strony zawierają omówienie oferty, nowości itp.

http://www.acco.pl/ - 25 Lut 2000

blackpoint*****

Inter Mind oferuje eksploatacyjne materiały biurowe i komputerowe. Na stronie znajduje się oferta, aktualności, przedstawicielstwa.

http://www.blackpoint.pl/blackpoint/ - 25 Kwi 2005

Papier-Hurt. Warszawa*****

Firma zajmująca się sprzedażą materiałów biurowych: papiery kserograficzne, satynowane, etykiety, folie, artykuły piśmiennicze oraz materiały eksploatacyjne. Na stronach pełna oferta oraz cennik.

http://www.papier-hurt.com.pl/ - 26 Sty 2006

Toner*****

Dzięki temu serwisowi możecie zamówić toner do drukarki nie opuszczając biura. Firma prowadzi również regenerację tonerów do kserokopiarek i drukarek różnych typów.

http://www.toner.pl/ - 28 Kwi 2000

AG Chemia****

Witryna firmy zajmującej się produkcją wyrobów chemicznych z przeznaczeniem dla zastosowań w sprzęcie elektronicznym.

http://www.ag.net.pl/ - 16 Sie 2001

Akcesoria do wszelkiego rodzaju drukarek****

Na łamach strony zanjdziemy wiele informacji dotyczących samej firmy oraz poszczególnych produktów oferowanych przez firmę. Dostępna jest również najnowsza oferta oraz możliwość wypełnienia ciekawych ankiet. Podane są również możliwości kontaktu z firmą.

http://www.tomed.pl/ - 8 Maj 2002

Artykuły biurowe, papier, maszyny i urządzenia biurowe Rodan-biuroserwis Poznań.****

Polecamy artykuły biurowe partner oraz materiały eksploatacyjne. W sklepie internetowym firma Rodan oferuje artykuły szkolne takie jak: teczki, segregatory, zeszyty oraz tornistry i papier. Prezentujemy akcesoria komputerowe, papier komputerowy oraz urządzenia biurowe.

http://www.rodan-partner21.pl/ - 14 Lut 2007

Artykuły biurowe, tusze, tonery, druki akcydensowe, papier - net-biuro.pl****

Net-biuro.pl - sklep internetowy - zaopatrzenie firm i urzędów w artykuły i materiały biurowe od spinacza po segregator, druki akcydensowe - pełny wybór (medyczne, księgowość, kadry, płace, budownictwo, faktury), akcesoria komputerowe, tusze, tonery, kartridże, papier komputerowy, ksero, foto, ozdobny, wyposażenie biur - niszczarka, gilotyna, bindownica, kalkulator i inny sprzęt biurowy. Kraków - dostawa gratis.

http://www.net-biuro.pl/ - 5 Maj 2008

Astech Sp. z o.o. Canon Partner****

Strona firmy prowadzącej sprzedaż i serwis urządzeń biurowych i materiałów eksploatacyjnych firmy Canon. Znajdziesz tu szczegóły oferty wraz z opisami i zdjęciami poszczególnych produktów.

http://www.astech-service.com.pl/ - 28 Paź 2004

Atrament****

Na stronie znajdziecie ofertę sklepu internetowego a w niej: materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek. Atramenty, tonery, folie i papiery.

http://www.atrament.pl/ - 23 Paź 2003