KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > materiały eksploatacyjne (195)

Brother,drukarki Brother,drukarki Dymo,Casio,etykiety samoprzylepne-Idaga-Plus***

Oferta: etykiety samoprzylepne, taśmy, nalepki, naklejki, drukarki etykiet brother, Casio, Brother, Dymo, materiały eksploatacyjne, serwis.Bezpłatna dostawa towaru bez względu na wielkość zmówienia.

http://www.idagaplus.com.pl/ - 22 Mar 2004

CardCo - Karty Plastikowe***

Strona spółki, której oferta dotyczy głównie produkcji plastikowych: karty rabatowe, chipowe, magnetyczne, kredytowe, hologramy. Na stronie produkty i cennik.

http://www.cardco.com.pl/ - 27 Cze 2002

Centrum Druku***

Strona firmy oferującej drukarki różnych rodzajów. Znajdziesz tu cennik oferowanych artykułów oraz możliwość dokonywania zakupów w internetowym sklepie.

http://www.centrumdruku.com.pl/ - 24 Sty 2002

Centrum Papieru***

Firma zajmuje się sprzedażą papierów specjalistycznych i materiałów eksploatacyjnych do drukarek i ploterów. W ofercie między innymi: papiery do faxów, drukarek, xero oraz tonery i cartridge. Na stronie prezentacja oferty firmy.

http://www.centrumpapieru.pl/ - 20 Kwi 2004

Complex Biuro***

Przedmiotem naszej działalności jest zaopatrzenie biur, banków, instytucji w niezbędne wyposażenie techniczne. Poza sprzedażą urządzeń firma nasza zajmuje się zaopatrzeniem w materiałów eksploatacyjne i części zamienne oraz przede wszystkim świadczeniem kompleksowych usług serwisowych.

http://www.complexbiuro.pl/ - 15 Paź 2004

Copy-Gal***

Na stronie prezentacja autoryzowanego przedstawiciela sprzętu Canon i kopiarek Panasonic z Torunia. Specjalizuje się w sprzedaży urządzeń biurowych takich jak: kopiarki, faxy, drukarki, niszczarki i inny sprzęt biurowy. Prowadzi autoryzowany serwis oraz sprzedaż materiałów eksploatacyjnych. Świadczy także usługi drukowania, kopiowania, archiwizowania dokumentów.

http://www.copygal.pl/ - 8 Kwi 2002

Delta Com***

Strona firmy oferującej usługi informatyczne i sprzęt komputerowy, materiały ekspoloatacyjne i centrale telefoniczne. Na stronie znajdziesz szczegóły oferty z cennikiem oraz dane teleadresowe.

http://www.deltacom.pl/ - 9 Kwi 2002

DOMINO BIUROSERWIS***

DOMINO BIUROSERWIS firma specjalizująca się w sprzedaży i dostawie artykułów biurowych oraz materiałów eksploatacyjnych.

http://www.domino.waw.pl/ - 2 Lip 2003

Dostawa tuszy i tonerów do drukarek atramentowych i laserowych***

Wizytówka firmy zajmujacej się dostawą do biur oryginalnych i alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek faksów i kserokopiarek Canon, Panasonic, Epson, Xerox, Ricoh, OKI, Konica, HP, Lexmark.

http://www.danles.waw.pl/ - 31 Paź 2003

Drukarki i akcesoria***

Strona, na której znajdziesz ofertę kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych do wszelkich drukarek. Kupicie tu również drukarkę, papier foto i inne akcesoria.

http://www.printshop.pl/ - 29 Sty 2002