KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > meble biurowe (218)

Absolut-meble biurowe. Warszawa*****

Strona firmy specjalizującej się w wyposażaniu w meble biur, banków, sal audytoryjnych i kinowych. Znajdziesz tu informacje o produktach, realizacjach, dystrybucji, aktualnościach oraz ciekawostki.

http://www.absolut.com.pl/ - 12 Sty 2006

Acco Polska*****

Firma jest częścią koncernu ACCO World, jednego z największych na świecie producentów i dystrybutorów produktów biurowych. Grupa ACCO produkuje w 12 fabrykach w Europie 8000 różnych produktów biurowych, od galanterii poprzez akcesoria komputerowe i urządzenia po meble. Strony zawierają omówienie oferty, nowości itp.

http://www.acco.pl/ - 25 Lut 2000

ASPEKT - Meble Biurowe. Chorzów*****

ASPEKT Meble Biurowe. Produkujemy meble biurowe i dostarczamy w ciągu 24h na terenie całej Polski. Meble biurowe ASPEKT to 3-letnia gwarancja oraz jakość potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2000.

http://www.aspekt.pl/ - 12 Sty 2006

BASTER MEBLE LEGNICA - SKLEP INTERNETOWY - !!! BLACK RED WHITE !!!*****

Przedstawiciel Black Red White, oferujemy meble w naszym sklepie internetowym, korzystne ceny, transport gratis*. Jesteśmy jednym z najdłużej funkcjonujących studiów kuchni w Polsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wyposażaniu wnętrz. * przy zamówieniu pow. 1500 PLN w promieniu 100 km od Lenicy. Zapraszamy

http://www.baster.pl/ - 13 Paź 2008

BEST- Meble Biurowe*****

Strona firmy Best oferującej meble biurowe firmy MDD. Na stronie katalog systemów mebli biurowych, lista referencyjna oraz dane teleadresowe.

http://www.best.iso.pl/ - 7 Wrz 2001

BIAL-MEBLE prdukcja i sprzedaż*****

Strona firmy specjalizującej się w produkcji funkcjonalnych, nowoczesnych i estetycznych mebli biurowych., gabinetowych i mieszkaniowych.

http://www.bial-meble.com.pl/ - 22 Lut 2001

Black Red White S.A. - meble wszystkich pokoleń*****

Black Red White S.A., producent mebli. W ofercie: meble pokojowe, nowoczesne, tradycyjne, meble dziecięce i biurowe oraz kuchnie dostępne w szybkiej sprzedaży i na zamówienie. Na stronie znajduje się pełna lista salonów prowadzących sprzedaż mebli.

http://www.brw.com.pl/ - 8 Sty 2008

Chobot Furniture. Warszawa*****

Firma jest producentem mebli i półfabrykatów wnętrzarskich. Na stronach znajdują się informacje dotyczące oferty, produktów, hurtowni, danych kontaktowych.

http://www.chobot.com.pl/ - 9 Sty 2006

Espes - ścianki działowe*****

Ścianki działowe, które proponujemy to doskonały sposób na zagospodarowanie każdej przestrzeni. Oferujemy najwyższej jakości francuski produkt. Zapewniamy profesjonalną - bezpłatną obsługę także w zakresie projektowania, transportu i montażu. W prezentacji znajdziesz przedstawienie projektów i produktów oraz dotychczasowych realizacji.

http://www.sciankidzialowe.com.pl/ - 8 Sty 2004

Euronova. Kraków, Warszawa*****

Euronova posiada w swej ofercie meble biurowe i gabinetowe. Jest wyłącznym przedstawicielem włoskiej fabryki mebli biurowych OFFICE & CO SRL, jak również fabryki stołów i krzeseł EFFEZETA GROUP SRL. Na stronach umieszczono opisy mebli oraz wiele zdjęć.

http://www.euronova.com.pl/ - 12 Sty 2006