KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > meble biurowe (218)

Cekar, producent mebli - biurowe, socjalne****

Producent oferuje meble biurowe, meble warsztatowe, socjalne itp. Oferujemy meble metalowe oraz meble z drewna - krzesła, sejfy, biurka, regały i wózki paletowe. Także meble na zamówienia klienta. Producent mebli biurowych i warsztatowych zaprasza.

http://www.cekar.pl/ - 2 Wrz 2005

Centrum Zaopatrzenia Szkół Ulart-Cezas****

Firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem firm i instytucji. W zamieszczonej na stronie ofercie znajdziesz: meble biurowe i szkolne, komputery i akcesoria, profesjonalne systemy audiowizualne, pomoce naukowe, sprzęt sportowy, druki MEN, wynajem urządzeń AV (projektory, rzutniki, ekrany, sprzęt wideo).

http://www.ulart.com.pl/ - 28 Sty 2002

Comet -eksluzywne meble skórzane. Poznań****

Strona firmy specjalizującej się w produkcji ekskluzywnych mebli skórzanych oraz w wyposażeniu biur i kancelarii. Na stronie znajdziesz informacje o firmie i jej handlowej ofercie.

http://www.comet.pl/ - 12 Sty 2006

CONSIGLIO INTERNATIONAL. Poznań, Kłecko, Gądki k. Poznania****

CONSIGLIO INTERNATIONAL Sp. z o.o. jest producentem ponad 600 wyrobów metalowych, w tym mebli metalowych (szaf odzieżowych, kartotekowych, stołów, krzeseł, ławek, mebli komputerowych), szaf na broń, skrzynek na listy, zbiorników na odpadki, kontenerów a także metalowych obudów i paneli do maszyn.

http://www.consiglio.pl/ - 18 Sty 2006

CONTINO meble biurowe Poznań, meble pracownicze, meble gabinetowe, lady recepcyjne, krzesła i fotele****

Contino meble biurowe zajmuje się projektowaniem i wyposażaniem biur dla firm i instytucji. Naszym Klientom dostarczamy ergonomię, profesjonalnie wyglądające biura oraz doskonałej jakości meble do biura, krzesła, fotele i wykładziny obiektowe. Projektowanie i aranżacje wnętrz. Oferujemy wysokiej jakości meble biurowe, meble gabinetowe, hotelowe, lady recepcyjne, ścianki działowe, krzesła, fotele, biurka pracownicze.

http://www.contino.pl/ - 2 Cze 2014

CUKO - Wrocławskie meble biurowe****

Naszym Klientom oferujemy designerskie rozwiązania. Takich mebli gabinetowych, foteli i krzeseł biurowych jak u nas, nie znajdą ani we Wrocławiu, ani w żadnym innym mieście.

http://www.cuko.pl/ - 16 Kwi 2016

DanLer - meble biurowe, sypialniane i kuchenne****

Firma DanLer oferuje nowoczesne meble sypialniane i biurowe. W propozycjach znajdują się również pozostałe elementy wyposażenia wnętrz, takich jak kuchnia i łazienka.

http://meble-danler.pl/ - 17 Sie 2017

DELTA Office Design****

Meble biurowe, meble mieszkaniowe, meble hotelowe. Dystrybutor mebli Duba. Generalny importer JS-Design. Znane klasyki Le Corbusier, Eames, van der Rohe, Gray, Rietveld, Mackintosh. Akustyka wnętrz. Architektura wnętrz.

http://www.officedesign.pl/ - 23 Cze 2005

doskonałe meble biurowe Łódź****

Firma oferuje pełną koncepcję wypełnienia przestrzeni biurowych i hotelowych . Realizacja od projektu do dostawy . Meble i fotele , kolorystyka wnętrz, wykładziny, systemy identyfikacji firmy, oświetlenie , kompozycje zieleni, grafika użytkowa, technika biurowa oraz systemy audiowizualne.

http://www.plano-invest.com.pl/ - 31 Mar 2006

Ekstrameble - łóżka, toaletki i szafki nocne****

Sklep internetowy prezentuje szeroką ofertę mebli do sypialni, salonu, kuchni i biura. W propozycjach znajdują się łóżka, toaletki oraz szafki nocne. Oprócz tego można zakupić eleganckie biurka i fotele obrotowe.

http://www.ekstrameble.pl/ - 28 Kwi 2017