KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > meble biurowe (218)

Fotele - miratek.pl****

Miratek to sklep internetowy z meblami biurowymi charakteryzującymi się modnym stylem, a także jakościowym wykończeniem. Udostępniamy nie tylko fotele biurowe, ale również mocne taborety kuchenne, krzesła do jadalni i do wykończenia salonu, hokery barowe i wieszaki. Działamy na podstawie ponad dwunastoletniego doświadczenia branżowego. Stałym klientom gwarantujemy preferencyjne warunki współpracy.

http://miratek.pl/ - 8 Maj 2018

Fotele Biurowe Gdynia Gdańsk - BREKKO Meble Biurowe****

Firma BREKKO Gdynia zajmuje się dystrybucją ergonomicznych foteli biurowych oraz krzeseł obrotowych. W ofercie posiadamy nowoczesne i wygodne fotele i krzesła obrotowe do pracy przy komputerze, krzesła konferencyjne, systemy meblowe, szafy metalowe. Oferujemy meble producentów Profim, Nowy Styl, Bejot, C+P. Zapewniamy aranżację, dostawę i montaż.

http://www.brekko.pl/ - 6 Lut 2018

GMG Meble Biurowe i Metalowe - dystrybutor mebli biurowych****

Skorzystaj z oferty naszej firmy, jeśli poszukujesz trwałego i nowoczesnego wyposażenia do gabinetu lub recepcji. Zajmujemy się dystrybucją mebli biurowych. Proponujemy biurka, krzesła, regały oraz stoły konferencyjne dostępne w stylowych odsłonach.

http://gmgslupsk.pl/ - 24 Lut 2018

HB Surface - elementy zdobiące****

W ofercie HB Surface znajduje się szereg elementów, które ozdobią każdą przestrzeń. Firma proponuje eleganckie umywalki, brodziki oraz blaty. Oprócz tego zachęca do zakupu stylowych mebli biurowych.

http://www.hbsurface.pl/ - 28 Kwi 2017

HELIKON - meble gabinetowe i pracownicze****

Działająca w Warszawie firma Helikon zajmuje się produkcją i dystrybucją mebli biurowych oraz gabinetowych. Wśród wyposażenia pracowniczego znaleźć można ergonomiczne fotele obrotowe, solidne biurka oraz praktyczne lady recepcyjne.

http://www.helikon.com.pl/ - 4 Lip 2017

Jarocińskie fabryki mebli-Jarocin SA****

Na stronie historia firmy, oferta oraz certyfikaty, którymi posługuje się firma.

http://www.jfm-jarocin.com/ - 12 Wrz 2001

JT Mebel - produkcja mebli seryjnych i na zamówienie****

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją mebli seryjnych na zamówienie. W ofercie posiada wyposażenie przeznaczone dla szkół i przedszkoli. Asortyment obejmuje również obiekty do wystroju biur, gabinetów i innych pomieszczeń użytkowych.

http://www.jtmebel.pl/ - 18 Lip 2017

Kamila Meble****

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe \"Kamila Meble\" oferuje sprzedaż wysokiej jakości produktów do wyposażenia wnętrza. W asortymencie dostępne są wyroby o charakterze biurowym, jak też produkty przeznaczone do pomieszczeń mieszkalnych. Posiadamy duży wybór wyrobów w wielu interesujących stylach, formach i kolorach.

http://kamilameble.pl/ - 31 Gru 2013

KASO - Kabiny symulaniczne****

Firma KASO projektuje i wykonuje lekkie oraz funkcjonalne kabiny symultaniczne dla tłumaczy i lektorów.

http://kabinydlatlumaczy.pl/ - 27 Kwi 2016

Kinnarps Polska Sp. z o.o.****

Strona z ofertą szwedzkiego producenta mebli biurowych. Znajdziesz tu informacje o firmie, zdjęcia i opisy mebli Kinnarps, obiektów referencyjnych, porady na temat ergonomii w pracy oraz serwis prasowy z biblioteką zdjęć.

http://www.kinnarps.pl/ - 30 Lip 2002