KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > oprogramowanie dla biur (43)

Bizzo.pl*****

Serwis przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw. Bizzo.pl zawiera ofertę czołowych polskich producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie, usługi firm doradztwa biznesowego, a także informacje gospodarcze. Planujesz zinformatyzować procesy w swojej firmie, podnieść efektywność zarządzania, podnieść poziom bezpieczeństwa firmowej sieci, potrzebujesz funduszy na zwiększenie zasięgu działalności ? zapoznaj się z ofertą serwisu Bizzo.pl

http://bizzo.pl/ - 21 Cze 2007

APN Promise*****

Firma zajmuje się sprzedażą oprogramowania wiodących firm światowych takich jak Microsoft, Corel, Adobe, Symantec, Lotus czy Novell. W ofercie znajdują się komputery firmy Compaq, a także komputery i drukarki Hewlett-Packard.

http://www.promise.com.pl/ - 28 Sie 2002

Microsoft w Polsce*****

Serwis informacyjny polskiego oddziału firmy Microsoft. Na łamach stron znajdują się informacje na temat promocji, szkoleń, seminariów. Dostępny jest również katalog produktów.

http://www.eu.microsoft.com/poland/ - 14 Lut 2000

Nashuatec.pl*****

Oficjalna strona producenta technologii cyfrowych urządzeń biurowych. Nashuatec dostarcza rozwiązania zarządzania dokumentami oraz świadczy usługi z zakresu doradztwa i serwisu. Znajdziecie tu najnowsze informacje o urządzeniach, inowacjach technologicznych oraz ofercie Nashuatec.

http://www.nashuatec.pl/ - 17 Lip 2001

Sklep.centrumxp.pl - oprogramowanie Microsoft, licencje Office i Widnows*****

Centrum XP to sklep, który zajmuje się sprzedażą oprogramowania Microsoft, pomaga w rozwiazywaniu problemów informatycznych oraz udziela porad z tym związanych. W asortymencie znajduje się: Office 365 dla firm, ms Office dla firm, Office dla domu, szkoły, ponadto poszczególne aplikacje oraz Office dla Mac. Wszystko na sklep.centrumxp.pl

http://sklep.centrumxp.pl - 4 Sty 2017

Afaktury.pl****

Strona internetowa pozwala na skorzystanie działającego całkowicie online programu wystawiającego różne typy faktur, jak również dokumenty KW i KP. Program posiada certyfikat SLL, co daje gwarancję, że wszystkie wprowadzane dane są absolutnie bezpieczne. Oferowanych jest kilka abonamentów pozwalających na korzystanie z funkcji programu, od miesiąca do roku. Dodatkowo, klient może 30 dni testować program za darmo.

http://afaktury.pl/ - 2 Paź 2014

Biuroport.pl-wirtualny sekretariat****

Firma proponuje usługi dedykowane aktywnym przedsiębiorcom, takie jak: wirtualny sekretariat. Ponadto zakres działalności obejmuje kompleksowe i profesjonalne tworzenie oraz dostarczanie innowacyjnego oprogramowania, które stwarza mnóstwo korzyści dla prowadzenia biura z jednoczesnym dostępem do wszelkiego rodzaju dokumentów i spraw związanych z prowadzeniem firmy. Sprawdź jakie to proste i skorzystaj z wygodnych rozwiązań poświęcając czas na rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

http://www.biuroport.pl/ - 29 Sie 2012

Casusoft - program do obsługi kancelarii adwokackiej****

Przedstawiamy CasuSoft - program zarządzania kancelarią prawną, który znacząco ułatwi kontrolę nad zadaniami poszczególnych osób pracujących w biurze. W firmie NSolution nieustannie pracujemy nad wykorzystywaniem nowoczesnych technologii w prowadzeniu działalności. System dla prawników do obsługi działalności adwokackiej lub radcowskiej odpowiada na wiele potrzeb.

http://www.casusoft.pl/ - 14 Kwi 2016

Dedisoft****

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego oprogramowania do użytku domowego lub służbowego, znajdują się one w ofercie naszego sklepu internetowego. Dedisoft poleca zarówno systemy operacyjne, jak i programy graficzne.

http://www.dedisoft.pl/ - 12 Gru 2017

Doładowania****

Serwis oferuje doładowania bezpośrednie telefonów na kartę w sieciach pre-paid. Zapraszamy na doładowanie konta telefonu.

http://www.blue.pl/ - 7 Lip 2006