KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > oprogramowanie dla biur (43)

Expert Advisors - programowanie mql****

Strona internetowa firmy Expert Advisors oferującej programowanie MQL, a także rozwiązania technologiczne dla inwestorów, w tym m.in. wolumen metatrader i wolumen forex.

http://www.expertadvisors.pl/ - 27 Wrz 2018

FirmaTec - program do fakturowania i obsługi serwisu****

Firma dostarczająca program do wystawiania faktur VAT, do obsługi serwisu oraz prowadzenia księgi przychodów i rozchodów.

http://www.firmatec.pl/ - 8 Gru 2015

InstaBIURO - elektroniczny obieg dokumentów w firmie****

Proponujemy nowoczesne rozwiązania - systemy DMS oraz platformy pozwalające na elektroniczny obieg dokumentów oraz faktur w firmie. Tak prowadzony sekretariat działa sprawnie i jest zarządzany precyzyjnie. Łatwiejsza jest również archiwizacja.

http://instabiuro.pl/ - 27 Kwi 2016

ITBPS.PL Sp. z o.o. - oprogramowanie dla firm****

Przedstawiamy ofertę firmy ITBPS.PL Sp. z o.o. Jesteśmy dostawcą wysokiej klasy oprogramowania dla firm, które znacząco ułatwia zarządzanie przedsiębiorstwem w najważniejszych dla niego obszarach, takich jak finanse, ewidencja przychodów i rozchodów, zamówienia, ewidencja towaru czy sprawy kadrowo-płacowe. Sprawdź już teraz nasze najlepsze programy dla biznesu.

http://www.itbps.pl/ - 29 Gru 2016

KasCom - systemy sprzedaży****

Rozbudowana oferta skierowana jest do przedsiębiorców, poszukujących skutecznych rozwiązań dla swojego biznesu. Firma poleca między innymi systemy sprzedaży, oprogramowanie spedycyjne, centrale telefoniczne, monitoring, alarmy, komputery i akcesoria oraz kasy i drukarki fiskalne.

http://www.kascom.com.pl/ - 3 Paź 2013

MagFirma - program do wystawiania faktur online****

Proponujemy innowacyjne rozwiązanie dla przedsiębiorstw. MagFirma to praktyczny program do wystawiania faktur online.

http://magfirma.pl/ - 25 Maj 2017

Netsoft24 - program do serwisu****

Z pomocą tej firmy praca w wielu biurach, przedsiębiorstwach oraz instytucjach publicznych stanie się o wiele szybsza oraz wydajniejsza. Netsoft24 proponuje dedykowany system CRM dostosowany do potrzeb każdego z klientów. Ta wrocławska firma tworzy oprogramowanie dla brokera, programy dla drukarni, do serwisu czy handlu.

http://www.netsoft24.pl/ - 14 Lip 2015

Picador Polska****

Propozycja przygotowana przez firmę Picador Polska. To ceniony dystrybutor oprogramowania CAD marki Treedim dla projektantów opakowań i wykrojników poligraficznych, organizujący również szkolenia z jego obsługi.

http://www.picadorpolska.pl/ - 29 Lis 2016

Polman-Software - rejestracja czasu pracy****

Firma Polman-Software oferuje nowoczesne programy oraz systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Narzędzia te pomagają w rozliczaniu i ewidencji.

http://rcp24.pl/ - 14 Cze 2016

Pozcom - serwis kas fiskalnych, drukarki Elzab w Poznaniu****

Ceniona na rynku firma Pozcom z Poznania oferuje kasy fiskalne i drukarki Elzab, wagi elektroniczne, rolki, a także oprogramowanie dla firm PCmarket. Prowadzimy też serwis sprzętu.

http://www.pozcom.pl/ - 8 Gru 2015