KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > oprogramowanie dla biur (43)

Program do faktur - crmvision.pl****

Dostarczamy naszym klientom rozwiązania z zakresu CRM. Nasze oprogramowanie dostępne jest za pośrednictwem Internetu, co pozwala na wygodne korzystanie z programu. Klientom zapewniamy pełne bezpieczeństwo oraz nadzór administracyjny oraz fachowe doradztwo w zakresie pracy z systemem. Oprogramowanie jest stale aktualizowane oraz jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wprowadzenie nowych modułów i zintegrowanie programu z innym oprogramowaniem.

http://crmvision.pl/ - 5 Mar 2015

Program do wystawiania faktur****

Program aserti.pl łączy w sobie program do fakturowania oraz program służący zarządzaniu wierzytelnościami. Połączenie tych dwóch funkcji pozwala wystawiać faktury i monitorować stan należności. Program chroni przed ryzykiem ewentualnego przedawnienia roszczeń, a także informuje o zbliżającym się terminie przedawnienia. Tym sposobem jest funkcjonalny i przydatny firmom, bo dla nich został stworzony.

http://aserti.pl/ - 25 Cze 2014

Proteuss****

"Proteuss - firma handlowa z Nowego Sącza; dostawca sprzętu biurowego (komputery, faksy, kopiarki, telefony, centrale), oprogramowania dla firm (księgowość, kadry, itp) oraz kas fikalnych".

http://www.proteuss.com.pl/ - 22 Mar 2000

Slash S.C****

W ofercie firmy znaleźć można oprogramowanie wiodących firm takich jak Microsoft, Corel, Adobe, Symantec i Borland, a także sprzęt komputerowy.

http://www.slash.com.pl/ - 6 Mar 2000

SOKARIS****

Strona producenta oprogramowania przeznaczonego do sklepów, biur rachunkowych, agencji reklamowych, przychodni lekarskich itd.

http://www.sokaris.com.pl/ - 4 Sie 2004

System Windows 7,8,10 - Sklep z oprogramowaniem Microsoft****

Systemy operacyjne firmy Microsoft to jedne z najczęściej wybieranych rozwiąząń. Wybierane przez miliony użytwkoników na całym świecie. Kupując licencję zapewniasz sobie bezpieczeńswtwo i regularne aktualizacje. Poznaj możliwości oprogramowania Microsoft odwiedzając autoryzowany sklep.

http://sklep.centrumxp.pl/2737,1,1,kategoria,Windows_10.aspx#/ - 4 Lis 2015

SYSTEmEG Sp. z o.o.****

Firma oferująca program do zarządzanie nieruchomościami. Znajduje zastosowanie zarówno w przypadku małych wspólnot, jak i dużych spółdzielni mieszkaniowych.

http://www.systemsm.pl/ - 27 Sty 2015

Systemywynagrodzen.com.pl****

Tworzenie i wdrażanie efektywnych systemów wynagradzania pracowników jest to centrum działalności firmy Advisory Group Test Human Resources. Budowa systemu płac nie jest zadaniem łatwym, jednak opłaca się w perspektywie długoterminowej. Modernizacja struktury wynagrodzeń procentuje zwiększeniem zysków i konkurencyjności firmy. Z tego powodu warto zadbać o kapitał ludzki i dopasować wynagrodzenia do specyfiki Państwa firmy.

http://systemywynagrodzen.com.pl/ - 23 Wrz 2015

TradeAssistant - system CRM dla firm****

W ofercie przedsiębiorstwa TradeAssistant znajduje się system CRM dla firm. To oprogramowanie jest nie tylko proste w obsłudze, ale i można z niego korzystać online.

http://www.tradeassistant.pl/ - 6 Maj 2017

Vademecum Szefa****

"Program komputerowy z unikatowymi funkcjami błyskawicznego czytania aktów prawnych, przeznaczony do obsługi prawnej i biurowo-administracyjnej średnich i małych firm. Obok aktualnych przepisów zawiera m.in. wzory dokumentów, komentarze prawne, wskaźniki, stawki...".

http://www.vademecum-szefa.wroc.pl/ - 14 Kwi 2000