KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > papier (126)

Biurocom - artykuły biurowe, papier, tusze, tonery****

Sklep internetowy oferuje wszystko dla biura. U nas papier do ksero, tonery do drukarek, tusze, urządzenia do biura, papier do drukarki i inne artykuły biurowe. Interesuję Cię dobre zaopatrzenie Twojego biura? U nas znajdziesz wszystko do swojego biura.

http://www.biurocom.pl/ - 7 Kwi 2005

Biuroimagazyn.com - Hurtownia Artykulów Biurowych****

Biuroimagazyn.com to sklep internetowy z materiałami biurowymi. W asortymencie posiada wszystkie niezbędne akcesoria i produkty do pracy biurowej: papier do drukarki, kolorowy i biały papier, tablice biurowe, długopisy, segregatory, skoroszyty, markery. Oferta sklepu biuroimagazyn.com skierowana jest do firm, zakładów pracy oraz klientów indywidualnych. Biuroimagazyn zapewnia kompleksowe wyposażenie w artykuły papiernicze i piśmiennicze w promocyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przedstawiona na stronie internetowej biuroimagazyn.com.

http://biuroimagazyn.com/ - 4 Lis 2016

BPS Sp. z o.o.****

BPS Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą atestowanego papieru pakowego (szary i barwiony) dla przemysłu spożywczego. Produkujemy tekturę 2 i 3-warstwową, opakowania. Wykonujemy nadruk z roli na rolę. Bobinowanie.

http://www.tekturabps.com.pl/ - 26 Cze 2000

Cezab****

Firma działa w branży biurowo-szkolnej. W ofercie znajdują się artykuły biurowe i szkolne, wszystko z folii i z tektury oraz nadruki i tłoczenia. Witryna zawiera informacje o działalności i ofercie firmy.

http://www.cezab.com.pl/ - 20 Mar 2000

Cezex - hurt i dystrybucja papieru.****

Strona firmy oferującej papier do drukarek, papier ksero i karton. Znajdziesz tu szczegóły oferty handlowej oraz dane teleadresowe firmy.

http://cezex.com/ - 18 Cze 2002

Drescher Polska****

Firma Drescher Polska jest przedstawicielem na Polskę firmy Drescher, która w swojej ofercie posiada: papier komputerowy pojedynczy, papier komputerowy samokopiujący, koperty do wydruków poufnych, formularze administracyjne, formularze spersonalizowane, formularze utajnione, papier kserograficzny, papier do drukarek laserowych, papier do drukarek atramentowych, folie do prezentacji wizualnych, etykiety biurowe. Na stronie można zapoznać się z ofertą handlową firmy oraz historią firmy Drescher.

http://www.drescher.pl/ - 13 Kwi 2000

Hossa - archiwizacja dokumentów****

Firma Hossa zajmuje się dostarczaniem artykułów papierniczych i biurowych do biur i instytucji. W ofercie znajdują się m.in. koszulki na dokumenty, teczki, pudła archiwizacyjne, ale także tablice korkowe, folie do laminowania i bindownice. Działamy jako hurtownia i realizujemy zamówienia z dostawą.

http://hossa.net.pl/ - 13 Maj 2017

Hurtownia biurowa - EMU sp. z o.o. Plewiska k. Poznania****

Witryna hurtowni oferującej między innymi: rolki papierowe, rolki do ploterów, papier kserograficzny, taśmy folie do faksów, nadruki, artykuły biurowe, wkłady do drukarek, papier do kas fiskalnych, składanka komputerowa. Na stronie informacje o firmie, dane kontaktowe oraz szczegółowa oferta.

http://www.emu.poznan.pl/ - 18 Sty 2006

IBEX International Spółka Jawna - artykuły papiernicze i biurowe****

Firma zajmuje się dystrybucją artykułów papierniczych oraz biurowych. W jej ofercie znaleźć można m.in. materiały eksploatacyjne, takie jak: koperty bezpieczne i papier do drukarki. Sprzedaż prowadzona jest zarówno poprzez punkt stacjonarny znajdujący się w Warszawie, jak i poprzez sklep online.

http://www.ibex.sklep.pl/ - 11 Paź 2014

Inga****

Drukarnia INGA specjalizuje się w produkcji papierniczych artykułów reklamowych.

http://www.inga.com.pl/ - 31 Mar 2000