KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > papier (126)

Notesy - MS70 Sp. z o.o.****

Strona internetowa firmy MS70 Sp. z o.o. Oferta tej marki kierowana jest przede wszystkim do miłośników filatelistyki, jednak wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, przedsiębiorstwo oferuje również bardzo atrakcyjne notesy firmowe.

http://ms70.pl/ - 11 Lut 2014

Omeko****

Producent papieru komputerowego, rolek offsetowych do kas fiskalnych oraz do innych urządzeń drukujących. Opis i parametry poszczególnych materiałów, cennik. Technologia produkcji.

http://www.omeko.pl/ - 23 Sty 2002

PapCom****

Papier komputerowy, rolki do maszyn liczących i faxów, tonery, kasety barwiące, akcesoria komputerowe, galanteria biurowa. Informacje o firmie, asortyment, promocje, kontakt.

http://www.papcom.pl/ - 29 Sty 2002

Papeterra - papier fotograficzny, koperty biurowe****

Koperty biurowe, karton pudełkowy, materiały samoprzylepne i inne artykuły papiernicze dostępne są w hurtowni Papeterra. Firma zlokalizowana jest w Warszawie.

http://papeterra.pl/ - 16 Gru 2016

Papier i folie do druku atramentowego, sitodruku i offsetu w drukarkach atamentowych i laserowych.****

Folex oferuje papiery i folie do druku oraz inne materiały poligraficzne do druku atramentowego, sitodruku i offsetu w tym koperty i kartrydże. Na stronach znajduje się charakterystyka oferty, zalecenia, wykaz dystrybutorów.

http://www.folex.com.pl/ - 19 Wrz 2003

Papiery, Koperty, Decoupage, Scrapbooking, Origami, Zaproszenia ślubne, Wstążki, Ozdoby świąteczne****

Sklep internetowy Papiera4 oferuje szereg doskonałych artykułów papierniczych wśród których warto wyróżnić: papiery, koperty, zaproszenia ślubne, wstążki czy ozdoby świąteczne. W naszym sklepie coś dla siebie znajdą także pasjonaci rękodzieła, czyli m.in takich technik jak decoupage, scrapbooking, origami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie na zakupy.

http://www.papiera4.pl/ - 11 Lip 2011

Rayfilm - etykiety samoprzylepne, metalizowane, papier do drukarek****

Producent etykiet samoprzylepnych i papieru foto, firma Rayfilm, oferuje m.in. folie do drukarek i termonadruków, papier w rolkach, artykuły samoprzylepne i metalizowane. Szczegółowe informacje na temat asortymentu dostępne są na naszej stronie internetowej.

http://www.rayfilmspzoo.pl/ - 8 Lut 2017

Serwis branży papierniczej****

Serwis zawiera dane ekonomiczne branży papierniczo-biurowo-szkolnej, kurier i katalog branżowy oraz opisy liderów branży.

http://www.tradebizz.pl/branches/office/office_index_pl.html - 18 Sty 2001

SORTIMA - PAPIER, FOLIE, PAPIER DO PLOTERA, KARTON****

Firma Sortima - największy w Polsce dystrybutor papierów, kartonów i folii do ręcznego i komputerowego rozkroju tkanin.

http://www.sortima.com.pl/ - 17 Paź 2003

Światpapieru.pl****

To właśnie w Świecie Papieru znajdą Państwo różnorodne arkusze papieru, które z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania każdego klienta. W asortymencie znajduje się papier ksero, do drukarki, satynowy, a także wizytówkowy. Jest to najwyższa jakość oraz korzystna cena! Dodatkowo oferujemy profesjonalne doradztwo i atrakcyjne warunki współpracy.

http://www.swiatpapieru.pl/ - 21 Wrz 2013