KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > serwis sprzętu biurowego (73)

DETALTRANS****

Na stronie Hurtownia-sklep: materiały eksploatacyjne do światłokopiarek, kserokopiarek i drukarek, papier komputerowy i kserograficzny, barwiące do drukarek, dyskietki i inne materiały eksploatacyjne, artykuły biurowe i szkolne. Usługi kserograficzne.

http://www.detaltrans.arg.pl/ - 24 Lis 2001

Elbiplus - systemy biurowe****

Firma Elbiplus jest dostawcą sprzętu biurowego i audiowizualnego dla biur, sal konferencyjnych, itp. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.elbiplus.com.pl/ - 5 Kwi 2002

Eltechbiur****

Firma z Suwałk prowadzi sprzedaż oraz profesjonalny serwis sprzętu biurowego, wyposażenia sklepów, sprzętu łączności oraz komputerów. Na stronach znajduje się opis produktów oraz oferty komisowe.

http://www.eltechbiur.iq.pl/ - 15 Lut 2000

Gama****

Witryna firmy zajmującej sie sprzedażą urządzeń biurowych takich jak kserokopiarki, faxy oraz serwis. Na stronie: sklep, promocje, oferta i kontakt.

http://www.gama.lublin.pl/ - 21 Wrz 2001

HJS General - klimatyzacja****

Firma HJS General z Warszawy oferuje nowoczesne rozwiązania techniczne z zakresu klimatyzacji i wentylacji. Proponowane urządzenia sprawdzą się zarówno w domu, jak i biurze. Przedsiębiorstwo dodatkowo świadczy tanie usługi montażowe. Prowadzi również profesjonalny serwis sprzętu.

http://tania-klimatyzacja.pl/ - 13 Maj 2017

IDE. Szczecin****

Witryna firmy zajmującej sie sprzedażą i serwisowaniem urządzeń biurowych np. xerokopiarki oraz archiwizacją dokumentów. Na stronach szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.ide.szczecin.pl/ - 12 Sty 2006

IMPROVEX Naprawa drukarek Kalisz****

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Improvex, której siedziba mieści się w Kaliszu. Działalność w branży prowadzimy od 1990 roku a specjalizujemy się w automatyce biurowej oraz obróbce dokumentów. Oferujemy nowoczesne narzędzia biurowe z możliwością zdalnej obsługi. W asortymencie firmy znaleźć można kopiarki, drukarki, niszczarki, urządzenia fiskalne, wagi, drukarki etykiet a także oprogramowanie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i serwis, doradztwo jak również konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na naszą witrynę.

http://www.improvex.com.pl/ - 7 Lis 2016

Kordes.pl****

Prowadzimy pogwarancyjny serwis kopiarek firm Canon, Minolta i Panasonic, drukarek laserowych, atramentowych i igłowych, telefaksów. Także materiały eksploatacyjne i części zamienne.

http://www.kordes.pl/ - 29 Gru 2004

Ksero Partner Kalisz - Kserokopiarki, drukarki, urządzenia biurowe****

Sprzedaż i serwis kserokopiarek, drukarek, faksów, niszczarek, urządzeń biurowych, sprzedaż tonerów, papieru, tuszy, farb do powielaczy, naprawy Ricoh, Rex Rotary, Sharp, Kyocera Mita, Konica Minolta, Toshiba.

http://www.kseropartner.net.pl/ - 22 Cze 2007

Kserokopiarki****

Pewnie nie raz przyszło Ci zrobić ksero potrzebne dokumenty, a w firmie nie było ksera lub też było wadliwe i tu przybywa nasza firma. Xerolux zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem kserokopiarek renomowanych wytwórców. Nie masz zielonego pojęcia o kserokopiarkach? Nic straconego firma Xerolux umożliwia rzetelne doradztwo w kwestii kserokopiarek jak i polepszenia obiegu dokumentów. To u nas zakupisz [url=http://xerolux.pl/page-42_kserokopiarki-ricoh.htm]kserokopiarki Ricoh[/url], Canon, Konica Minolta czy HP są to najlepsi wytwórcy w tej branży. W naszej firmie możliwe jest również zakupienie autentycznych części wymiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do kserokopiarek. Trudnimy się również serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. W ofercie leasingu znajduje się dostarczenie urządzenia jak i jego serwis w razie jakiegoś mankamentu. Ceny dotyczące dzierżawy jak i serwisu są atrakcyjne i określane indywidualnie z każdym kontrahentem.

http://kserokopiarki.xerolux.pl/ - 21 Wrz 2013