KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > środki do utrzymywania czystości (33)

Artykuły do biura - blog****

Trona zawierająca informacje o najważniejszych artykułach biurowych. Dodawane na stronę informacje są świetnym sposobem na znalezienie inspiracji do zakupu odpowiednich akcesoriów do biura oraz aranżacji biura. Z artykułów dowiedzą się Państwo między innymi jak segregować dokumenty by najważniejsze mieć zawsze pod ręką oraz co zrobić z pozostałymi tak by nie robiły niepotrzebnego bałaganu. Zajrzyj i dowiedz się więcej!

http://biurowe-artykuly.pl/ - 5 Paź 2017

Berlinne - Chemia z niemiec****

Sklep internetowy Berlinne proponuje wysokiej jakości środki czystości. Dostępna w ofercie chemia z Niemiec to produkty odznaczające się szczególną skutecznością działania. Udostępniamy markowe odplamiacze, detergenty, płyny do czyszczenia, a także inne preparaty. Posiadamy również w ofercie specjalistyczne kosmetyki.

http://berlinne.pl/ - 28 Lut 2014

Chemia do dezynfecji - Efekt Czystości****

Sklep internetowy Efekt Czystości zajmuje się sprzedażą chemii do dezynfekcji. W ofercie znajdują się również czyściwa i ręczniki papierowe, podajniki, podkłady medyczne oraz inne środki higieniczne.

http://efektczystosci.pl/ - 7 Lut 2017

Czystygabinet.pl - Środki do dezynfekcji****

W ofercie sklepu znajdują się popularne środki czystości - worki oraz pojemniki na odpady medyczne, płyny do dezynfekcji rąk czy też artykuły stomatologiczne. Polecamy ręczniki i rękawice jednorazowe.

http://www.czystygabinet.pl/ - 20 Paź 2016

DabexPlus - serwetki obiadowe****

Firma działająca w branży higieny i czystości, która zajmuje się sprzedażą m.in. serwetek obiadowych oraz ręczników i czyściwa papierowego. W ofercie DabexPlus znaleźć można również praktyczne dozowniki do mydła w płynie i pasty do rąk.

http://www.dabexplus.pl/ - 20 Maj 2017

Dlux Hurtownia Środków Czystości - chemia przemysłowa****

W asortymencie naszej szczecińskiej hurtowni znajduje się najlepsza chemia gospodarcza i przemysłowa dostępna na rynku. Zajmujemy się dystrybucją produktów marki Dolphin. Oferujemy środki czystości, a także preparaty do odtłuszczania i pielęgnacji powierzchni różnego typu.

http://www.dlux.szczecin.pl/ - 1 Mar 2018

Dolphin - producent profesjonalnych środków czyszczących****

Firma Dolphin to producent profesjonalnej chemii gospodarczej, przemysłowej i samochodowej. W ofercie posiada skuteczne środki czyszczące różnego typu.

http://www.dolphin.pl/ - 14 Lut 2017

Ecoph - enzymatyczne preparaty czyszczące****

Proponujemy enzymatyczne preparaty czyszczące do każdego domu, czy też zakładu przemysłowego. W ofercie firmy Ecoph znajdują się między innymi środki do odtłuszczania powierzchni.

http://www.ecoph.pl/ - 21 Cze 2017

Eko Clean Chemia - systemy przemysłowe mycia i odtłuszczania****

W ofercie sklepu internetowego znajdują się systemy przemysłowe do mycia i odtłuszczania. Propozycja obejmuje myjki warsztatowe i automatyczne, a także środki czystości.

http://www.eko-clean.com.pl/ - 16 Maj 2017

Furrypet - jak usunąć sierść z ubrań****

Firma Furrypet proponuje rozwiązanie idealne dla właścicieli psów oraz kotów. Oferujemy taśmę do usuwania i pozbywania się sierści z dywanu, tapicerki samochodowej lub z ubrań.

http://www.furrypet.com.pl/ - 8 Sie 2016