KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > środki do utrzymywania czystości (28)

GPT - wózki do sprzątania i worki na odpady****

Dostarczamy wysokiej jakości sprzęt i artykuły higieniczne. W naszym asortymencie można znaleźć dozowniki do mydła, mydło w płynie, papier toaletowy, ręczniki papierowe, wózki do sprzątania i na odpady, czyściwa przemysłowe i inne profesjonalne środki czystości. Z naszych propozycji chętnie korzystają firmy sprzątające, jak też klienci biznesowi oraz indywidualni.

http://www.higienagpt.pl/ - 30 Lip 2015

Higiena Handel Dampc Stefania****

Firma zajmuje się internetową dystrybucją dozowników do mydła marki Merida, ręczników papierowych i suszarek do rąk, a także środków czyszczących i dezynfekcyjnych.

http://www.higienahandel.pl/ - 25 Cze 2014

Impregnat.com - Sklep z impregnatami****

Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż wysokiej jakości impregnatów do kamienia naturalnego marmuru, granitu, trawertynu, także do konglomeratów. To u nas zakupić można środki takich producentów jak Akemi, Lux4stone, Dynasil czy Lithofin. Są one przeznaczone do czyszczenia i impregnacji kamiennych blatów, parapetów, umywalek, schodów, mozaik i innych elementów. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką dostawę. Zachęcamy do złożenia zamówienia!

http://www.impregnat.com/ - 23 Gru 2014

Kraina Blasku****

W ofercie naszego sklepu dostępna jest chemia przemysłowa oraz profesjonalne środki czystości. Asortyment obejmuje produkty znanych marek, takich jak Tork, Voigt, Buzil czy Calgonit.

http://www.krainablasku.eu/ - 8 Lip 2014

Logos s.c.****

W ofercie naszej hurtowni chemicznej znajdziecie Państwo między innymi środki czystości i preparaty, pozwalające na utrzymanie porządku w domu. Przygotowana przez nas została również odzież robocza i ochronna oraz sprzęt BHP.

http://www.czystowpracy.pl/ - 3 Wrz 2014

Medi-Sept: środki i preparaty do dezynfekcji powierzchni i rąk****

Firma specjalizująca się w produkcji specjalistycznych środków i preparatów do dezynfekcji rąk, powierzchni i narzędzi. Oferowane przez markę Medi-Sept płyny stosowane są w służbie zdrowia, weterynarii, kosmetyce oraz wielu obiektach użyteczności publicznej.

http://www.medi-line.pl/ - 4 Wrz 2015

Nata - Producent chemii gopodarczej i przemysłowej, środki czystości, aktywna piana****

Przedsiębiorstwo NATA to producent chemii gospodarczej oraz przemysłowej. Firma opracowuje i wytwarza również środki czystości dla myjni oraz produkty do higieny rąk i biopreparaty. Wśród polecanych wyrobów znajduje się łatwa w zastosowaniu aktywna piana. W asortymencie dostępny jest szereg innych preparatów o silnym działaniu.

http://www.nata.info.pl/ - 27 Lut 2014

Popławski - środki czystości****

Posiadamy bogaty asortyment środków czystości. Sprowadzamy produkty z zakresu chemii gospodarczej zza zachodniej granicy. Proponujemy preparaty do czyszczenia różnego typu powierzchni o odmiennym stopniu i charakterze zabrudzenia. Zapewniamy atrakcyjne ceny wyrobów.

http://www.epoplawski.pl/ - 10 Cze 2014

Prodis - maszyny i urządzenia czyszczące****

W asortymencie firmy Prodis znajdują się maszyny i urządzenia czyszczące. Oferta obejmuje artykuły higieniczne, pozwalające na usuwanie licznych zabrudzeń z różnego rodzaju nawierzchni, a także odświeżacze powietrza i zawieszki zapachowe.

http://www.prodis.com.pl/ - 1 Lut 2017

Top-Mop****

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem biur oraz mieszkań. Dynamiczny rozwój naszej działalności zawdzięczamy wykwalifikowanej kadrze pracowników oraz dobrej jakości sprzętowi. Stosujemy sprawdzone środki czystości. Proponujemy prace standardowe oraz specjalistyczne usługi.

http://www.top-mop.com.pl/ - 11 Wrz 2014