KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > środki do utrzymywania czystości (33)

GPT - wózki do sprzątania i worki na odpady****

Dostarczamy wysokiej jakości sprzęt i artykuły higieniczne. W naszym asortymencie można znaleźć dozowniki do mydła, mydło w płynie, papier toaletowy, ręczniki papierowe, wózki do sprzątania i na odpady, czyściwa przemysłowe i inne profesjonalne środki czystości. Z naszych propozycji chętnie korzystają firmy sprzątające, jak też klienci biznesowi oraz indywidualni.

http://www.higienagpt.pl/ - 30 Lip 2015

Higiena Handel Dampc Stefania****

Firma zajmuje się internetową dystrybucją dozowników do mydła marki Merida, ręczników papierowych i suszarek do rąk, a także środków czyszczących i dezynfekcyjnych.

http://www.higienahandel.pl/ - 25 Cze 2014

Impregnat.com - Sklep z impregnatami****

Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż wysokiej jakości impregnatów do kamienia naturalnego marmuru, granitu, trawertynu, także do konglomeratów. To u nas zakupić można środki takich producentów jak Akemi, Lux4stone, Dynasil czy Lithofin. Są one przeznaczone do czyszczenia i impregnacji kamiennych blatów, parapetów, umywalek, schodów, mozaik i innych elementów. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką dostawę. Zachęcamy do złożenia zamówienia!

http://www.impregnat.com/ - 23 Gru 2014

Kraina Blasku****

W ofercie naszego sklepu dostępna jest chemia przemysłowa oraz profesjonalne środki czystości. Asortyment obejmuje produkty znanych marek, takich jak Tork, Voigt, Buzil czy Calgonit.

http://www.krainablasku.eu/ - 8 Lip 2014

Logos s.c.****

W ofercie naszej hurtowni chemicznej znajdziecie Państwo między innymi środki czystości i preparaty, pozwalające na utrzymanie porządku w domu. Przygotowana przez nas została również odzież robocza i ochronna oraz sprzęt BHP.

http://www.czystowpracy.pl/ - 3 Wrz 2014

Maszyny czyszczące - sklep.fairplayplus.pl****

Nasza firma Fair Play Plus zapewnia kompleksową obsługę firm sprzątających oraz instytucji takich jak zakłady produkcyjne i usługowe, myjnie, restauracje i hotele, szkoły, biura. W przygotowanej przez nas ofercie mogą Państwo znaleźć sprawdzone maszyny czyszczące, maszyny sprzątające, chemię profesjonalną, jak i również środki czystości. Posiadamy tylko i wyłącznie sprawdzony sprzęt w niezwykle atrakcyjnych cenach

http://sklep.fairplayplus.pl/ - 9 Maj 2018

Medisept****

Sklep internetowy Medi-sept proponuje szeroki wybór środków czystości własnej produkcji. Asortyment obejmuje między innymi preparaty dezynfekcyjne, sprzęt do sprzątania, materiały jednorazowe czy dozowniki mydła.

http://www.medisept.pl/ - 19 Kwi 2018

Medi-Sept: środki i preparaty do dezynfekcji powierzchni i rąk****

Firma specjalizująca się w produkcji specjalistycznych środków i preparatów do dezynfekcji rąk, powierzchni i narzędzi. Oferowane przez markę Medi-Sept płyny stosowane są w służbie zdrowia, weterynarii, kosmetyce oraz wielu obiektach użyteczności publicznej.

http://www.medi-line.pl/ - 4 Wrz 2015

Mellerud.com.pl - profesjonalne środki i preparaty do czyszczenia****

Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych środków i preparatów do czyszczenia. Na stronie internetowej Mellerud.com.pl można również znaleźć chemię gospodarczą o wysokiej skuteczności.

http://www.mellerud.com.pl/ - 16 Kwi 2018

Nata - Producent chemii gopodarczej i przemysłowej, środki czystości, aktywna piana****

Przedsiębiorstwo NATA to producent chemii gospodarczej oraz przemysłowej. Firma opracowuje i wytwarza również środki czystości dla myjni oraz produkty do higieny rąk i biopreparaty. Wśród polecanych wyrobów znajduje się łatwa w zastosowaniu aktywna piana. W asortymencie dostępny jest szereg innych preparatów o silnym działaniu.

http://www.nata.info.pl/ - 27 Lut 2014