KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > teczki, segregatory (45)

Manutan.pl*****

Manutan.pl - sklep internetowy z bardzo dużą ofertą produktową dla utrzymania ruchu, warsztatw, magayznów i biur.

http://www.manutan.pl/ - 19 Lip 2013

VauPe. Bydgoszcz*****

W ofercie firmy znajdują się segregatory, teczki, wyroby papiernicze. Na stronie informacje o firmie, jej ofercie i dane teleadresowe.

http://www.vaupe.com.pl/ - 19 Sty 2006

Art Studio****

W ofercie: ulotki, kalendarze, kalendarze trójdzielne, wizytówki oraz cała gama innych gadżetów do biura. Na stronie zapoznasz się ze szczegółami oferty.

http://www.a-s.pl/ - 6 Maj 2004

Artykuły biurowe i papiernicze ESSELTE. Warszawa****

ESSELTE - producent artykułów biurowych i papierniczych, takich jak: segregatory, zszywacze, dziurkacze, bindownice, laminatory, tablice, teczki na dokumenty, koszulki na dokumenty itp. Markami koncernu ESSELTE są: Leitz, Dymo, Pendaflex. W serwisie znajdują się m.in. informacje o firmie i wszystkich jej produktach oraz adresy dystrybutorów i sklepów.

http://www.esselte.com.pl/ - 12 Sty 2006

Artykuły szkolne oraz piśmiennicze – Luksus Pisania, Wrocław****

Sklep Luksus Pisania pełen jest nie tylko doskonałej jakości artykułów szkolnych i biurowych, ale również ciekawych artykułów upominkowych, takich jak pluszowe maskotki, kubki czy filiżanki. Z nami skompletujesz wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby, bo w jednym miejscu znajdziesz osobisty upominek z duszą, praktyczny prezent, np. długopis lub pióro i piękne opakowanie, np. pudełko, papier, wstążki. Już dziś zajrzyj na naszą stronę www.luksuspisania.pl i zobacz sam jak bogata jest nasza oferta.

http://www.luksuspisania.pl/ - 17 Paź 2013

Artykuły szkolne, piórniki, okładki, teczki R.Majewski-teczki skóropodobne, piórniki szkolne****

Firma R.Majewski jest wiodącym polskim producentem artykułów szkolnych takich jak piórniki szkolne, okładki i etui z folii pp i pcw oraz teczek z materiałów skóropodobnych. Polecamy piórniki, teczki, owijki, okładki na książki.

http://www.r-majewski.pl/ - 31 Mar 2005

AWO- koperty Tarnów****

Hurtownia papiernicza oferująca niezwykle szeroki asortyment materiałów biurowych i papierniczych. Wieloletnia działalność w branży i mnóstwo udanych zamówień zrealizowanych dla klientów. Najlepsza jakość materiałów od renomowanych producentów Konkurencyjne ceny, liczne promocje i kompleksowa obsługa według najwyższych standardów.

http://www.awo.net.pl/ - 21 Wrz 2013

A-Z Biuro. Tarnowskie Góry****

Prezentacja Hurtowni Papierniczej z Tarnowskich Gór. Na stronie znajdują się informacje o firmie, promocjach, nowościach, oferta i cennik.

http://www.azbiuro.pl/ - 18 Sty 2006

BANTEX. Błoń k. Warszawy****

Firma Bantex przedstawia na swej stronie ofertę, a w niej teczki na dokumenty, kieszenie, pojemniki na czasopisma, obwoluty, segregatory, akcesoria fotograficzne, skoroszyty, teczki i nesesery, akcesoria komputerowe, dziurkacze, zszywacze itp. Znajdziecie tu także informacje o obsłudze klienta i nowościach.

http://www.bantex.com.pl/ - 16 Sty 2006

Marka****

Strona firmy zajmującej się importem i dystrybucją wysokiej jakości artykułów biurowych. Na łamach strony znajdziesz szczegółową prezentację asortymentu (opis oraz zdjęcie)

http://www.marka.home.pl/ - 25 Paź 2001