KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > urządzenia biurowe (320)

MINOLTA*****

Strona firmy produkujące sprzęt biurowy, fotograficzny i mierniki przemysłwe. Na stronie można znaleźć sterowniki jak i opis urządzeń produkowanych przez firmę Minolta.

http://www.minolta.pl/ - 25 Kwi 2005

Acco Polska*****

Firma jest częścią koncernu ACCO World, jednego z największych na świecie producentów i dystrybutorów produktów biurowych. Grupa ACCO produkuje w 12 fabrykach w Europie 8000 różnych produktów biurowych, od galanterii poprzez akcesoria komputerowe i urządzenia po meble. Strony zawierają omówienie oferty, nowości itp.

http://www.acco.pl/ - 25 Lut 2000

Arkomp sklep - wagi, kasy, drukarki fiskalne Poznań*****

Arkomp Poznań. Firma oferuje urządzenia w cenach producentów: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, kolektory danych, wagi sklepowe, czytniki kodów, drukarki kodów kreskowych, metkownice, programy do sprzedaży. Zapraszamy - kasy fiskalne, drukarki fiskalne Poznań.

http://www.kasyiwagi.pl/ - 18 Lip 2016

Beta Ksero Service s.c.*****

Kserokopiarki, drukarko-kopiarki, projektory - naprawa, serwis, sprzedaż, wycena.

http://www.beta.tio.pl/ - 8 Mar 2005

Dokumenta SA*****

Dokumenta SA to firma zajmująca się profesjonalnym niszczeniem dokumentów oraz CD. Na stronie znajduje się oferta urządzeń, oaz serwisu oferowanego przez firmę. Ponadto referencje, licencje, szkolenia.

http://www.dokumenta.pl/ - 10 Sie 2001

Drukarki etykiet, termiczne - Poznań*****

W ofercie firmy WAGI Wielkopolska legalizacja, serwis i sprzedaż wag. Na stronie sklep internetowy który oferuje drukarki etykiet, wagi elektroniczne, drukarki termiczne, wagi laboratoryjne, wagi przemysłowe i handlowe. W ofercie także akcesoria do wagi.

http://www.wagi.biz/ - 14 Lis 2007

Drukarki fiskalne, POS tv, telewizja reklamowa w sklepie*****

HERC.pl - oferuje rozwiązania wspomagające codzienną pracę w sklepie czy biurze takie jak telewizja reklamowa, monitory reklamowe w sklepie, drukarki fiskalne, Pos TV. Posiadamy duże doświadczenie w branży informatycznej. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy!

http://herc.pl/ - 14 Paź 2010

Gestetner*****

GESTETNER to członek międzynarodowej korporacji NRG International, produkującej sprzęt biurowy. Strony przedstawiają szeroką ofertę drukarek, kopiarek (cyfrowe i analogowe) oraz urządzeń faksujących i skanujących (dostępne także w leasingu). Strony zawierają dokładne opisy oraz informacje prasowe o produktach.

http://www.ata-int.com.pl/ - 21 Sty 2000

Inter Consult*****

Firma ta oferuje urządzenia biurowe firmy Panasonic .Poleca też telefony Consul, Cyfral, Siemens, STC, Sanyo, Senao.Jest autoryzowanym przedstawicielem Plus GSM.

http://www.interconsult.com.pl/ - 4 Kwi 2000

Interbiuro*****

Firma ta zajmuje się wyposażaniem biur w materiały i urządzenia takie jak: kserokopiarki, rzutniki, materiały eksploatacyjne i inne.

http://www.interbiuro.com.pl/ - 4 Kwi 2000