KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > urządzenia biurowe (321)

PROKAS S.C. - Kasy i drukarki fiskalne Posnet****

Strona internetowa firmy zlokalizowanej w Warszawie, oferującej tanie drukarki oraz kasy fiskalne Posnet.

http://www.prokas.com.pl/ - 27 Sie 2015

Promocyjne Ceny - Sprzedaż urządzeń fiskalnych. Łódź****

Oferujemy urządzenia fiskalne renomowanych producentów: kasy i drukarki fiskalne. Dzięki naszej rzetelności i sumienności nasi klienci nie mają żadnych problemów z tymi urządzeniami, także w trybie ratalnym.

http://www.promocyjne-ceny.pl/ - 8 Lut 2006

Proteuss****

"Proteuss - firma handlowa z Nowego Sącza; dostawca sprzętu biurowego (komputery, faksy, kopiarki, telefony, centrale), oprogramowania dla firm (księgowość, kadry, itp) oraz kas fikalnych".

http://www.proteuss.com.pl/ - 22 Mar 2000

Serwis Bank- liczarki banknotów****

Firma proponuje wyselekcjonowaną ofertę urządzeń które ułatwią i usprawnią obrót pieniądza w każdej instytucji. Oferta obejmuje profesjonalne liczarki, liczarki banknotów i bilonu oraz sortery, pakowarki, testery, rolomaty. Na szeroką skalę prowadzona jest kompleksowa opieka posprzedażna zakupionego sprzętu poprzez stały kontakt z Klientem, który posiada wybrane przez siebie urządzenia. Na prośbę Klientów organizowane są także dodatkowe szkolenia z zakresu obsługi i konserwacji oraz pokazy sprzętu.

http://www.serwisbank.pl/ - 19 Paź 2010

Serwis kserokopiarek i punkt ksero - Ksero Konkret****

Firma prowadzi punkt ksero oraz serwis kserokopiarek. Poznań jest również miastem, w którym przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż urządzeń ksero, kopiarek oraz kserokopiarek. Przedsiębiorstwo prowadzi serwis kserokopiarek na terenie całej Wielkopolski. Firma gwarantuje szybkie i sprawne naprawy urządzeń kopiujących.

http://ksero-konkret.pl/ - 20 Cze 2011

SEVEN wszystko dla biura****

Kompleksowe wyposażenie i zaopatrzenie biura w materiały i sprzęty techniczne. Wystarczy jeden telefon, mail i bezpłatnie firma dostarczy wszystko co jest niezbędne w twojej pracy.Od spinacza do komputera, ... kawę też.

http://seven.net.pl/ - 27 Mar 2001

Sklep internetowy menis.pl - programy edukacyjne****

W naszym sklepie znajdziesz: programy edukacyjne, aparaty cyfrowe, telefony przewodowe i bezprzewodowe, projektory Panasonic, niszczarki do papieru, fax, laminatory, bindownice Opus, programy edukacyjne, wydawnictwa edukacyjne, papeterie, rzutniki i wiele innych.

http://www.sklep.menis.pl/ - 21 Wrz 2004

Sklep-Drukarki.pl****

Sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych i peryferiów. W ofercie m. in. drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, faksy, skanery, oryginalne i alternatywne materiały eksploatacyjne. Aktualności z branży.

http://www.sklep-drukarki.pl/ - 10 Lut 2009

SPIRAL Sp. z o.o.****

Produkcja i sprzedaż systemów archiwizacji dokumentów; zawieszane teczki, skoroszyty, segregatory, pudła archiwalne, teczki z tabulatorami, teczki osobowe, a także akta osobowe, kieszenie do dokumentów, szafy aktowe. Polecamy również meble biurowe i konferencyjne.

http://www.spiral.com.pl/ - 7 Sty 2005

Sprzedaż - niszczarek, bindownic, laminatorów itp.****

Prowadzimy sprzedaż urządzeń biurowych takich jak: niszczarki, laminatory, bindownice, falcerki, bigówki itp. oraz materiały eksploatacyjne do tech urządzeń. Naszym klientom oferujemy: atrakcyjne ceny, profesjonalną obsługę i krótkie terminy realizacji.

http://comtech.lublin.pl/ - 7 Mar 2014