KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > urządzenia biurowe (321)

Urządzenia wielofunkcyjne - Copy Ekspert****

Specjalizujemy się w dostarczaniu urządzeń wielofunkcyjnych firmy Konica Minolta. Oferujemy nowe urządzenia, a także poleasingowe oraz umożliwiamy dzierżawę drukarek i kopiarek, które regularnie serwisujemy aby utrzymać ich wysoki poziom funkcjonalności. Jest to idealne rozwiązanie dla firm i instytucji, które nie muszą pamiętać o naprawach i serwisie.

http://www.copyekspert.pl/ - 19 Paź 2018

Viktoria****

Oferta firmy zajmującej się sprzedażą i serwisowaniem kserokopiarek analogowych i cyfrowych, telefonów, faksów.

http://www.viktoria.com.pl/ - 4 Gru 2001

Wakat - hurtownia papiernicza****

Firma zajmująca się dystrubucją wszelkiego rodzaju materiałów papierniczych. W ofercie znajdują się wszelkie możliwe artykuły potrzebne w biurze - od spinaczy do wielkoformatowych drukarek komputerowych. Na stronie znaleźć można szczegóły.

http://www.wakat.pl/ - 13 Lip 2001

WALOR Sp. z o.o. Gdańsk****

Autoryzowany dostawca urządzeń do obróbki bilonu i banknotów. Liczarki banknotów, liczarki monet, sortery monet, rolomaty, wiązarki, pakowarki próżniowe, testery banknotów, niszczarki dokumentów. Serwis. Części zamienne.

http://www.walor.home.pl/ - 10 Mar 2005

Wirr - termobindownica, laminarka****

Sklep z wysokiej klasy sprzętem biurowym. W ofercie dostępne są ręczne i elektryczne bindownice, nowoczesne termobindownice, a także takie urządzenia jak laminarka, czy też gilotyna bądź niszczarka do papieru. Wirr oddaje do sprzedaży również mobilne flipcharty oraz suchościeralne tablice magnetyczne.

http://www.wirr.com.pl/ - 3 Kwi 2015

Wirr Ryszard Szwed****

Wirr to firma, która proponuje swoim klientom wysokiej jakości urządzenia biurowe. W jej ofercie znajdują się m.in. niszczarki do papieru do użytku domowego i przemysłowe, a także laminarki, gilotyny do papieru, tablice flipchart i kredowe. W sklepie można nabyć również niezbędne do korzystania z nich akcesoria: stojaki do tablicy, nitownice czy grzbiety do bindowania. Złożenie zamówienia odbywa się za pośrednictwem internetu, a dostarczane jest ono na miejsce przez firmę kurierską. Klienci mogą również skorzystać z profesjonalnej porady i serwisu, którym zajmuje się też Wirr.

http://www.wirr24.pl/ - 25 Sty 2018

Xero Service****

Witryna firmy oferującej laserowe i analogowe kopiarki, drukarki, faksy i powielacze (także serwis). Na stronach opisano najnowsze technologie.

http://www.xeroservice.com.pl/ - 14 Kwi 2000

Zakład Handlowo Usługowy Sprzętu Biurowego ELTECHBIUR****

Firma prowadzi sprzedaż i profesjonalny serwis sprzętu biurowego, wyposażenia sklepów i sprzętu łączności. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane kontaktowe.

http://www.eltechbiur.com.pl/ - 3 Sty 2002

Zakłady Techniki Biurowej - infoBiurotechnika S.A.****

Dystrybutor nowoczesnego sprzętu biurowego z Poznania oferuje towary takie jak: kserokopiarki, kasy fiskalne, notebooki, faksy, risografy, drukarki, wideoprojektory, cyfrowe aparaty fotograficzne, dyktafony, maszyny do pisania, kalkulatory, bindownice i laminatory, wagi sklepowe i metkownice, niszczarki dokumentów i inne.

http://www.ztb.poznan.pl/ - 14 Lut 2000

Zborała - serwis oraz sprzedaż urządzeń biurowych****

Firma Zborała działająca na rynku usług od 1975 roku prowadzi działalność w zakresie naprawy kopiarek, maszyn do pisania wszystkich typów, kas fiskalnych, kalkulatorów, telefaxów, niszczarek dokumentów, regeneracji cartridge, sprzedaży kserokopiarek i faksów firmy Canon i SHARP, maszyn do pisania, kas fiskalnych, kalkulatorów, niszczarek, gilotyn, laminatorów, bindownic, skanerów, ploterów oraz materiałów eksploatacyjnych do w/w urządzeń. Na stronie znajdziecie takie działy jak: technika biiurowa, kasy fiskalne, akcesoria.

http://www.zborala.pl/ - 22 Lis 2002