KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > urządzenia biurowe (320)

Asset Hurtownia Telekomunikacyjna****

Oferta przedstawiciela producentów krajowych i zagranicznych. W skład oferty wchodzą telefony bezprzewodowe i przewodowe, telefaksy, centrale telefonicze, radiotelefony, telefony ISDN a także akcesoria. Na stronie znajduje się fragment cennika i oferta.

http://www.asset.com.pl/ - 10 Wrz 2001

Astech Sp. z o.o. Canon Partner****

Strona firmy prowadzącej sprzedaż i serwis urządzeń biurowych i materiałów eksploatacyjnych firmy Canon. Znajdziesz tu szczegóły oferty wraz z opisami i zdjęciami poszczególnych produktów.

http://www.astech-service.com.pl/ - 28 Paź 2004

Aston - hurtownia i sklep internetowy z artykułami biurowymi: niszczarki, bindownice i inne****

Firma Aston prowadzi hurtownię i sklep internetowy z artykułami biurowymi Leitz, Durable oraz Avery. Online można kupić w nim także urządzenia takie jak niszczarki, czy bindownice.

http://avell.pl/ - 28 Maj 2015

Automaty vendingowe i ekspresy ciśnieniowe do kawy - Cavena Warszawa****

Strona internetowa firmy Cavena, mającej swoją siedzibę w Warszawie. W jej ofercie znajdują się nowoczesne automaty vendingowe, a także profesjonalne ekspresy ciśnieniowe do kawy takich marek jak Saeco, Franke, czy Nivona.

http://cavena.pl/ - 18 Cze 2013

Automaty-Uzywane.pl****

[img]http://www.all4vending.pl/all4water/automaty_uzywane.png[/img] [url=http://www.automaty-uzywane.pl/]ODWIEŹ NAS[/url] [img]http://www.all4vending.pl/all4water/ikony_au.png[/img] [url=http://www.automaty-uzywane.pl/]Automaty-Uzywane.pl[/url] to platforma vendingowa skupiająca się na sprzedaży oraz leasingu używanych automatów vendingowych. Zapraszam do skorzystania z oferty

http://www.automaty-uzywane.pl/ - 3 Cze 2014

Avarus - niszczarki dokumentów****

Domeną naszej działalności jest sprzedaż profesjonalnego sprzętu elektronicznego. Oferujemy przede wszystkim niszczarki dokumentów oraz urządzenia do obsługi gotówki. Proponujemy także inne produktu oraz świadczymy usługi. Zapewniamy sprawny serwis urządzeń.

http://www.avarus.pl/ - 5 Lut 2015

Axtel - profesjonalne słuchawki nagłowne do call center****

Strona internetowa firmy Axtel, która oferuje profesjonalne słuchawki nagłowne wykorzystywane w call center. Wśród dostępnych modeli znajdują się również te bezprzewodowe z mikrofonem.

http://www.axtelheadsets.com/ - 3 Wrz 2016

Balcer-Buy.pl - sejfy na broń, szafy pancerne****

Oferujemy Państwu najlepsze sejfy na broń oraz solidne szafy pancerne, zapewniające ochronę każdego sprzętu, czy przedmiotów wartościowych! Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie klientów, dlatego swoją ofertę dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i skorzystania z niej! Proponujemy także dzierżawę urządzeń wielofunkcyjnych.

http://www.balcer-buy.pl/ - 11 Gru 2013

Bankomat - technika bankowa,cash processing****

Bankomat Warszawa - sprzedaż, wdrożenia i serwis. Na stronie sklep internetowy który oferuje: sortery, liczarki, testery, sortery banknotów, liczarki do bilonu. W ofercie także - naprawa liczarek i sorterów. Zapraszamy po liczarki o sortery.

http://www.bankomat.pl/ - 29 Sie 2007

Biuro 2000****

Strona firmy zajmującej się sprzedażą urządzeń i materiałów biurowych umożliwia zapoznanie się z bogatą ofertą handlową uzupełnioną zdjęciami i opisami urządzeń.

http://www.biuro2000.com.pl/ - 6 Mar 2000