KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły biurowe > urządzenia biurowe (320)

Copy Partner****

Firma zajmuje się serwisem i sprzedażą wysokiej jakości biurowego sprzętu kopiującego. Strony dostarczają wiadomości na temat oferty handlowej i serwisowej.

http://www.copypartner.com.pl/ - 30 Mar 2000

Copyrent - czyli więcej za mniej****

Po co kupować coś, co można wypożyczyć. Szczególnie takie urządzenia jak drukarka czy kopiarka. Jeżeli potrzebujesz wykonać określoną pracę wypożycz urządzenie od firmy Copyrent i zapłać jedynie za wykonane kopie...

http://www.copyrent.pl/ - 15 Maj 2003

CORRECT Fellowes****

Firma jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Fellowes Argo Dahle i oferuje artykuły biurowe (niszczarki, laminatory, bindownice gilotyny trymery ergonomia w biurze itp). Strony zawierają omówienie asortymentu.

http://www.correct.com.pl/ - 6 Lut 2015

CTI Telekom****

CTI Telekom jest ogólnopolskim dostawcą aparatury telefonicznej i faksów. Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę oraz dane kontaktowe.

http://www.ctitelekom.pl/ - 9 Mar 2004

Czecholiński Biuro-Serwis****

Znajdziesz tu: informacje o firmie prowadzącej działalność w zakresie serwisowania i sprzedaży kopiarek , faxów , projektorów wizyjnych , kalkulatorów. Ponadto zamieszczono tu opisy oferowanych produktów i usług.

http://www.cbs.gda.pl/ - 2 Sty 2002

DETALTRANS****

Na stronie Hurtownia-sklep: materiały eksploatacyjne do światłokopiarek, kserokopiarek i drukarek, papier komputerowy i kserograficzny, barwiące do drukarek, dyskietki i inne materiały eksploatacyjne, artykuły biurowe i szkolne. Usługi kserograficzne.

http://www.detaltrans.arg.pl/ - 24 Lis 2001

Drukarki - sklep internetowy Com&Graf****

Sklep internetowy Com&Graf oferuje drukarki oraz wszelkie akcesoria do drukarek.

http://www.comgraf.com.pl/ - 23 Sty 2004

Drukarki online****

Markowe drukarki firm HP, Oki, Lexmark, Pritronix, Epson, Kyocera, Nashuatec. Materiały eskploatacyjne oraz akcesoria.

http://www.drukarki.online.com.pl/ - 22 Cze 2004

DSD obieg dokumentów w firmie****

Digital Solutions to firma, która zajmuje się dystrybucją kserokopiarek i kopiarek. Polecamy produkty firm: Olivetti, Konica Minolta, Muratec, Peach, ProfiOffice, Genie, Roto, Avision i innych. Bogaty asortyment jest gwarancją udanego zakupu. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz fachową pomoc przy wyborze towaru. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy naszą propozycję o usługi z zakresu Optymalizacji Środowisk Druku. W celu omówienia szczegółów prosimy Państwa o kontakt mailowy albo telefoniczny. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.

http://dsd.com.pl/ - 8 Sty 2016

Elbiplus - systemy biurowe****

Firma Elbiplus jest dostawcą sprzętu biurowego i audiowizualnego dla biur, sal konferencyjnych, itp. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.elbiplus.com.pl/ - 5 Kwi 2002