KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły metalowe (1 182)

4METAL.PL - Portal branży obróbki metali (metalwork.com.pl)*****

Portal promujący polską branżę obróbki metalu w Kraju i na Świecie. Pomagamy firmom nawiązywać kontakty z kontrahentami. Dostarczamy najnowszych informacji z Waszej branży. Dostępny m.in. Katalog Firm, Giełda Maszyn i Materiałów oraz Aktualności.

http://4metal.pl/ - 7 Lut 2005

Activa - Specjalistyczne Hurtownie Instalacyjne. Warszawa*****

Firma Activa stanowi sieć specjalistycznych hurtowni. W jej ofercie znajdują się: systemy grzewcze, instalacje sanitarne, materiały budowlane, chemia budowlana, wyposażenie łazienek i kuchni oraz narzędzia.

http://www.activa.pl/ - 16 Sty 2006

ANFIR. Myślenice*****

Firma zajmuje się dystrybucją urządzeń pomocniczych i dodatkowych do pracy w ogrodzie (kosiarki, kosy, piły), a także prace związane z ich utrzymaniem.

http://www.anfir.isg.pl/ - 17 Sty 2006

BE&K Europe - profesjonalne usługi dla przemysłu. Kwidzyn*****

BE&K Europe specjalizuje się w wykonawstwie obejmującym pełen cykl realizacyjny prac konstrukcyjno-montażowych, od projektów technicznych od projektów technicznych do przeprowadzenia prób i rozruchu włącznie.

http://www.bekeurope.com/ - 17 Sty 2006

Bramy przesuwne i garażowe, słupki, siatki ogrodzeniowe, ogrodzenia panelowe Gdańsk, pomorskie*****

Wukazet, Wiślinka blisko miasta Gdańsk. Firma jako producent oferuje słupki ogrodzeniowe i siatki ogrodzeniowe - siatka ogrodzeniowa leśna i powlekana. W sprzedaży też ogrodzenia panelowe, bramy przesuwne, bramy garażowe, balustrady, automatyka bram i akcesoria ogrodzeniowe - Wiślinka, Gdańsk, woj. pomorskie

http://www.wukazet.gda.pl/ - 30 Kwi 2017

Bulten Stainless. Gdańsk*****

Oferujemy kwasoodporne, nierdzewne: śruby, nakrętki, podkładki, wkręty, blachowkręty, nity zrywalne ze stali A2 i A4, wkładki Recoil do naprawy zerwanych gwintów.

http://www.sruby.pl/ - 16 Sty 2006

DAN-MET. Wrocław*****

W zakres działalności firmy wchodzi toczenie, frezowanie, szlifowanie, obróbka cieplna, wykonywanie konstrukcji spawanych oraz wykonywanie obróbki stopów żelaza, metali kolorowych i tworzyw sztucznych.

http://www.dan-met.com.pl/ - 16 Sty 2006

DEKOP sp. z o.o. Katowice*****

Firma jest producentem rusztowań oraz stalowych pojemników. Na stronach można zapoznać się z działalnością i ofertą firmy.

http://www.dekop.com.pl/ - 16 Sty 2006

Ekomech sp.z o.o. Wałcz*****

Strona grupy firm EKOMECH Sp. z o.o., które oferują m.in. konstrukcje stalowe, belownice, karuzele do treningu koni, ujeżdżalnie kryte, kontenery, muldy i wiele innych ...

http://www.ekomech.com.pl/ - 18 Sty 2006

Firma BOJANEK s.c. - Producent karniszy z tworzywa, drewna, metalu. Częstochowa*****

Witryna producenta karniszy zawiera bogaty katalog karniszy i elementów uzupełniających (klamerki, gałki, itp.), dane techniczne, a wszystko dostępne także w niemieckiej i rosyjskiej wersji językowej. Jeżeli chcemy otrzymywać informacje o nowych produktach wystarczy zapisać się za pomocą prostego formularza do "grupy kontaktowej".

http://www.bojanek.com.pl/ - 12 Sty 2006