KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły metalowe (1 183)

Bramy, ogrodzenia****

Betafence oferuje bramy i ogrodzenia budowlane, posesyjne, ogrodzenia kute i przestawne. W ofercie także siatki zgrzewane, palisady, furtki, piłkochwyty na bramki. Studio ogrodzeń zaprasza po bramy i ogrodzenia - Warszawa, województwo mazowieckie.

http://studioogrodzen.pl/ - 25 Lis 2010

Budowa zabudowy targowej****

Budujemy i projektujemy systemy targowe. Nasz zespół projektantów Mts serwis wybierze odpowiednie rozwiązanie technologiczne pod Państwa zabudowę targową, biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania estetyczne. Naszą działalność na terenie całego kraju i nowoczesne oprogramowanie i sprzęt gwarantują zadowolenie Klienta.

http://www.mtserwis.com/ - 9 Wrz 2016

Bujnie - nowoczesne kwietniki metalowe stojące i wiszące****

Świadczone przez firmę Bujnie usługi obejmują produkcję nowoczesnych kwietników metalowych stojących i wiszących. Można w nich umieścić zarówno kwiaty, jak i inne rośliny.

http://bujnie.pl/ - 19 Wrz 2017

Can Pack SA. Kraków****

Grupa Can-Pack oferuje bogaty asortyment opakowań metalowych i z tworzyw sztucznych oraz szeroką gamę usług. W jednostkach produkcyjnych grupy obowiązuje asortymentowa specjalizacja produkcji. Strony zawierają informacje o działalności poszczególnych spółek, produktach itp.

http://www.canpack.com.pl/ - 16 Sty 2006

Candle - wyroby mosiężne i renowacja oświetlenia w Warszawie****

Strona internetowa pracowni metaloplastyki z Warszawy. Naszą specjalnością jest renowacja oświetlenia, oferujemy też wyroby mosiężne w stylu Księstwa Warszawskiego, w tym żyrandole i balustrady metalowe.

http://www.candle.net.pl/ - 23 Wrz 2015

Carlstahl: zawiesia, wciągarki, żurawie, liny stalowe****

Zaangażowanie oraz liczne doświadczenia zaprocentowały... obecnością w naszej ofercie sprzętu najwyższej klasy. Proponujemy m.in. żurawie, szelki bezpieczeństwa, liny stalowe, pompy hydrauliczne, amortyzatory bezpieczeństwa, suwnice, uchwyty magnetyczne, wciągarki, zawiesia, uchwyty do blach, zawiesia łańcuchowe, balansery, hadef, hi-force, producent lin stalowych. Zaufaj jakości, wybierz Carlstahl.

http://www.carlstahl.pl/ - 10 Sie 2009

Cebal Tuba. Łódź****

Firma jest producentem tub polietylenowych praktycznego i łatwego w użyciu opakowania do kosmetyków, wyrobów chemii gospodarczej i niektórych artykułów spożywczych. Na stronach znajduą się informacje na temat działalności i oferty firmy.

http://www.cebal-tuba.com.pl/ - 16 Sty 2006

Cel-Met s.c. Radom****

Witryna firmy zajmującej się produkcją artykułów metalowych oraz prowadzącej skup i przetwórstwo makulatury. Na stronie szczegóły oferty produkcyjnej i handlowej oraz dane kontaktowe.

http://www.celmet.pl/ - 18 Sty 2006

Centima. Wrocław****

Centima specjalizuje się w produkcji stelaży i systemów do ekspozycji towarów w hurtowniach i miejscach sprzedaży detalicznej. Witryna zawiera informacje o firmie i ofercie.

http://www.centima.com.pl/ - 16 Sty 2006

CENTROMET - Centrum Techniki. Częstochowa****

Firma oferuje: maszyny i sprzęt drogowo - budowlany, materiały budowlane, artykuły malarskie, narzędzia do obróbki metali i drewna, przyrządy pomiarowe i geodezyjne, elektronarzędzia (wiertarki, kompresory, agregaty), spawalnictwo, pneumatyka, wyroby metalowe i śrubowe.

http://centromet.pl/ - 17 Sty 2006