KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły metalowe (1 183)

Centrostal SA - Szczecinek****

Centrostal Szczecinek, firma o prawie 30-letniej tradycji, jest głównym dystrybutorem stali w Polsce północno-zachodniej. Wyróżnia się bogatym asortymentem wyrobów hutniczych. Na stronie można znaleźć informacje o firmie, dane adresowe, mapki dojazdu, dane o asortymencie i zasadach współpracy, a także złożyć zapytanie ofertowe przez internet.

http://www.centrostal-sa.pl/ - 29 Gru 2003

Centrostal S.A. Gdańsk - Kokoszki****

Witryna firmy Centrostal S.A. Dostarcza informacji na temat działalności firmy, jej władz i oferty handlowej. Firma jest producentem szerokiego asortymentu wyrobów ze stali (blachy, rury, pręty, kształtowniki).

http://www.centrostal.gda.pl/ - 16 Sty 2006

Centrum Kaletnicze Asconti, Elbląg - okucia kaletnicze****

Hurtownia kaletnicza Asconti w Elblągu oferuje tkaniny i okucia kaletcznie, kleje i pudełka produkowane w Polsce i importowane.

http://www.asconti.com.pl/ - 3 Lip 2006

Centrum Zamocowań i Narzędzi Impax-Metal****

Firma handlowa prowadząca sprzedaż wszelkiego typu technik zamocowań oraz narzędzi. W ofercie proponuje kotwy stalowe i chemiczne, wkręty do drewna i metalu, do pokryć dachowych, impax, elementy zawiesi, liny i łańcuchy, nity, wiertła SDS-PLUS i SDS-MAX, kołki szybkiego montażu do zabudowy karton-gips, palniki i gazy BERNZOMATIC, gwoździe, osadzaki gazowe i prochowe, sztyfty i zszywki oraz urządzenia pneumatyczne oraz narzędzia renomowanych firm BETA, ROBUR, SIGMA, SPIT, OMER, IRWIN, TECHNOX i wielu innych.

http://www.impax-metal.com.pl/ - 12 Paź 2004

CFT Precyzja - obróbka CNC metali i inne usługi****

Obszar działalności naszej firmy to profesjonalna obróbka metali. Korzystamy przy tym z najnowszych osiągnięć technologicznych oferując naszym klientom: precyzyjne spawanie, toczenie CNC, frezowanie CNC, a także obróbkę skrawaniem. Dokładna obróbka skrawaniem to części przemysłowe najwyższej jakości. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

http://cft-precyzja.pl/ - 1 Mar 2018

Chrom Styl - wyroby ze stali i stali nierdzewnej. Węgorzewo****

Chrom Styl - firma produkuje balustrady, okucia jachtowe oraz elementy metalowe do urządzeń spożywczo - przemysłowych ze stali nierdzewnej i zwykłej.

http://www.chromstyl.pl/ - 19 Sty 2006

Cięcie laserem 3D****

Jeremias Sp. z o.o. oferuje swoim klientom najwyższej klasy usługi cięcia laserem 3D. Z nami wykonasz ekspresowo laserowe cięcia większości metali. Przygotujemy szybką wycenę każdego projektu i zrealizujemy dodatkowo inne usługi z zakresu obróbki metali jak: spawanie, zgrzewanie blach oraz cięcie profili i malowanie proszkowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

http://uslugi.jeremias.com.pl/ - 23 Lis 2017

Complex****

Produkcja, sprzedaż łożysk tocznych i tulei łożyskowych. Na stronie oferta łożysk tocznych, tulei, zespołów łożyskowych. Dobór łożysk on-line. Specjalizacja to: łożyska toczne i łożyska CX oraz łożyska baryłkowe, walcowe, stożkowe, igiełkowe i tuleje. Oddziały w kraju i zagranicą.

http://www.complexmetal.com/ - 27 Mar 2013

CONSIGLIO INTERNATIONAL. Poznań, Kłecko, Gądki k. Poznania****

CONSIGLIO INTERNATIONAL Sp. z o.o. jest producentem ponad 600 wyrobów metalowych, w tym mebli metalowych (szaf odzieżowych, kartotekowych, stołów, krzeseł, ławek, mebli komputerowych), szaf na broń, skrzynek na listy, zbiorników na odpadki, kontenerów a także metalowych obudów i paneli do maszyn.

http://www.consiglio.pl/ - 18 Sty 2006

Constructor - Regały półkowe i paletowe****

Firma Constructor kompleksowo zaopatruje magazyny w regały paletowe i półkowe, a także prowadzi sprzedaż akcesoriów. Specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu ich ochrony, wykonuje przeglądy i serwis.

http://www.constructorpoznan.pl/ - 28 Lut 2017