KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły metalowe (1 176)

Centrostal S.A. Gdańsk - Kokoszki****

Witryna firmy Centrostal S.A. Dostarcza informacji na temat działalności firmy, jej władz i oferty handlowej. Firma jest producentem szerokiego asortymentu wyrobów ze stali (blachy, rury, pręty, kształtowniki).

http://www.centrostal.gda.pl/ - 16 Sty 2006

Centrum Kaletnicze Asconti, Elbląg - okucia kaletnicze****

Hurtownia kaletnicza Asconti w Elblągu oferuje tkaniny i okucia kaletcznie, kleje i pudełka produkowane w Polsce i importowane.

http://www.asconti.com.pl/ - 3 Lip 2006

Centrum Zamocowań i Narzędzi Impax-Metal****

Firma handlowa prowadząca sprzedaż wszelkiego typu technik zamocowań oraz narzędzi. W ofercie proponuje kotwy stalowe i chemiczne, wkręty do drewna i metalu, do pokryć dachowych, impax, elementy zawiesi, liny i łańcuchy, nity, wiertła SDS-PLUS i SDS-MAX, kołki szybkiego montażu do zabudowy karton-gips, palniki i gazy BERNZOMATIC, gwoździe, osadzaki gazowe i prochowe, sztyfty i zszywki oraz urządzenia pneumatyczne oraz narzędzia renomowanych firm BETA, ROBUR, SIGMA, SPIT, OMER, IRWIN, TECHNOX i wielu innych.

http://www.impax-metal.com.pl/ - 12 Paź 2004

CFT Precyzja - obróbka CNC metali i inne usługi****

Obszar działalności naszej firmy to profesjonalna obróbka metali. Korzystamy przy tym z najnowszych osiągnięć technologicznych oferując naszym klientom: precyzyjne spawanie, toczenie CNC, frezowanie CNC, a także obróbkę skrawaniem. Dokładna obróbka skrawaniem to części przemysłowe najwyższej jakości. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

http://cft-precyzja.pl/ - 1 Mar 2018

Chrom Styl - wyroby ze stali i stali nierdzewnej. Węgorzewo****

Chrom Styl - firma produkuje balustrady, okucia jachtowe oraz elementy metalowe do urządzeń spożywczo - przemysłowych ze stali nierdzewnej i zwykłej.

http://www.chromstyl.pl/ - 19 Sty 2006

Cięcie laserem 3D****

Jeremias Sp. z o.o. oferuje swoim klientom najwyższej klasy usługi cięcia laserem 3D. Z nami wykonasz ekspresowo laserowe cięcia większości metali. Przygotujemy szybką wycenę każdego projektu i zrealizujemy dodatkowo inne usługi z zakresu obróbki metali jak: spawanie, zgrzewanie blach oraz cięcie profili i malowanie proszkowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

http://uslugi.jeremias.com.pl/ - 23 Lis 2017

Complex****

Produkcja, sprzedaż łożysk tocznych i tulei łożyskowych. Na stronie oferta łożysk tocznych, tulei, zespołów łożyskowych. Dobór łożysk on-line. Specjalizacja to: łożyska toczne i łożyska CX oraz łożyska baryłkowe, walcowe, stożkowe, igiełkowe i tuleje. Oddziały w kraju i zagranicą.

http://www.complexmetal.com/ - 27 Mar 2013

CONSIGLIO INTERNATIONAL. Poznań, Kłecko, Gądki k. Poznania****

CONSIGLIO INTERNATIONAL Sp. z o.o. jest producentem ponad 600 wyrobów metalowych, w tym mebli metalowych (szaf odzieżowych, kartotekowych, stołów, krzeseł, ławek, mebli komputerowych), szaf na broń, skrzynek na listy, zbiorników na odpadki, kontenerów a także metalowych obudów i paneli do maszyn.

http://www.consiglio.pl/ - 18 Sty 2006

Constructor - Regały półkowe i paletowe****

Firma Constructor kompleksowo zaopatruje magazyny w regały paletowe i półkowe, a także prowadzi sprzedaż akcesoriów. Specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu ich ochrony, wykonuje przeglądy i serwis.

http://www.constructorpoznan.pl/ - 28 Lut 2017

CONTRA Druk uv****

Fabrykacją i rozprowadzaniem wyrobów z tworzyw sztucznych, służących głównie reklamie bądź wystawiennictwu, od 1991 r. zajmuje się wrocławska firma CONTRA Fabryka Pomysłów. Jednostka zasługuje na swoją doskonałą markę, bo setkom usatysfakcjonowanych Klientów zapewnia stojaki reklamowe, wizytowniki, statuetki i puchary i pojemniki do magazynowania oraz wystawiania towarów w sklepach. Firma daje też ekrany reklamowe a nawet półki oraz schody z bloków tworzyw sztucznych. Przez CONTRA osiągalne jest w dodatku cięcie, grawerowanie laserem, gięcie i klejenie dowolnych elementów. Zakres usług przedsiębiorstwa dostępny jest na stronie www.

http://contra.com.pl/ - 1 Sie 2013