KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły metalowe (1 182)

CONTRA Druk uv****

Fabrykacją i rozprowadzaniem wyrobów z tworzyw sztucznych, służących głównie reklamie bądź wystawiennictwu, od 1991 r. zajmuje się wrocławska firma CONTRA Fabryka Pomysłów. Jednostka zasługuje na swoją doskonałą markę, bo setkom usatysfakcjonowanych Klientów zapewnia stojaki reklamowe, wizytowniki, statuetki i puchary i pojemniki do magazynowania oraz wystawiania towarów w sklepach. Firma daje też ekrany reklamowe a nawet półki oraz schody z bloków tworzyw sztucznych. Przez CONTRA osiągalne jest w dodatku cięcie, grawerowanie laserem, gięcie i klejenie dowolnych elementów. Zakres usług przedsiębiorstwa dostępny jest na stronie www.

http://contra.com.pl/ - 1 Sie 2013

Crown Center - odlewnia metali nieżelaznych i kolorowych****

Specjalnością firmy Crown Center jest odlewanie kokilowe metali kolorowych i nieżelaznych. Formujemy elementy z aluminium oraz innych surowców.

http://www.crowncenter.pl/ - 31 Mar 2016

Cynkowanie ogniowe - geomet, magni, zintek****

W ramach prowadzonej przez naszą firmę działalności wykonywane jest cynkowanie ogniowe, a także cynkowanie lamelarne, za pomocą rozmaitych technologii, takich jak na przykład geomet, magni czy też zintek.

http://www.cnpmyszkow.pl/ - 19 Wrz 2013

Cynkownia Patelscy - usługi galwaniczne****

Działająca od 1990 roku rodzinna firma Cynkownia Patelscy oferuje usługi galwaniczne. W ramach zabezpieczenia metali żeliwnych na miejscu wykonywane są pokrycia o różnych grubościach.

http://cynkowniapatelscy.pl/ - 6 Maj 2017

Czyszczenie srebra****

Zakład nasz specjalizuje się w oczyszczaniu srebra, wyrobów srebrnych, srebrzonych a także wyrobów ze złota oraz innych metali. Posiadamy bardzo bezpieczną metodę czyszczenia, która nie uszkodzi powierzonego nam do renowacji przedmiotu. Nasza siedziba mieści się w Warszawie jednak obsługujemy cały kraj oraz zagranicę. Zapraszamy gorąco do korzystania z naszych usług.

http://czyszczeniesrebra.pl/ - 11 Gru 2013

DACH-REM. Rabka Zdrój****

Dach-Rem, wysokiej jakości pokrycia dachowe, usługi blacharsko dekarskie, obróbki blacharskie, konstrukcje więźb dachowych, remont i rozbudowa dachów, konserwcja dachów, rynny, parapety, blachy płaskie, blachodachówka, pogotowie dachowe, pogotowie dekarskie, okna dachowe.

http://www.dachrem.com/ - 18 Sty 2006

Delta****

Firma Delta poleca szeroką gamę akcesoriów przemysłowych. Dostępne są frezy do PCV, drewna, trzpieniowe oraz precyzyjne głowice.

http://www.delta.torun.pl/ - 29 Lip 2015

Demago - taśmy poliestrowe i polipropylenowe****

Sklep internetowy Demago oferuje wózki podnośnikowe, platformowe, paletowe, magazynowe oraz dwukołowe. Zajmuje się również sprzedażą systemów pakowania, taśm poliestrowych i polipropylenowe.

http://www.demago.pl/ - 1 Lut 2017

Demet Sp. z o.o. - brąz B101 i pręty aluminiowe****

Oferta przedsiębiorstwa działającego w branży metalowej obejmuje między innymi kątowniki, rury oraz pręty aluminiowe. Demet proponuje również rozwiązania z brązu (B101), blachy ze stali nierdzewnej, a także wyroby z innych metali (mosiądzu, żeliwa, brązu, miedzi etc.).

http://demet.pl/ - 31 Lip 2017

Dener****

Chcesz postawić w swej firmie na profesjonalne i cenione w Europie urządzenia do obróbki drewna lub metali? Jeśli tak, to sprawdź już teraz powinieneś ofertę firmy Dener z Gdyni. Stanowi ona oficjalnego przedstawiciela wielu europejskich producentów z tej branży na naszym rynku. Dzięki temu otrzymasz dostęp do profesjonalnych urządzeń i maszyn za bardzo dobrą, polską cenę. Zobacz koniecznie już teraz pełną ofertę na stronie www.

http://www.denerpolska.pl/ - 23 Sie 2014