KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły metalowe (1 176)

Crown Center - odlewnia metali nieżelaznych i kolorowych****

Specjalnością firmy Crown Center jest odlewanie kokilowe metali kolorowych i nieżelaznych. Formujemy elementy z aluminium oraz innych surowców.

http://www.crowncenter.pl/ - 31 Mar 2016

Cynkowanie ogniowe - geomet, magni, zintek****

W ramach prowadzonej przez naszą firmę działalności wykonywane jest cynkowanie ogniowe, a także cynkowanie lamelarne, za pomocą rozmaitych technologii, takich jak na przykład geomet, magni czy też zintek.

http://www.cnpmyszkow.pl/ - 19 Wrz 2013

Cynkownia Patelscy - usługi galwaniczne****

Działająca od 1990 roku rodzinna firma Cynkownia Patelscy oferuje usługi galwaniczne. W ramach zabezpieczenia metali żeliwnych na miejscu wykonywane są pokrycia o różnych grubościach.

http://cynkowniapatelscy.pl/ - 6 Maj 2017

Czyszczenie srebra****

Zakład nasz specjalizuje się w oczyszczaniu srebra, wyrobów srebrnych, srebrzonych a także wyrobów ze złota oraz innych metali. Posiadamy bardzo bezpieczną metodę czyszczenia, która nie uszkodzi powierzonego nam do renowacji przedmiotu. Nasza siedziba mieści się w Warszawie jednak obsługujemy cały kraj oraz zagranicę. Zapraszamy gorąco do korzystania z naszych usług.

http://czyszczeniesrebra.pl/ - 11 Gru 2013

DACH-REM. Rabka Zdrój****

Dach-Rem, wysokiej jakości pokrycia dachowe, usługi blacharsko dekarskie, obróbki blacharskie, konstrukcje więźb dachowych, remont i rozbudowa dachów, konserwcja dachów, rynny, parapety, blachy płaskie, blachodachówka, pogotowie dachowe, pogotowie dekarskie, okna dachowe.

http://www.dachrem.com/ - 18 Sty 2006

Delta****

Firma Delta poleca szeroką gamę akcesoriów przemysłowych. Dostępne są frezy do PCV, drewna, trzpieniowe oraz precyzyjne głowice.

http://www.delta.torun.pl/ - 29 Lip 2015

Demago - taśmy poliestrowe i polipropylenowe****

Sklep internetowy Demago oferuje wózki podnośnikowe, platformowe, paletowe, magazynowe oraz dwukołowe. Zajmuje się również sprzedażą systemów pakowania, taśm poliestrowych i polipropylenowe.

http://www.demago.pl/ - 1 Lut 2017

Demet Sp. z o.o. - brąz B101 i pręty aluminiowe****

Oferta przedsiębiorstwa działającego w branży metalowej obejmuje między innymi kątowniki, rury oraz pręty aluminiowe. Demet proponuje również rozwiązania z brązu (B101), blachy ze stali nierdzewnej, a także wyroby z innych metali (mosiądzu, żeliwa, brązu, miedzi etc.).

http://demet.pl/ - 31 Lip 2017

Dener****

Chcesz postawić w swej firmie na profesjonalne i cenione w Europie urządzenia do obróbki drewna lub metali? Jeśli tak, to sprawdź już teraz powinieneś ofertę firmy Dener z Gdyni. Stanowi ona oficjalnego przedstawiciela wielu europejskich producentów z tej branży na naszym rynku. Dzięki temu otrzymasz dostęp do profesjonalnych urządzeń i maszyn za bardzo dobrą, polską cenę. Zobacz koniecznie już teraz pełną ofertę na stronie www.

http://www.denerpolska.pl/ - 23 Sie 2014

DESEN. Chrzanów****

Firma produkująca elementy łączące, zestawy śrubowe oraz elementy rurociągów. Na stronie znajdziemy bogaty ilustowany katalog produktów.

http://www.desenpd.com.pl/ - 17 Sty 2006