KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły metalowe (1 183)

Educarium - wyposażenie placów zabaw****

Producent metalowych konstrukcji przeznaczonych dla żłobków i przedszkoli. Educarium udostępnia wyposażenie placów zabaw dla dzieci. W asortymencie znajdziecie m.in.: atestowane huśtawki, zjeżdżalnie i karuzele.

http://educarium-placezabaw.com.pl/ - 21 Cze 2017

Ekspansal. Częstochowa****

Strona firmy realizującej zadania architektów, inwestorów instytucjonalnych i prywatnych w dziedzinie ślusarki aluminiowo-szklanej. Oferta, referencje, certyfikaty.

http://www.ekspansal.pl/ - 17 Sty 2006

Elektronarzędzia - Szoł-Met****

Strona internetowa sklepu prowadzącego sprzedaż artykułów elektrycznych, elektronarzędzi, śrub, wkrętów i innych elementów złącznych. W ofercie również chemia budowlana. Działamy w Chorzowie. Szczegóły oferty na stronie internetowej.

http://www.srubkiwkrety.pl/ - 30 Cze 2017

Elektropoler.com.pl. Wrocław****

Elektropolernia - galwanizernia. Firma wykonuje elektropolerowanie stali chromoniklowych, trawienie i pasywację. Posiada duże zdolności produkcyjne. Oferuje krótkie terminy i atrakcyjne ceny.

http://www.elektropoler.com.pl/ - 18 Sty 2006

Elementy złączne najwyższej jakości.****

Posiadamy bogaty asortyment elementów złącznych. Specjalizujemy się w wyrobach rysunkowych wykonanych na podstawie wytycznych klienta. Dostarczane wyroby znajdują się w klasach wytrzymałości: 4.6, 4.8, 5.6, 5.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9. Naszą specjalnością są wyroby śrubowe ze stopów specjalnych (C35E, C45E, 25CrMo4, 42CrMo4, 21CrMoV5-7, X22CrMoV12-1 i in.) oraz stali odpornych na korozje (A1, A2, A4 i in.). Gwarantujemy szybką realizację, najniższe ceny, atesty.

http://elgo-sruby.pl/ - 24 Paź 2015

Elkom Trade - pojemniki siatkowe****

Specjalnością firmy Elkom Trade są pojemniki siatkowe, kosze, palety metalowe oraz stoły warsztatowe. Wykonujemy także klatki dla przepiórek, specjalistyczne wózki, regały magazynowe, nadstawki, gabiony, pojemniki oraz klatki dla kur.

http://www.elkomtrade.eu/ - 9 Kwi 2016

ELMET liny stalowe****

Prezentujemy Państwu ofertę przygotowaną przez sklep z artykułami metalowymi Elmet, mieszczący się w Krakowie. Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną rozlegle pojętych towarów metalowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo narzędzia oraz elementy łączne, arównież łożyska, śruby i przeróżnych rozmiarów wkręty. Proponujemy także kotwy, artykuły ścierne i różnorodne zawory. Nasi pracownicy doradzą Państwu i pomogą w wyborze dokładnie takich fragmentów, jakich państwo potrzebują. Dbamy o bezwzględne poszerzanie naszego wyboru i o najlepszą postać sprzedawanych fragmentów. zlecenia realizujemy terminowo i z największa dbałością o zadowolenie naszych Klientów. Bliższe informacje o naszym sklepie i asortymencie odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, na jaką serdecznie zapraszamy.

http://www.artykulymetalowekrakow.pl/ - 30 Maj 2013

Enger - okucia budowlane. Kraków****

Głównym kierunkiem działalności jest import i handel hurtowy okuć drzwiowych i okiennych wiodących producentów europejskich. Internetowa prezentacja obejmuje ofertę, informacje o firmie, dane kontaktowe.

http://www.enger.pl/ - 19 Sty 2006

Essve - Niezawodna Technika Mocowań. Szczecin****

Essve - Niezawodna Technika Mocowań

http://www.essve.com.pl/ - 16 Sty 2006

EUROBOLT. Bielsko - Biała****

Firma zajmuje sie handlem elementami mocującymi typu śruby, kolki, szpilti itp.

http://www.eurobolt.com.pl/ - 17 Sty 2006