KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły metalowe (1 183)

Impexmetal S.A. Warszawa*****

Impexmetal jest jedną z największych w Polsce organizacji o strukturze holdingu produkcyjno-handlowego. Rozwoju Grupy Impexmetal ukierunkowany jest na sektor aluminium oraz półproduktów z miedzi...

http://www.impexmetal.com.pl/ - 16 Sty 2006

Kowalstwo artystyczne, bramy, balustrady kute - ALAB*****

ALAB to przedsiębiorstwo, którego działalność opiera się o kowalstwo artystyczne. Oferujemy wysokiej jakości wyroby, jak bramy kute, ogrodzenia, kraty. Proponujemy także balustrady kute - wewnętrzne i zewnętrzne - jak i schody metalowe. Każda brama, balustrada kuta wykonywana jest przed doświadczonych rzemieślników, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Zapraszamy!

http://www.alabkowalstwo.info/ - 12 Gru 2012

Medium s.c. - Armatura przemysłowa*****

Witamy w interneowym sklepie z armaturą przemysłową. Sklep nasz oferuje najwyższej jakości produkty do przemysłu, ciepłownictwa, wodociagów i uzytku domowego. Szybka dostawa i niski koszt transportu to zalety naszego sklepu.

http://medium.opole.pl/ - 13 Maj 2010

MPMETAL - siatki pod wylewkę, walcówka, wyroby stalowe*****

MPMETAL, Krzeszowice, Małopolska - wyroby stalowe. W ofercie producenta siatki pod wylewkę, walcówka, druty stalowe, skrętne gwoździowe i żarzone oraz gwoździe budowlane, skrętne, walcowane oraz papowe. Mp-metal zaprasza po gwoździe i druty.

http://www.mpmetal.pl/ - 11 Paź 2007

MTM*****

Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy. W naszym asortymencie znajdą Państwo bogaty wybór łożysk kulkowych, stożkowych jak i baryłkowych. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie. Gwarantujemy kompleksowe doradztwo oraz wyjątkowo konkurencyjne ceny. Działamy na rynku międzynarodowym i realizujemy również nietypowe zamówienia w oparciu o dokumentacje techniczną.

http://lozyskamtm.pl/ - 25 Maj 2015

Nity, gwoździe, kołki, wkręty do drewna i blachy*****

Hertz Polska dostarcza rozwiązania z wykorzystaniem elementów złącznych i systemów zamocowań - śruby, blachowkręty, nakrętki, nity, gwoździe, wkręty do drewna i wkręty do blachy. Hertz oferuje też kołki, pręty oraz podkładki. Zapraszamy po gwoździe, nity i kołki.

http://www.e-hertz.com/ - 4 Maj 2011

Okucia jachtowe - Topiko - produkty ze stali nierdzewnej. Węgorzewo*****

Wszelkie okucia jachtowe do popularnych jachtów. Orurowanie samochodów: atrakcyjne wykończenia pojazdów. Balustrady i poręcze: dopasowane do schodów czy tarasów - eleganckie i lśniące. Produkty dla przemysłu spożywczego oraz innych branż.

http://www.topiko.pl/ - 16 Sty 2006

Oventrop. Stare Babice*****

Firma Oventrop należy do czołówki europejskich producentów armatury, regulatorów i systemów instalacyjnych używanych w technice domowej. Firma chce być przyjmowana jako kompetentny partner hurtowników, instalatorów, projektantów i odbiorców z kręgów przemysłowych. Celem długookresowym jest przedstawienie partnerom rynkowym oferty przynoszącej im wysokie korzyści.

http://www.oventrop.pl/ - 6 Sty 2006

PHU TALAR*****

Generalny dystrybutor firmy Konsmetal, producenta urządzeń zabezpieczających. W ofercie sejfy i kasy pancerne, szafy i skrytki oraz inne zabezpieczenia na potrzeby banków, jednostek wojskowych, archiwów, urzędów skarbowych, agencji ubezpieczeniowych, kancelarii prawnych, biur, hurtowni, magazynów itp.

http://www.talar.com.pl/ - 14 Maj 2009

Pompy, pompy chemiczne, pompy kwasoodporne, pompy chemoodporne, pompy spożywcze PPUH SAGA SP. J.*****

Firma prowadzi sprzedaż armatury przemysłowej, w tym także kwasoodpornej. Oferta obejmuje różnego typu zawory, jak na przykład kulowe czy grzybkowe stosowane w przemyśle lub instalacjach domowych.

http://www.saga.info.pl/ - 7 Mar 2014