KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły metalowe (1 185)

Variant. Kraków*****

Firma jest dystrybutorerm, a także producentem wysokiej jakości obejm, uchwytów i mocowań do przewodów pneumatycznych i hydraulicznych, systemów połączeń instalacji wodnych, paliwowych i wydechowych.

http://www.obejmy.pl/ - 17 Sty 2006

Witryna Stalexport S.A*****

Witryna Firmy Stalexport S.A jednego z największych przedsiębiorstw w Polsce zajmującego się handlem stalą a także surowcami dla hutnictwa.

http://www.stalexport.com.pl/ - 25 Lip 2001

Wkręt - met*****

Witryna producenta elementów złącznych i techniki zamocowań.

http://www.wkret-met.com.pl/ - 17 Kwi 2000

Wyposażenie Magazynów*****

Log System proponuje wyposażenie magazynów, warsztatów oraz hal. Firma oferuje szeroki asortyment w obszarze: wyposażenie warsztatowe, (regały metalowe, regały do archiwum, regały wspornikowe) oraz meble magazynowe i szafy (szafy bhp, szafy ubraniowe i szafki pracownicze). Opierając się na najwyższych standardach współczesnego biznesu i wysokiej jakości proponowanych przez Log System rozwiązań, firma gwarantuje satysfakcjonującą współpracę i realizację nawet najtrudniejszych projektów.

http://www.log-system.pl/ - 9 Sie 2010

ZUT WAMAG SA. Wałbrzych*****

Produkcja: kosze, lampy stylowe, pachołki, słupki zabezpieczające, osłony korzeni, stojaki rowerowe, ławki orazpompy, kruszarki, przenośniki, obróbka metali, obróbka skrawaniem, konstrukcje metalowe, odlewy - to oferta firmy, ponadto na stronie informacje adresowe i o przedsiębiorstwie.

http://www.wamag.com.pl/ - 17 Sty 2006

A D A E. Wrocław****

Firma wyspecjalizowana w zakresie dostaw elementów dystansowych oraz akcesoriów do zbrojenia. Na stronie informacje o firmie oraz katalog produktów.

http://www.adae.pl/ - 18 Sty 2006

Abarton - statuetki okolicznosciowe****

Oferta pracowni specjalizującej się w metaloplastyce. Firma Abarton wykona na zamówienie statuetki okolicznościowe. Ponadto Klienci mogą zamówić również stojaki na wino, świeczniki lub wieszaki na ubrania.

http://www.e-statuetki.pl/ - 31 Lip 2017

Abras Home Page. Stargard Szczeciński****

Witryna poświęcona firmie Abras, zajmującej się sprzedażą narzędzi ściernych i skrawających. Na stronie znajdują się informacje dotyczące działalności firmy, oferty, przedstawicielstw handlowych. Strona dostępna w dwóch wersjach językowych: angielskiej i polskiej.

http://www.abras.com.pl/ - 16 Sty 2006

ABS Lublin****

Aktualne katalogi; łożysk, simmerringów, oringów, smarów łożyskowych.

http://www.abs.lublin.pl/ - 27 Kwi 2004

Air-Tech - artykuły i materiały spawalnicze****

Firma Air-Tech zajmuje się sprzeda artykuły i materiały spawalnicze sprzętu spawalniczego, pneumatycznego, elektronarzędziami oraz dystrybucją gazów technicznych. Ponadto firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na stronie znajduje się oferta handlowa firmy, informacje o promocjach, można także złożyć zamówienie.

http://www.air-tech.com.pl/ - 21 Sie 2008