KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły metalowe (1 185)

Balustrady, poręcze, barierki nierdzewne zewnętrzne, wewnętrzne****

Firma poleca barierki nierdzewne zewnętrzne i wewnętrzne. W ofercie firmy także poręcze i balustrady nierdzewne wewnętrzne oraz zewnętrzne a także wiatrołapy, schody i zadaszenia nierdzewne. Zapraszamy do skorzystania z oferty na poręcze i balustrady nierdzewne wewnętrzne.

http://barierki.jggastro.pl/ - 17 Kwi 2014

Balustrady, poręcze, ogrodzenia kute, schody stalowe****

Artom producent - Reda, woj. pomorskie. W ofercie balustrady stalowe, daszki nad drzwi, ogrodzenia kute, bramy, poręcze stalowe, balustrady schodowe oraz balustrady balkonowe. Produkcja, sprzedaż i montaż - balustrady, ogrodzenia kute, poręcze stalowe i schody samonośne.

http://www.artom.combiz.pl/ - 29 Kwi 2010

Balustrady ze stali nierdzewnej - Belmos****

Belmos oferuje karnisze, balustrady do wszystkich typów schodów i do balkonów, a także posiada w ofercie inne, nietypowe wyroby metalowe.

http://www.belmos.poznan.pl/ - 6 Wrz 2013

Balustrady ze stali nierdzewnej - Sigmamet****

Sigmamet to polska firma produkująca balustrady i poręcze ze stali nierdzewnej. W ofercie znajdują się również ogrodzenia ze stali nierdzewnej oraz wszelkie nietypowe produkty jakie mogą zostać wykonane z tego materiału na indywidualne zamówienie klienta.

http://www.sigmamet.pl/ - 31 Sty 2018

BANTEX. Błoń k. Warszawy****

Firma Bantex przedstawia na swej stronie ofertę, a w niej teczki na dokumenty, kieszenie, pojemniki na czasopisma, obwoluty, segregatory, akcesoria fotograficzne, skoroszyty, teczki i nesesery, akcesoria komputerowe, dziurkacze, zszywacze itp. Znajdziecie tu także informacje o obsłudze klienta i nowościach.

http://www.bantex.com.pl/ - 16 Sty 2006

Ben-Stal - garaże blaszane****

Producent garaży, jakim jesteśmy, zapewnia otrzymanie garażu najwyższej jakości. Nasza oferta obejmuje nie tylko garaże metalowe, ale także bramy metalowe i kojce dla psów. Nasze garaże blaszane wykonywane przy użyciu najlepszej blachy i mogą być wyposażone w bramę uchylną, dwuskrzydłową bądź przesuwną. Gwarantujemy, że z naszych produktów każdy będzie zadowolony.

http://benstal.pl/ - 17 Wrz 2015

Besa24 - wyposażenie magazynów****

Oferta przygotowana przez przedsiębiorstwo Besa24. Firma dostarcza wyposażenie magazynów - metalowe meble, rozmaite regały (archiwalne, jezdne, przesuwne), podnośniki osobowe, szafy ubraniowe, urządzenia do pakowania, a także wózki paletowe.

http://www.besa24.pl/ - 1 Mar 2017

Bestim.pl****

Chcąc zaopatrzyć magazyn w dobrej jakości wózki metalowe i metalowe palety, pojemniki czy metalowe kosze, zachęcamy do zapoznania ze szczegółami oferty firmy BESTIM Sp. z o.o. Sp. k., która od 19 lat wyspecjalizowała się w produkcji metalowych koszy i pojemników stosowanych do celów transportowych lub w magazynie. Nasze produkty uznali nie tylko krajowi przedsiębiorcy, ale również rynków UE, gdzie trafia nawet 90% naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą. Działając wszechstronnie zapewniamy ponadto usługi ślusarskie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

http://www.bestim.pl/ - 28 Wrz 2017

BetoPro - Donice betonowe, kosze metalowe, ławki parkowe****

Strona producenta małej architektury. BetoPro wykonuje ławki parkowe, kosze metalowe i betonowe, a także różnego rodzaju donice.

http://www.betopro.pl/ - 29 Maj 2015

Biga Stal - blachy zimno- i gorącowalcowane****

BIGA STAL to firma działająca w branży hutniczej o profilu handlowo-usługowym. Główną specjalizacją firmy z Rudawy spod Krakowa są blachy zimno- i gorącowalcowane oraz usługi cięcia laserem. BIGA STAL posiada nowoczesny park maszynowy i zatrudnia wykwalifikowana kadrę, dzięki czemu zapewnia produkty i usługi na najwyższym poziomie. Oprócz standardowej oferty firma jest gotowa realizować również niestandardowe zamówienia klientów, oparte na dostarczonych projektach i specyfikacji.

http://www.biga.com.pl/ - 11 Sie 2017