KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły sanitarne (445)

Galmet. Głubczyce****

Witryna producenta elektrycznych ogrzewaczy wody i bojlerów. Na stronach obok informacji o firmie przedstawiono oferowane produkty, podano informacje o sprzedaży i transporcie.

http://www.galmet.com.pl/ - 19 Sty 2006

GRUDNIK. Kraków****

GRUDNIK - Centrum Instalacji Sanitarnych. Jesteśmy dystrybutorem wyrobów największych producentów z Polski, Danii, Francji, Włoch, Niemiec, Austrii i Szwajcarii, Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Finlandii.

http://www.grudnik.com.pl/ - 20 Sty 2006

Gruppo YETI. Warszawa, Pruszków, Wielgolas Duchnowski****

Yeti jest fimą oferującą łazienki włoskie, francuskie, szwedzkie, akcesoria łazienkowe (baterie, wieszaki, uchwyty), ceramikę sanitarną, kabiny w wyborze standard i extra, wanny akrylowe, blaszane, żeliwne (jacuzzi, prostokątne, okrągłe, narożne), lustra weneckie, stylowe oświetlenie, glazurę, terakotę, gresy specjalne renomowanych producentów włoskich i niemieckich, rustykalne glazury i terakoty do renowacji starych wnętrz, portale i inne rustykalne elementy ścienne, grzejniki aluminiowe w wielu kolorach.

http://www.yeti.pl/ - 6 Sty 2006

GSP Group. Łódź****

Instalacje sanitarne - PVC, CPVC, PE-HD/Al/Pex, PP-R; filtry do wody - Aquafilter.

http://www.gsp.pl/ - 19 Sty 2006

Hanke Tissue Sp. z o.o. Kostrzyn****

Produkcja bibułki higienicznej i otrzymywanych z niej wyrobów: chusteczki, papier toaletowy, serwetki itp. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe. Strona także w angielskiej i niemieckiej wersji jezykowej.

http://www.hanketissue.com.pl/ - 20 Sty 2006

Hanview-MIL****

Dystrybutor profesjonalnej galanterii i kosmetyków dla hoteli, restauracji i innych podmiotów. Firma Hanview-M.I.L dostarcza akcesoria jednorazowe, dozowniki/dyspensery Easy Pump oraz wkłady z kosmetykami.

http://www.hanview.pl/ - 27 Mar 2013

HAP Armatura****

Strona firmy instalacyjnej, której podstawowym obszarem działania jest dystrybucja materiałów zewnętrznych sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych, armatury przemysłowej, armatury instalacji sanitarnych, wodnych, centralnego ogrzewania oraz armatury łazienkowej.

http://www.hap.pl/ - 25 Sty 2002

Harper Hygienics Polska. Warszawa****

Strona firmy Harper Hygienics. Znajduje się na niej opis produktów higienicznych marki Cleanic, informacje o firmie, kontakt.

http://www.cleanic.pl/ - 20 Sty 2006

HEBAN STEINHOF - dystrybutor materiałów budowlanych w Małopolsce****

Strona firmowa dystrybutora materiałów budowlanych i wykończeniowych znanych producentów światowych i polskich, systemów dociepleń. Zamieszczono tu informacje o firmie, ofertę, jest także możliwość zapytania eksperta.

http://www.heban.net/ - 15 Lis 2002

Heco HGmbH Sp. z o.o. - Stale Nierdzewne i Kwasoodporne. Opacz k. Warszawy****

Firma Heco oferuje wyroby ze stali kwasoodponej : zawory , armaturę przemysłową do spawania i gwintowaną , kołnierze , rury , armaturę dla przemysłu spozywczego. Na stronie szczegółowy katalog produktów.

http://www.heco.pl/ - 16 Sty 2006