KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły sanitarne (443)

InterŁazienka - armatura sanitarna****

W ofercie firmy InterŁazienka dostępna jest wysokiej klasy armatura sanitarna. W sklepie znaleźć można nowoczesne baterie Roca, a także umywalki, wanny i kabiny prysznicowe Ravak, Riho oraz Kaldewei.

http://www.interlazienka.pl/ - 7 Wrz 2015

INTER-SANO. Mińsk Mazowiecki****

Produkcja i sprzedaż artykułów sanitarnych. Opisy i cennik produktów znajdziesz na stronie.

http://www.intersano.com.pl/ - 20 Sty 2006

Isanita. Kraków****

Firma ta oferuje artykuły sanitarne - od wyposażenia łazienek po rury i inne.

http://www.isanita.com.pl/ - 19 Sty 2006

JAK - Przedsiębiorstwo Handlowe. Warszawa****

Wyposażenie sanitariatów, osprzęt dla inwalidów, armatura, technika laboratoryjna. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.jak.waw.pl/ - 20 Sty 2006

JAR-TECH - kabiny natryskowe****

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się sprzedażą części do urządzeń sanitarnych. Prowadzimy również fachowy serwis. Naprawiamy nie tylko spłuczki, ale także wanny z hydromasażem oraz kabiny prysznicowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

http://www.kabiny-spluczki-lodz.pl/ - 20 Mar 2018

Jopex. Zabrze****

Witryna znanego producenta ceramiki łazienkowej i jednego z największych w Polsce wytwórców płytek gres. Znajdują się tu informacje o firmie, jej oferta handlowa, fotografie przykładowych kompozycji z płytek ceramicznych, specyfikacja techniczna produktów i lista posiadanych certyfikatów. Formularz znajdujący się na łamach witryny umożliwia składanie zamówień przez internet.

http://www.jopex.com.pl/ - 6 Sty 2006

Kabiny systemowe, natryskowe, ścianki systemowe, szafki ubraniowe - Alsanit****

Firma Alsanit oferuje swoim klientom kabiny systemowe, natryskowe, a także ścianki systemowe i funkcjonalne szafki ubraniowe. Na stronie znajdują się również przykładowe realizacje.

http://www.alsanit.pl/ - 23 Maj 2013

Kansystem - dystrybutor sprężyn. Czyszczarki, spirale, narzędzia.****

Kansystem - dystrybutor sprężyn. Czyszczarki, spirale, narzędzia, głowice ciśnieniowe, dodatkowy sprzęt, zestawy spiral i narzędzi.

http://www.kansystem.pl/ - 29 Lis 2004

KKPOL - spłuczki - artykuły instalacyjne - dozowniki płynu. Nieporęt Stanisławów****

KKPOL - produkuje spłuczki, artykuły instalacyjne, dozowniki płynu, zawory napełniające, ceramika sanitarna. Działalność firmy obejmuje również przetwórstwo tworzyw sztucznych.

http://www.kkpol.com/ - 19 Sty 2006

K&M****

K&M wyposażenie łazienek, armatura łazienkowa, meble łazienkowe, baterie łazienkowe, wanny, kabiny prysznicowe, ceramika łazienkowa, umywalki, misy, bidety, stelaże podtynkowe, baterie kuchenne, zlewozmywaki stalowe, zlewozmywaki granitowe

http://www.km.info.pl/ - 18 Wrz 2009