KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły sanitarne (445)

Marie-Polyester - sprzedaż przenośnych toalet, WC****

Producent stacjonarnych i przenośnych toalet. Poza tym firma oddaje do sprzedaży kabiny WC dla niepełnosprawnych, a także zewnętrzne natryski.

http://toaletyprzenosne.info.pl/ - 27 Mar 2015

Marlin S.C. Krotoszyn****

Witryna firmy zajmującej się techniką grzewczą i armaturą sanitarną. Na stronach znajduje się wizytówka firmy oraz informacje o partnerach i oferta.

http://www.marlin.com.pl/ - 12 Sty 2006

Marmorin. Starków****

Strona firmy Mamorin. Firma zajmuje się produkcją umywalek, brodzików prysznicowych, zlewozmywaków oraz parapetów.

http://www.marmorin.pl/ - 20 Sty 2006

Meble łazienkowe, panele prysznicowe, umywalki - DOMitp.pl****

Zapraszamy do zapoznania się z przedstawioną na stronach naszego sklepu internetowego ofertą. Sprzedajemy między innymi meble łazienkowe drewniane, panele prysznicowe, umywalki szklane i nablatowe a także wysokiej jakości kabiny parowe. Duża część naszej oferty produkowana jest wyłącznie dla naszej firmy co gwarantuje ich unikalność. Zapraszamy.

http://www.domitp.pl/ - 27 Wrz 2012

MegaMini****

Witryna firmy specjalizującej się w usługach kompleksowego utrzymania czystości oraz handlu artykułami wyposażenia łazienek (dozowniki, papier toaletowy, mydło w płynie, ręczniki papierowe). Posiadamy doświadczenie zdobyte nie tylko w Polsce ale i za granicą.

http://www.megamini.com.pl/ - 21 Lip 2003

Mesan wyposażenie łazienek****

Specjalizacja firmy to sprzedaż detaliczna i hurtowa. W ofercie kotły, grzejniki, meble łazienkowe, armatura sanitarna i łazienkowa.

http://www.mesan.comweb.pl/ - 12 Mar 2003

METALPOL-Węgierska Górka Sp. z o.o.****

Strony firmy METALPOL - Węgierska Górka Sp. z o.o. - producenta armatury przemysłowej, kształtek wodociągowych, sprzętu kanalizacyjnego oraz odlewów z żeliwa szarego i sferoidalnego.

http://www.metalpol-wg.pl/ - 7 Cze 2000

Mikan: zawory, artykuły sanitarne, materiały instalacyjne. ****

Hurtownia ze Starogardu prowadzi sklep on-line. Kanalizacja Pragma. rury PCV i kształtki PCV, grzejniki, śrubunki mosiężne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory, zawory, kolana hamburskie, kształtki, rury i kształtki PCV, materiały instalacyjne.

http://www.mikan.com.pl/ - 3 Lut 2006

Mistar****

Witryna firmy Mistar. Zawiera informacje o firmie, płytkach ceramicznych, wyposażeniu łazienek oraz dane teleadresowe firmy i galerię zdjęć.

http://www.mistar.pl/ - 29 Sty 2002

Morana.eu – morana, artykuły higieniczne, ścierka, ścierki, ściereczki z mikrofibry****

Polymer Group Inc (PGI) – właściciel marki Morana jest niekwestionowanym, światowym liderem w produkcji innowacyjnych włóknin używanych przy wyrobie artykułów higienicznych. Morana wraz z linią produktów Uniwersalna, Super, Primo, Dusty oferuje profesjonalne oraz innowacyjne środki czystości i artykuły higieniczne zgodne z wymogami systemu HACCP.

http://www.morana.eu/ - 24 Lut 2012