KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły sanitarne (440)

Novo Nord. Gdynia****

Firma zajmuje się projektowaniem, budową i wyposażeniem stacji paliw i centrów czystości. Na stronie znajdziecie informacje na temat urządzeń (m.in. myjni samochodowych, urządzeń samoobsługowych JET-SET, mebli i regałów sklepowych) oraz na temat usług (projektowania, budowy i serwisu).

http://www.novonord.com.pl/ - 19 Sty 2006

Oczyszczalnie ścieków, oprogramowanie dla budownictwa :: HYDRO-SYSTEM. Lublin ****

Oczyszczalnie ścieków SOTRALENTZ, zbiorniki olejowe, separatory węglowodorów, instalacje sanitarne i grzewcze, oprogramowanie dla budownictwa (m.in.: generator profili podłużnych).

http://www.hydrosystem.lublin.pl/ - 20 Sty 2006

Oczyszczalnie ścieków szczecin****

Aseko Service jest firmą zajmującą się montażem, dystrybucją oraz serwisem przydomowych oczyszczalni ścieków w szczecinie i na terenie zachodniopomorskiego. Dodatkowo oferujemy także sprzedaż szamb ekologicznych i betonowych oraz wszelkie prace wodno-kanalizacyjne na ternie zachodniopomorskiego.

http://oczyszczalnie-szamba.pl/ - 6 Lip 2010

Oland - Czystość i Higiena dla firm. Michałów Reginów****

Wizytówka firmy zapewnieającej kompleksowe systemy higieniczne: pełna oferta, produkty, promocje, cennik, mapka dojazdowa oraz dane kontaktowe.

http://www.oland.pl/ - 20 Sty 2006

Omnires.****

Strona dystrybutora wyposażenia łazienek i kuchni. Znajdziesz tu szczegóły oferty handlowej, informacje o promocjach, cennik i formularz zamówieniowy.

http://www.omnires.pl/ - 16 Wrz 2002

Optimal Profesjonalny Serwis Higieny, dystrybutor środków czystości i higieny.****

Optimal Profesjonalny Serwis Higieny od 1997 roku na rynku środków, akcesoriów i maszyn do utrzymania czystości, dystrybutor środków czystości i higieny firm JohnsonDiversey, Tork, Kimberly-Clark, Vermop, Splast, Vileda, 3M, Notrax, Taski

http://www.optimal-gdansk.pl/ - 13 Mar 2008

Osmosis - uzdatnianie wody. Kraków****

Na stronie znajdziemy wiadomości o problemach związanych z zanieczyszczeniem wody, jak również o możliwościach związanych z jej oczyszczaniem.

http://www.osmosis.pl/ - 20 Sty 2006

P.H. Combikol Piotr Kolonko****

Firma zajmuje się dystrybucją wyposażenie łazienek. W jej ofercie znaleźć można armaturę sanitarną, tanie kabiny prysznicowe, a także różnorodne wanny: z hydromasażem, asymetryczne i akrylowe. W sklepie można zakupić dodatkowo meble marki Elita.

http://lazienki56.pl/ - 14 Paź 2014

PHU DOMINO spółka jawna. Dzierżoniów****

PHU DOMINO sp.j., Przedstawiciel firmy GRACO, agregaty malarskie, serwis. Największa w Polsce hurtownia akcesorii drzwiowych; klamki mosiężne, aluminiowe, wizjery, zawiasy, zamki i inne okucia drzwiowe.

http://www.domino.pl/ - 6 Sty 2006

Płytki ceramiczne, glazura, armatura sanitarna, chemia budowlana, ceramika sanitarna PASTE-GROUP****

Polecamy szeroka gamę płytek ceramicznych: płytki podłogowe i płytki ścienne Poznań. Firma Paste-Group oferuje armaturę sanitarną oraz chemie budowlaną. Na stronie internetowej przedstawią wzory płytek ceramicznych a także produkty chemii budowlanej takie jak szpachle i zaprawy klejowe.

http://www.paste-group.pl/ - 31 Sie 2007