KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły sanitarne (445)

Największa hurtownia z branży sanitarnej, grzewczej-BIMs PLUS****

BIMs PLUS to hurtownia, która zajmuje się dystrybucją produktów z branży m.in. instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej. Posiada także wystawy łazienek w całym kraju. W swojej ofercie polecają szeroką gamę produktów takich jak: kotły co, kotły gazowe, kotły grzewcze, pompy ciepła, centralne ogrzewanie, jak również zmiękczacze wody oraz wyposażenie łazienek, ogrzewanie podłogowe.

http://www.bimsplus.com.pl/ - 16 Gru 2008

Napędy elektryczne, pneumatyczne - zasuwy nożowe, klinowe****

Merco - napędy i armatura wod-kan. W ofercie dystrybutora zasuwy nożowe, zasuwy klinowe, przepustnice, zawory zwrotne kulowe oraz zawory regulacyjne. Firma oferuje także napędy elektryczne i pneumatyczne oraz włazy żeliwne. Zapraszamy po przepustnice, zasuwy nożowe i zasuwy klinowe.

http://www.merco-napedy.pl/ - 14 Sty 2011

Neogran - zlewozmywaki i zlewy kuchenne****

W sklepie internetowym Neogran znajdziecie Państwo szeroki wybór zlewozmywaków granitowych do kuchni. To wysokiej klasy wyroby polskich i zagranicznych producentów. Zlew z powłoką antybakteryjną to element wyposażenia domu, który pomoże Ci dbać o bezpieczeństwo i zdrowie całej rodziny. Polecamy łatwe w utrzymaniu czystości i niezwykle wytrzymałe modele.

http://neogran.pl/ - 28 Kwi 2017

Niemiecka chemia gospodarcza | SklepKratka****

Oferuje niemiecką chemię gospodarczą, a także kosmetyki i słodycze z tego kraju. Artykuły lepszej jakości od polskich i tańsze. Pełny asortyment na stronie sklepu.

http://sklepkratka.pl/ - 28 Lis 2012

Novo Nord. Gdynia****

Firma zajmuje się projektowaniem, budową i wyposażeniem stacji paliw i centrów czystości. Na stronie znajdziecie informacje na temat urządzeń (m.in. myjni samochodowych, urządzeń samoobsługowych JET-SET, mebli i regałów sklepowych) oraz na temat usług (projektowania, budowy i serwisu).

http://www.novonord.com.pl/ - 19 Sty 2006

Oczyszczalnie ścieków, oprogramowanie dla budownictwa :: HYDRO-SYSTEM. Lublin ****

Oczyszczalnie ścieków SOTRALENTZ, zbiorniki olejowe, separatory węglowodorów, instalacje sanitarne i grzewcze, oprogramowanie dla budownictwa (m.in.: generator profili podłużnych).

http://www.hydrosystem.lublin.pl/ - 20 Sty 2006

Oczyszczalnie ścieków szczecin****

Aseko Service jest firmą zajmującą się montażem, dystrybucją oraz serwisem przydomowych oczyszczalni ścieków w szczecinie i na terenie zachodniopomorskiego. Dodatkowo oferujemy także sprzedaż szamb ekologicznych i betonowych oraz wszelkie prace wodno-kanalizacyjne na ternie zachodniopomorskiego.

http://oczyszczalnie-szamba.pl/ - 6 Lip 2010

Oland - Czystość i Higiena dla firm. Michałów Reginów****

Wizytówka firmy zapewnieającej kompleksowe systemy higieniczne: pełna oferta, produkty, promocje, cennik, mapka dojazdowa oraz dane kontaktowe.

http://www.oland.pl/ - 20 Sty 2006

Omnires.****

Strona dystrybutora wyposażenia łazienek i kuchni. Znajdziesz tu szczegóły oferty handlowej, informacje o promocjach, cennik i formularz zamówieniowy.

http://www.omnires.pl/ - 16 Wrz 2002

Optimal Profesjonalny Serwis Higieny, dystrybutor środków czystości i higieny.****

Optimal Profesjonalny Serwis Higieny od 1997 roku na rynku środków, akcesoriów i maszyn do utrzymania czystości, dystrybutor środków czystości i higieny firm JohnsonDiversey, Tork, Kimberly-Clark, Vermop, Splast, Vileda, 3M, Notrax, Taski

http://www.optimal-gdansk.pl/ - 13 Mar 2008