KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły sanitarne (445)

Armatura łazienkowa, ceramika łazienkowa BIMS PLUS Sp. z .o.o.****

Na stronie internetowej oferuje ceramike łazienkowa taką jak bateria umywalkowa, bateria umywalkowa wysoka, bateria umywalkowa obrotowa, a także bateria umywalkowa piccolo i bateria umywalkowa kaskada Poznań. Firma Bims Plus Sp. z o.o. poleca kabiny prysznicowe-kabina półokrągła oraz kabina kwadratowa.

http://www.lazienkizpomyslem.pl/ - 6 Maj 2010

Armatura24.pl - hurtownia materiałów instalacyjnych****

Firma zajmuje się handlem hurtowym wyrobami z branży instalacyjno-sanitarnej. W naszej bogatej ofercie znajdują się: ttechnika grzewcza, armatura sanitarna oraz instalacje sanitarne.

http://www.armatura24.pl/ - 4 Cze 2007

ARM-POL****

Witryna importera artykułów sanitarnych. Jego oferta obejmuje baterie, natryski, zawory. Na stronie prezentacja i cennik oferowanych artykułów.

http://www.armpol.com.pl/ - 25 Paź 2001

ARPEX. Żyrardów****

Armatura i pompy wszystkich rodzajów - sklep i katlog online.

http://www.arpex-polska.pl/ - 20 Sty 2006

Artek - serwetki papierowe z logo****

Firma Artek zajmuje się dystrybucją oraz produkcją papierowych serwetek i ręczników. Oferujemy również inne artykuły higieniczne przeznaczone dla gastronomii. Gwarantujemy też możliwość wykonania logo firmy na wybranych wyrobach.

http://www.bibula.pl/ - 26 Mar 2018

Art-form S.C.****

ART-FORM. Sklep internetowy. RABATY! Sprzedaż urządzeń grzewczych oraz sanitarnych. Autoryzowane usługi instalacyjne. Piece, kotły co, grzejniki, instalacje, krany, wanny, brodziki, umywalki, armatura.

http://www.art-form.com.pl/ - 10 Lut 2005

Artweger - kabiny prysznicowe. Łódź****

Strona polska austriackiej firmy Artweger, wytwórcy produktów do łazienek :prysznice i kabiny prysznicowe, panele i uchwyty łazienkowe.

http://www.artweger.pl/ - 12 Sty 2006

ASEO PAPER podkłady higieniczne****

Jednostka Aseopaper sp. z o.o. to jeden z pionierskich dystrybutorów wyrobów higienicznych i urządzeń i środków higieny na rynku. Nasza działalność odbywa się w Tarnowskich Górach. Proponujemy: materiały higieniczne, dozowniki i podajniki, kosze na śmieci, suszarki do rąk jednorazowe artykuły higieniczne (nakładki sedesowe, woreczki WC) oraz chemię kompetentną ECOCHEM. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów po niesłychanie konkurencyjnych cenach, jak także wyborną logistykę umożliwiającą terminowe dostawy. Kompletną ofertę naszej firmy można odnaleźć na stronie internetowej.

http://www.aseopaper.pl/ - 6 Wrz 2013

BATER. Wrocław****

Firma Bater specjalizuje się w handlu hurtowym i detalicznym branży instalacji sanitarnych, technik grzewczych oraz artykułami wyposażenia łazienek. Na stronie znajdziecie ofertę oraz nowości.

http://www.bater.com.pl/ - 19 Sty 2006

BAUTEC-POL. Łódź****

Firma zajmuje się sprzedażą i wynajmem wszelkiego typu maszyn budowlanych i komunalnych (młoty pneumatyczne, zagęszczarki, ładowarki, wozidła i inne). Oferuje także usługi w zakresie mechanicznego układania kostki brukowej i wykonywania przepustów rurami stalowymi i z tworzyw sztucznych. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie. Jest też cennik.

http://www.bautec.com.pl/ - 19 Sty 2006