KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły sanitarne (440)

ARM-POL****

Witryna importera artykułów sanitarnych. Jego oferta obejmuje baterie, natryski, zawory. Na stronie prezentacja i cennik oferowanych artykułów.

http://www.armpol.com.pl/ - 25 Paź 2001

ARPEX. Żyrardów****

Armatura i pompy wszystkich rodzajów - sklep i katlog online.

http://www.arpex-polska.pl/ - 20 Sty 2006

Art-form S.C.****

ART-FORM. Sklep internetowy. RABATY! Sprzedaż urządzeń grzewczych oraz sanitarnych. Autoryzowane usługi instalacyjne. Piece, kotły co, grzejniki, instalacje, krany, wanny, brodziki, umywalki, armatura.

http://www.art-form.com.pl/ - 10 Lut 2005

Artweger - kabiny prysznicowe. Łódź****

Strona polska austriackiej firmy Artweger, wytwórcy produktów do łazienek :prysznice i kabiny prysznicowe, panele i uchwyty łazienkowe.

http://www.artweger.pl/ - 12 Sty 2006

ASEO PAPER podkłady higieniczne****

Jednostka Aseopaper sp. z o.o. to jeden z pionierskich dystrybutorów wyrobów higienicznych i urządzeń i środków higieny na rynku. Nasza działalność odbywa się w Tarnowskich Górach. Proponujemy: materiały higieniczne, dozowniki i podajniki, kosze na śmieci, suszarki do rąk jednorazowe artykuły higieniczne (nakładki sedesowe, woreczki WC) oraz chemię kompetentną ECOCHEM. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów po niesłychanie konkurencyjnych cenach, jak także wyborną logistykę umożliwiającą terminowe dostawy. Kompletną ofertę naszej firmy można odnaleźć na stronie internetowej.

http://www.aseopaper.pl/ - 6 Wrz 2013

BATER. Wrocław****

Firma Bater specjalizuje się w handlu hurtowym i detalicznym branży instalacji sanitarnych, technik grzewczych oraz artykułami wyposażenia łazienek. Na stronie znajdziecie ofertę oraz nowości.

http://www.bater.com.pl/ - 19 Sty 2006

BAUTEC-POL. Łódź****

Firma zajmuje się sprzedażą i wynajmem wszelkiego typu maszyn budowlanych i komunalnych (młoty pneumatyczne, zagęszczarki, ładowarki, wozidła i inne). Oferuje także usługi w zakresie mechanicznego układania kostki brukowej i wykonywania przepustów rurami stalowymi i z tworzyw sztucznych. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie. Jest też cennik.

http://www.bautec.com.pl/ - 19 Sty 2006

Bazar - wyposażenie łazienek, projektowanie wnętrz****

Bazar - trójmiasto, Przejazdowo (blisko Gdańsk). Projektowanie wnętrz, kafelkowanie, aranżacja i wykańczanie wnętrz łazienki. W naszym salonie w Przejazdowie znajda Państwo: kafelki, płytki ceramiczne, płytki klinkierowe, glazura i terakota do łazienki.

http://www.bazar.nq.pl/ - 27 Paź 2005

Behrendt - hurtownia materiałów grzewczych i sanitarnych, salon łazienek.****

Brodnica, firma zrzeszona w SBS. Hurtownia - materiały grzewcze i sanitarne. Salon łazienek - armatura sanitarna, ceramika łazienkowa , kompleksowe wyposażenie łazienek. Usługi - centralne ogrzewanie, centralne odkurzanie, instalacje sanitarne, solary(Viessmann), wypożyczalnia narzędzi(hilti).

http://www.behrendt.com.pl/ - 4 Mar 2002

Bogart S C. Warszawa****

W ofercie firmy znajduja się artykuły szkolne, piśmiennicze i higieniczne.

http://www.bogart.com.pl/ - 18 Sty 2006