KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły sanitarne (442)

Bona - Mopy i środki do mycia i czyszczenia podłóg drewnianych****

W naszym sklepie internetowym oferujemy produkty renomowanej firmy Bona, wśród których znajda Państwo między innymi środki do mycia podłóg, mopy oraz specjalistyczne środki do czyszczenia podłóg drewnianych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Mycie i czyszczenie podłogi dzięki środkom Bona jest o wiele łatwiejsze.

http://www.sklepbona.pl/ - 30 Kwi 2014

Bonder S.A. - Profesjonalne systemy czyszczące****

Firma Bonder to wiarygodny partner działający na polskim rynku od roku 1995. Na stronie znaleźć można między innymi: informacje o firmie, serwisie, urządzeniach czyszczących, środkach chemicznych, wózkach serwisowych, akcesoriach, specjalistycznym doradztwie.

http://www.bonder.com.pl/ - 7 Sie 2002

Bruk - Pol s.c.****

Ofeta firmy budowlanej ze Skawiny: Produkcja i kompleksowe układanie kostki brukowej. Roboty ziemne. Kanalizacje: sanitarne, opadowe. Ogrodzenia z kamienia naturalnego.

http://www.gwc.net/bruk-pol/ - 24 Sty 2002

Carina Silicones****

Carina Silicones to największy w Europie Środkowo - Wschodniej producent silikonów i mas uszczelniających. Firma produkuje wyroby wyłącznie pod marką klientów, co wyklucza konkurowanie z partnerami handlowymi.

http://www.carina.pl/ - 5 Sty 2004

Carta****

Importer i dystrybutor - produktów higienicznych jednorazowego użytku do gabinetów kosmetycznych oraz środków utrzymania czystości - firm Sucitesa, Numatic i Maspun.

http://www.carta.pl/ - 10 Lip 2007

"CERAMED" Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe. Bielsko-Biała****

Firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów ceramiki i wyposażenia łazienek. Na stronach znajduje się omówienie oferty firmy.

http://www.ceramed.com.pl/ - 6 Sty 2006

Ceramiche Marazzi****

Generalny importer ceramiki Marazzi na wojewódźtwo śląskie. Znajdziesz tu onformacje o firmie, ofertę i dane teleadresowe.

http://www.marazzi.silesia.pl/ - 25 Wrz 2003

Ceramika Paradyż. Opoczno, Tomaszów Mazowiecki****

Firma jest producentem płytek ściennych, podłogowych oraz dekoracji i listw wykończeniowych. Strony zawierają informacje na temat oferty i działalności firmy.

http://www.ceramika-paradyz.com.pl/ - 13 Gru 2005

Ceramika Witoń. Opoczno****

Ceramika Witoń - dealer płytek ceramicznych z Opoczna. Zapraszamy na naszą stronę - ekspozycje asortymentu płytek Ceramiki Paradyż i Opoczno SA. Zdjącia płytek oraz gotowe aranżacje. Salony płytek ceramicznych - Opoczno i Opole - sprzedaż hurtowa i detaliczna.

http://www.ceramika-witon.pl/ - 6 Sty 2006

Chemia do dezynfekcji****

Nasz sklep internetowy Mado dysponuje bogatą ofertą chemii do sprzątania dla wszelkiego rodzaju pomieszczeń od hoteli i biur po lokale gastronomiczne a kończąc na myjniach samochodowych. W naszej ofercie również do dyspozycji kompletne systemy higieniczne m.in. podajniki papieru toaletowego, ręczników, dozowniki mydeł. Posiadamy również zmywarki, odkurzacze. Wszystkie artykuły charakteryzują się najwyższą jakością, gdyż dystrybuujemy je tylko i wyłącznie od najlepszych i sprawdzonych producentów. Odwiedź nasz sklep i zapoznaj się z pełną ofertą.

http://mado.tarnow.pl/ - 25 Cze 2013