KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły sanitarne (445)

Bazar - wyposażenie łazienek, projektowanie wnętrz****

Bazar - trójmiasto, Przejazdowo (blisko Gdańsk). Projektowanie wnętrz, kafelkowanie, aranżacja i wykańczanie wnętrz łazienki. W naszym salonie w Przejazdowie znajda Państwo: kafelki, płytki ceramiczne, płytki klinkierowe, glazura i terakota do łazienki.

http://www.bazar.nq.pl/ - 27 Paź 2005

Behrendt - hurtownia materiałów grzewczych i sanitarnych, salon łazienek.****

Brodnica, firma zrzeszona w SBS. Hurtownia - materiały grzewcze i sanitarne. Salon łazienek - armatura sanitarna, ceramika łazienkowa , kompleksowe wyposażenie łazienek. Usługi - centralne ogrzewanie, centralne odkurzanie, instalacje sanitarne, solary(Viessmann), wypożyczalnia narzędzi(hilti).

http://www.behrendt.com.pl/ - 4 Mar 2002

Bogart S C. Warszawa****

W ofercie firmy znajduja się artykuły szkolne, piśmiennicze i higieniczne.

http://www.bogart.com.pl/ - 18 Sty 2006

Bona - Mopy i środki do mycia i czyszczenia podłóg drewnianych****

W naszym sklepie internetowym oferujemy produkty renomowanej firmy Bona, wśród których znajda Państwo między innymi środki do mycia podłóg, mopy oraz specjalistyczne środki do czyszczenia podłóg drewnianych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Mycie i czyszczenie podłogi dzięki środkom Bona jest o wiele łatwiejsze.

http://www.sklepbona.pl/ - 30 Kwi 2014

Bonder S.A. - Profesjonalne systemy czyszczące****

Firma Bonder to wiarygodny partner działający na polskim rynku od roku 1995. Na stronie znaleźć można między innymi: informacje o firmie, serwisie, urządzeniach czyszczących, środkach chemicznych, wózkach serwisowych, akcesoriach, specjalistycznym doradztwie.

http://www.bonder.com.pl/ - 7 Sie 2002

Bruk - Pol s.c.****

Ofeta firmy budowlanej ze Skawiny: Produkcja i kompleksowe układanie kostki brukowej. Roboty ziemne. Kanalizacje: sanitarne, opadowe. Ogrodzenia z kamienia naturalnego.

http://www.gwc.net/bruk-pol/ - 24 Sty 2002

Carina Silicones****

Carina Silicones to największy w Europie Środkowo - Wschodniej producent silikonów i mas uszczelniających. Firma produkuje wyroby wyłącznie pod marką klientów, co wyklucza konkurowanie z partnerami handlowymi.

http://www.carina.pl/ - 5 Sty 2004

Carta****

Importer i dystrybutor - produktów higienicznych jednorazowego użytku do gabinetów kosmetycznych oraz środków utrzymania czystości - firm Sucitesa, Numatic i Maspun.

http://www.carta.pl/ - 10 Lip 2007

"CERAMED" Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe. Bielsko-Biała****

Firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów ceramiki i wyposażenia łazienek. Na stronach znajduje się omówienie oferty firmy.

http://www.ceramed.com.pl/ - 6 Sty 2006

Ceramiche Marazzi****

Generalny importer ceramiki Marazzi na wojewódźtwo śląskie. Znajdziesz tu onformacje o firmie, ofertę i dane teleadresowe.

http://www.marazzi.silesia.pl/ - 25 Wrz 2003