KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły sanitarne (445)

Ceramika Paradyż. Opoczno, Tomaszów Mazowiecki****

Firma jest producentem płytek ściennych, podłogowych oraz dekoracji i listw wykończeniowych. Strony zawierają informacje na temat oferty i działalności firmy.

http://www.ceramika-paradyz.com.pl/ - 13 Gru 2005

Ceramika Witoń. Opoczno****

Ceramika Witoń - dealer płytek ceramicznych z Opoczna. Zapraszamy na naszą stronę - ekspozycje asortymentu płytek Ceramiki Paradyż i Opoczno SA. Zdjącia płytek oraz gotowe aranżacje. Salony płytek ceramicznych - Opoczno i Opole - sprzedaż hurtowa i detaliczna.

http://www.ceramika-witon.pl/ - 6 Sty 2006

Chemia do dezynfekcji****

Nasz sklep internetowy Mado dysponuje bogatą ofertą chemii do sprzątania dla wszelkiego rodzaju pomieszczeń od hoteli i biur po lokale gastronomiczne a kończąc na myjniach samochodowych. W naszej ofercie również do dyspozycji kompletne systemy higieniczne m.in. podajniki papieru toaletowego, ręczników, dozowniki mydeł. Posiadamy również zmywarki, odkurzacze. Wszystkie artykuły charakteryzują się najwyższą jakością, gdyż dystrybuujemy je tylko i wyłącznie od najlepszych i sprawdzonych producentów. Odwiedź nasz sklep i zapoznaj się z pełną ofertą.

http://mado.tarnow.pl/ - 25 Cze 2013

Chemia profesjonalna sklep internetowy****

Środki czystości dla firm sprzątających takie jak blitz citro oraz czyściwo celulozowe katrin a także chemia dla firm sprzątających znajduje się w ofercie firmy Prima. Chemia profesjonalna w sklepie internetowym to również takie produkty jak dozownik do mydła w płynie oraz inne środki czystości, które zapewnia hurtownia z miasta Grudziądz. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego Prima, który dostarcza chemie profesjonalną do wielu firm oraz gospodarstw domowych. Zapoznaj się z ofertą na wyroby papierowe, wycieraczki, stojaki i uchwyty, sprzęt ręczny, odzież jednorazową, odświeżacze powietrza, mydła w płynie i pianie, pasty, kremy, żele i balsamy, maszyny czyszczące, kosze i worki na śmieci, dozowniki a także chemie profesjonalną w sklepie internetowym Prima. Zapraszamy również do działów nowości w którym znajdują się najnowsze produkty oraz do działów promocje i wyprzedaż gdzie kupisz takie produkty jak dozownik do mydła w płynie, czyściwo celulozowe katrin oraz blitz citro.

http://www.primaczysto.pl/ - 9 Lip 2016

Chemia przemysłowa Dezynfekcja Środki czystości - CidLines****

CidLines - chemia przemysłowa - środki czystości służące do mycia i czyszczenia. Dezynfekcja za pomocą chemicznych środków myjących.

http://www.cidlines.pl/ - 28 Lip 2008

CHEMITECH PODKARPACIE - HIGIENA, CZYŚCIWA, CHEMIA****

Serwis Firmy Chemitech Podkarpacie Sp. z O.O. Na stronach w ofercie firmy znajdują sie: środki higieniczne, czyściwa przemysłowe, produktydla hoteli i gastronomi, chemia przemysłowa i ogólna, sorbenty, zestawy awaryjne i ubrania ochronne.

http://www.chemitechrzeszow.pl/ - 26 Lis 2002

CIF - Portal domowy.****

Portal poświęcony tematowi domu i czystości. Dowiesz się tu jak praktycznie zaprojektować dom oraz utrzymać go w czystości bez zbędnego wysiłku. Są tu też porady ekspertów oraz konkursy i promocje.

http://www.cif.pl/ - 4 Kwi 2002

Colonginus - opakowania i pojemniki jednorazowe****

Nasza firma to największy dystrybutor opakowań i naczyń jednorazowych w województwie kujawsko-pomorskim, oferta obejmuje ok. 1500 produktów! Podstawowe produkty z naszej oferty to: opakowania foliowe, naczynia jednorazowe dla gastronomii, papierowe, aluminiowe, środki higieniczne, pojemniki garmażeryjne i cukiernicze. Realizujemy indywidualne nadruki na naczyniach jednorazowych i opakowaniach foliowych.

http://www.colonginus.pl/ - 10 Cze 2014

CUPRUM - Nowoczesne Systemy Grzewcze. Gdańsk****

Głównym założeniem działalności jest kompleksowa dostawa urządzeń i materiałów do wykonania instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnej. Sprzedawane urządzenia są produkcji renomowanych firm w branży grzewczej i sanitarnej: Kotły gazowe i olejowe Vaillant, Buderus, Junkers, Kotły gazowe Beretta, Mora, Kotły elektryczne i podgrzewacze wody, Kospel i wiele innych. Na stronie szczegóły oferty.

http://www.cuprum.gda.pl/ - 20 Sty 2006

CWS-boco Polska - odzież robocza i ochronna, gumowe maty i wycieraczki wejściowe****

Strona internetowa sprzedawcy wyposażenia Cleanroom. Dostępne są takie produkty, jak dozownik mydła w pianie, podajnik ręczników papierowych, suszarka do rąk oraz odświeżacz powietrza. Prowadzimy wynajem, serwis i pranie odzieży roboczej oraz ochronnej. Polecamy też wejściowe wycieraczki, a także czyszczące, gumowe maty reklamowe, z logo i przejazdowe.

http://www.cws-boco.pl/ - 14 Paź 2015