KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły sanitarne (445)

Danka. Radom****

Strona firmy zajmującej się handlem materiałami hydraulicznymi i budowlanymi.

http://www.wieczorek.com.pl/ - 19 Sty 2006

DĄB-BET - szamba betonowe, zbiorniki retencyjne i na deszczówkę****

Producent szamb betonowych. Dąb-Bet wykonuje także zbiorniki retencyjne i na deszczówkę. Firma zapewnia wysoką jakość przy zachowaniu niskich cen.

http://www.szamba-super.pl/ - 24 Kwi 2015

Deante - wyposażenie łazienek. Łódź****

Deante jako przedstawiciel i kooperant renomowanych firm europejskich, głównie włoskich, dostarcza na rynek artykuły wyposażenia łazienek w szerokim wyborze. Strony dostarczają informacje na temat działalności i oferty firmy.

http://www.deante.com.pl/ - 12 Sty 2006

Defibrylator AED, macerator****

Oferta firmy Sani System obejmuje szereg urządzeń do dezynfekcji, sterylizacji oraz mycia w obiektach medycznych oraz laboratoryjnych. Do naszych produktów należą między innymi defibrylator AED, macerator, płuczki, autoklawy medyczne oraz myjnie do narzędzi itp. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

http://www.sanisystem.pl/ - 10 Lip 2013

Dozowniki do mydła, suszarki basenowe do rąk, poręcze, uchwyty dla niepełnosprawnych****

SanterHygienic: wyposażenie toalet publicznych. W ofercie dozowniki do mydła (dozownik łokciowy), suszarki basenowe, pojemniki na papier toaletowy, podajniki ręczników papierowych, ręczniki papierowe, papier toaletowy jumbo, suszarki do rąk. Zapraszamy po poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych oraz dozownik na mydło.

http://santerhygienic.pl/ - 13 Sty 2016

Drepo. Poznań****

Wytryna producenta kabin prysznicowych. W ofercie kabiny prysznicowe, brodziki, także realizacja wszelkich nietypowych rozwiązań. Ponadto oferta współpracy.

http://www.praca.drepo.com.pl/ - 20 Sty 2006

Dual - badanie wody Warszawa****

W ramach świadczonych usług realizowane jest badanie wody. Warszawa stanowi obszar działalności firmy. W sklepie oferowane są urządzenia umożliwiające filtrowanie wody i usuwanie szkodliwych substancji.

http://www.dualfiltry.pl/ - 7 Mar 2014

Durasan****

Firma Durasan oferuje meble łazienkowe, kabiny prysznicowe, kabiny parowe oraz wyposażenie łazienek.

http://www.durasan.pl/ - 4 Lut 2008

Eko Higiena - czyściwa i ręczniki****

Nasz bogaty asortyment obejmuje takie produkty, jak między innymi czyściwa i ręczniki. Eko Higiena poleca również papier toaletowy oraz dozowniki producenta Tork.

http://www.ekohigiena.pl/ - 16 Maj 2017

Elektrozawory, pozycjonery, siłowniki pneumatyczne, zasuwy nożowe i kulowe****

W naszym asortymencie znajdziecie liczne elementy, należące do armatury. Przygotowane przez nas zostały elektrozawory, pozycjonery, siłowniki pneumatyczne oraz inne wytrzymałe akcesoria. Dostępne są także zasuwy nożowe i kulowe.

http://www.armaster.com.pl/ - 27 Mar 2014