KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły sanitarne (440)

Fabryka Papieru. Piechowice****

Na stronach www fabryki przedstawiono oferowane produkty - papier toaletowy, ręcznik papierowy, produkty rodziny AFNE - podano warunki współpracy, informacje o promocjach i przedstawicielach regionalnych.

http://www.fpp.com.pl/ - 4 Sty 2006

Firma Handlowa TOMEK. Poznań, Gorzów Wielkopolski****

Strona Firmy Handlowej TOMEK, zajmującej się sprzedażą artykułów grzewczych, sanitarnych, instalacyjnych i kanalizacyjnych. Na stronie pełna ofeta firmy, historia.

http://www.tomek.com.pl/ - 20 Sty 2006

Firma Naprawcza Instalacji Sanitarnych-HANIEL. Trzebinia****

Firma zajmuje się czyszczeniem i naprawą instalacji sanitarnych.na stronie znajduje się oferta obejmujaca m.in czysczenie rur, naprawa kanałów,czyszczenie kanałów głowicami oraz kontakt.

http://www.haniel.pl/ - 20 Sty 2006

Firma Plastimex****

Witryna firmy zajmujęcej się działalnoscią w zakresie produkcji rur i kompletnych systemów kanalizacyjnych. Na stronie informacje o firmie, opis produktów oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.plastimex.pl/ - 28 Sty 2002

Franke Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy****

Strona producenta techniki kuchennej i sanitarnej, a na niej: pełna oferta firmy, historia przedsiębiorstwa oraz specjalne promocje. Dodatkowo porady jak korzystać z wyrobów firmy.

http://www.franke.pl/ - 20 Sty 2006

FUEGO.pl - Technika grzewcza, grzejniki, kotły CO, solary****

FUEGO.pl to sklep internetowy z branży Technika Grzewcza. Oferuje grzejniki centralnego ogrzewania, kotły CO, solary, pompy ciepła oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie usług i materiałów związanych z ogrzewaniem budynku.

http://www.fuego.pl/ - 31 Maj 2007

GaleriaChemii.pl - profesjonalne środki czystości sklep internetowy****

Galeria Chemii to sklep internetowym, w którym można zakupić takie środki jak odkamieniacz, odtłuszczacz czy płyn do mycia szyb. Jednak mało kto szuka profesjonalne środki czystości według ich zastosowania. Lepiej wejść na stronę takiego sklepu jak GaleriaChemii.pl a następnie wybrać interesujące nas produkty. To bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla firm sprzątających, ponieważ mogą zakupić wszystkie niezbędne produkty za pośrednictwem jednego sklepu. W naszej Galerii Chemii znajdziesz wszystko co potrzebne, aby móc świadczyć usługi sprzątające na najwyższym poziomie. Zapraszamy na zakupy

http://galeriachemii.pl/ - 12 Lut 2014

Galmet. Głubczyce****

Witryna producenta elektrycznych ogrzewaczy wody i bojlerów. Na stronach obok informacji o firmie przedstawiono oferowane produkty, podano informacje o sprzedaży i transporcie.

http://www.galmet.com.pl/ - 19 Sty 2006

Grudnik****

Firma jest dystrybutorem urządzeń sanitarnych, instalacyjnych, grzewczych, części do wyposażenia łazienek, płytek ceramicznych. Na stronie pełna oferta, historia firmy, oddziały i dane kontaktowe.

http://www.grudnik.pl/ - 11 Lut 2002

GRUDNIK. Kraków****

GRUDNIK - Centrum Instalacji Sanitarnych. Jesteśmy dystrybutorem wyrobów największych producentów z Polski, Danii, Francji, Włoch, Niemiec, Austrii i Szwajcarii, Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Finlandii.

http://www.grudnik.com.pl/ - 20 Sty 2006