KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > artykuły sanitarne (445)

Elita Sp. z o.o.****

Strona producenta mebli łazienkowych; szafki pod umywalki pojedyńcze i zestawy meblowe, lustra z oświetleniem i armatura sanitarna. Informacje o firmie, zestawy mebli łazienkowych, szafki pod umywalki, ceramika łazienkowa, baterie łazienkowe, kabiny prysznicowe, wanny.

http://www.elitameble.com.pl/ - 7 Maj 2002

ENBRA POLSKA Sp. z o.o.****

Importer i dystrybutor kanadyjskich bojlerów marki John Wood. Legalizacja, sprzedaż wodomierzy i ciepłomierzy.

http://www.enbra.pl/ - 2 Mar 2004

Escape - Systemy uzdatniania wody. Wrocław****

Witryna firmy zajmującej się systemami uzdatniania wody za pomocą filtrów i nie tylko.

http://www.escape.com.pl/ - 20 Sty 2006

Fabryka Papieru. Piechowice****

Na stronach www fabryki przedstawiono oferowane produkty - papier toaletowy, ręcznik papierowy, produkty rodziny AFNE - podano warunki współpracy, informacje o promocjach i przedstawicielach regionalnych.

http://www.fpp.com.pl/ - 4 Sty 2006

Firma Handlowa TOMEK. Poznań, Gorzów Wielkopolski****

Strona Firmy Handlowej TOMEK, zajmującej się sprzedażą artykułów grzewczych, sanitarnych, instalacyjnych i kanalizacyjnych. Na stronie pełna ofeta firmy, historia.

http://www.tomek.com.pl/ - 20 Sty 2006

Firma Naprawcza Instalacji Sanitarnych-HANIEL. Trzebinia****

Firma zajmuje się czyszczeniem i naprawą instalacji sanitarnych.na stronie znajduje się oferta obejmujaca m.in czysczenie rur, naprawa kanałów,czyszczenie kanałów głowicami oraz kontakt.

http://www.haniel.pl/ - 20 Sty 2006

Firma Plastimex****

Witryna firmy zajmujęcej się działalnoscią w zakresie produkcji rur i kompletnych systemów kanalizacyjnych. Na stronie informacje o firmie, opis produktów oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.plastimex.pl/ - 28 Sty 2002

Franke Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy****

Strona producenta techniki kuchennej i sanitarnej, a na niej: pełna oferta firmy, historia przedsiębiorstwa oraz specjalne promocje. Dodatkowo porady jak korzystać z wyrobów firmy.

http://www.franke.pl/ - 20 Sty 2006

FUEGO.pl - Technika grzewcza, grzejniki, kotły CO, solary****

FUEGO.pl to sklep internetowy z branży Technika Grzewcza. Oferuje grzejniki centralnego ogrzewania, kotły CO, solary, pompy ciepła oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie usług i materiałów związanych z ogrzewaniem budynku.

http://www.fuego.pl/ - 31 Maj 2007

GaleriaChemii.pl - profesjonalne środki czystości sklep internetowy****

Galeria Chemii to sklep internetowym, w którym można zakupić takie środki jak odkamieniacz, odtłuszczacz czy płyn do mycia szyb. Jednak mało kto szuka profesjonalne środki czystości według ich zastosowania. Lepiej wejść na stronę takiego sklepu jak GaleriaChemii.pl a następnie wybrać interesujące nas produkty. To bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla firm sprzątających, ponieważ mogą zakupić wszystkie niezbędne produkty za pośrednictwem jednego sklepu. W naszej Galerii Chemii znajdziesz wszystko co potrzebne, aby móc świadczyć usługi sprzątające na najwyższym poziomie. Zapraszamy na zakupy

http://galeriachemii.pl/ - 12 Lut 2014