KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > au-pair (59)

Au pair - Agencja Aupair Prowork Gawo*****

Strona agencji Au Pair Agency Gawo, oferującej programy dla młodzieży - legalna praca i nauka za granicą - wyjazdy w charakterze aupair, kursy językowe. Poza wyjazdami aupair na stronie informacje o innych programach umożliwiających legalną pracę zagranicą.

http://prowork.com.pl/ - 18 Kwi 2003

Au Pair Anya Kraków*****

Strona doświadczonej agencji au pair w Polsce - od 1990 roku organizuje wyjazdy do całej niemal Europy i USA. Program au pair umożliwia zdobycie doskonałej znajomości wybranego języka oraz poznanie kultury innych krajów.

http://www.aupair.krakow.pl/ - 31 Maj 2004

Au Pair, opiekunka za granicą, au pair USA - Happy AuPair*****

Happy Au Pair to biuro specjalizujące się w organizowaniu wyjazdów do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Holandii, Francji, Niemiec, Hiszpanii oraz USA. Działamy zgodnie z Międzynarodowym Programem Au Pair, zapewniając naszym klientkom bezpieczeństwo zarówno w trakcie aplikowania, jak i podczas pobytu u rodziny goszczącej.

http://www.happyaupair.pl/ - 12 Paź 2010

Kursy językowe, praktyki zagraniczne, praca oraz zakwaterowanie w Anglii. Toruń, Radom, Bielsko-Biała*****

Oferta ponad 100 szkół językowych z Anglii. Baza danych miejsc pracy. Praktyki zagraniczne oraz wyjazdy aupair. Szeroki wybór zakwaterowania. Niezbędne informacje.

http://www.polska-anglia.co.uk/ - 23 Sty 2006

Wyjazdy Au pair : Biuro Guide (Au-pair USA, Aupair Europa, Camp America). Sopot, Warszawa*****

Biuro Au pair - Guide - Oferta wyjazdów Au-pair do USA, ponadto wyjazdy aupair do krajów europejskich (legalna praca za granicą) . W ofercie poza programem au - pair również wyjazdy Camp America. Na stronie forum wymiany poglądów, newsletter, aktualne oferty wyjazdowe, ożliwośc zapisania się na listę mailingową z najaktualniejszymi ofertami wyjazdów au pair.

http://www.guide.org.pl/ - 23 Sty 2006

Au pair - nauka i praca za granicą. Szczecin****

Strona organizatora zagranicznych wyjazdów dlla kobiet. Na stronie szczegółowa oferta, dane kontaktowe oraz informacje o firmie. Ponadto formularz zgłoszeń, lista rodzin.

http://www.aupair-szczecin.com.pl/ - 21 Gru 2005

ITC pośrednictwo pracy - praca za granicą****

ITC Polsko Brytyjska Agencja Pracy - praca za granicą w krajach UE (Anglia, Irlandia, inne), USA, Australii, Japonii. Praca za granicą w branżach: gastronomia, hotelarstwo, przemysł, transport, medycyna, rozrywka. Mamy certyfikat Ministra Pracy.

http://www.itcpraca.pl/ - 2 Lis 2004

Agencja - Nianie, Opiekunki, Pomoce domowe Łódź****

Profesjonalna agencja niań, opiekunek i pomocy domowych \"NANNY TIME\" Agencja Niań i Opiekunek \"NANNY TIME\" założona została przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom \"PRZYTUL MNIE\", które działa od 1998r. Profesjonalna niania jest odpowiedzialna za dziecko i organizuje szczęśliwe, kochające otoczenie dla dziecka. Jej obowiązki obejmują kompleksową opiekę nad dzieckiem, dbają o jego dobre samopoczucie oraz utrzymują pokój dziecka w czystości. Wszystkie Nianie i opiekunki są dobierane specjalnie do Twoich potrzeb, przyjmujemy tylko opiekunki i pielęgniarki, które spełniają nasze wysokie oczekiwania i kryteria. Dbamy o najwyższy poziom poufności z naszymi klientami. Skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces wprowadzenia Niani do Waszego domu.

http://www.nanny-time.pl/ - 28 Sty 2011

Amipol - Legalna praca w USA, Work&Travel, H2B. Rzeszów****

Legalna praca w USA w hotelach na Florydzie. Pracuj i ucz się angielskiego. Work and travel! Handel z USA, sprowadzanie towarów. Praca tymczasowa i pomoc w załatwieniu formalności wyjazdowych do USA.

http://www.amipol.rzeszow.pl/ - 23 Sty 2006

Au Pair - zostań opiekunką do dziecka w USA****

Strona zawiera ofertę wyjazdu w charakterze au pair. Nowością jest program stypendialny - bezpłatny wyjazd dla najlepszych. Znajdziesz tu przede wszystkim odpowiedź na pytanie: na czym polega program au pair, porady: jak zostać au-pair oraz formularz zgłoszeniowy.

http://www.aupair-info.pl/ - 24 Cze 2004