KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > au-pair (59)

Au Pair Anya****

Au Pair Anya to biuro organizujące wyjazdy młodzieży w charakterze au pair do USA i Europy Zachodniej, będące członkiem IAPA oraz EMPŚ. W serwisie zapoznasz sie ze wszystkimi niezbędnymi informacjami.

http://www.aupair-anya.pl/ - 22 Sty 2004

Au pair Mikroserwis-praca za granicą i nauka za granicą.Kraków****

Oficjalna strona www firmy Au pair Mikroserwis - nauka za granicą i praca za granicą. Na stronie informacje o programie au pair, terminach wyjazdów, zasadach wyjazdów, kosztach, formalnościach wyjazdów au pair.

http://www.aupair.com.pl/ - 23 Sty 2006

Au-Pair Kids****

Biuro Au-Pair Kids zajmuje się organizowaniem wyjazdów do krajów Europy Zachodniej w ramach programów au-pair, polegających na uczestnictwie w kursach językowych i opiece nad dziećmi w wybranej rodzinie, za co kandydatka wynagradzana jest kieszonkowym.

http://www.aupairkids.net/ - 30 Sie 2004

Au-pair. Poznań, Kalisz, Szczecin****

Au Pair Mikroserwis proponuje naukę i pracę za opiekę nad dzieckiem w różnych krajach. Na stronie warunki podjęcia pracy, informacje ogólne, etapy przygotowania do wyjazdu i inne niezbędne informacje.

http://www.aupairpl.com.pl/ - 23 Sty 2006

Biuro ESPA - Europejski Program Au Pair. Kraków****

Strona Biura ESPA organizatora Programu Au-Pair w krajach Europy Zachodniej. Firma zapewnia pobyt oparty na wizie Au Pair, możliwość kontaktu z byłymi Aupairkami, oraz pełną opiekę podczas trwania Programu. Na stronie szczegóły dotyczące Programu w poszczególnych krajach, procedury organizowania pobytu oraz kosztów.

http://www.espa.pl/ - 23 Sty 2006

Camp America. Warszawa****

Jako jeden z nielicznych programów, Camp America zapewnia swoim uczestnikom możliwość obcowania z kulturą amerykańską, poznania zwyczajów i tradycji tego kraju, znacznego podniesienia poziomu własnych umiejętności językowych, nawiązania nowych przyjaźni oraz spędzenia niezapomnianych wakacji.

http://www.campamerica.pl/ - 23 Sty 2006

Centrum Języków Obcych. Olkusz****

Strona należy do spółki IMPULS s.a. z Olkusza. Firma oferuje swoje usługi w zakresie prowadzenia kursów językowych, tłumaczeń, wyjazdy Au-Pair, obozy językowe. Na stronie można się zapoznać ze szczegółami oferty usługowej IMPULS'u.

http://www.impuls.edu.pl/ - 23 Sty 2006

EF Education****

Największa szkoła językowa na świecie - kursy w kraju i za granicą, indywidualne lub grupowe, wszystkie poziomy, a ponadto: au pair

http://www.ef.com/ - 20 Kwi 2001

EUROPAcare24 - au pair, pomoc domowa Niemcy****

Znajdziemy dla Ciebie profesjonalnie: nianie, gosposie, opiekunki osób starszych oraz opiekunki do dzieci. Obszar działania to głównie Kraków, Warszawa i Niemcy. Na stronie także oferta pracy au pair w charakterze opiekunki, gosposi w Niemczech.

http://www.europacare24.pl/ - 2 Lis 2007

Finke - praca za granicą. Łódź****

Nasze biuro specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów do krajów Unii Europejskiej, Australii, Nowej Zelandii, USA, Kanady. Organizujemy kursy barmana, kucharza, kelnera. Jesteśmy członkami programu wymiany kulturowej Au Pair.

http://www.finke.com.pl/ - 23 Sty 2006