KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > au-pair (59)

Your Nanny - opiekunki i nianie****

Serwis Your Nanny to miejsce, w którym można znaleźć opiekunkę do dziecka, czy też do osoby starszej. Każda niania z agencji działa na terenie Warszawy. Wyróżniają je duże kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie.

http://www.yournanny.pl/ - 13 Gru 2017

Zostań Au Pair****

Szczegółowe informacje na temat au-pair, oferty wyjazdów.

http://www.zostanaupair.pl/ - 7 Lip 2004

Agencja Au Pair "Centrum Językowe". Dzierżoniów***

Witryna firmy umożliwiającej młodym ludziom pobyt Au Pair w Niemczech oraz w wielu krajach Europy Zachodniej. Firma prowadzi, także kursy jezykowe. Strona daje nam mozliwosć zapoznania się z ofertą edukacyjną.

http://www.republika.pl/cwiertka/ - 23 Sty 2006

Almatur Gdańsk***

Strona biura podróży z Gdańska oferującego wczasy w Łebie, Sopocie, Jastarni, na Pojezierzu Kaszubskim w Borach Tucholskich, organizuje obozy młodzieżowe, prowadzi sprzedaż biletów lotniczych. Strona zawiera informacje dotyczące programu edukacyjnego realizowanego przez Almatur "Rok szkolny w USA", informacje o międzynarodowej legitymacji studenckiej - ISIC, informacje o praktyce zawodowej w USA, dla studentów i absolwentów wyższych uczelni.

http://www.almatur.gda.pl/ - 17 Sie 2001

Au-Pair***

Zapraszamy do wyjazdów z naszą firmą. Na stronie znajdziesz nowe, aktualne oferty rodzin oczekujących na au-pair. Promocje!!!

http://intervip.w.interia.pl/ - 22 Mar 2004

Aupair agencja***

Specjalizacja w znajdywaniu aupair z Polski dla irlandzkich rodzin. Usluga jest darmowa. Aupair jest wspierana przez agencje podczas pobytu w Irlandi.

http://www.kidzaupair.pl/ - 27 Sty 2006

Au-Pair Niemcy - praca w Niemczech i Austrii***

Au pair w Niemczech oraz au-pair w Austrii - nasz program au-pair to tanie wyjazdy do Niemiec i Austrii.

http://www.au-pair-box.pl/ - 18 Kwi 2005

Firma Edukacyjna MIKROSERWIS. Kraków***

Wszelkie informacje techniczne, organizacyjne i praktyczne o praktykach i stażach zagranicznych. Program Au Pair, nauka języka angielskiego i praktyka w Irlandii, staże, praktyki i nauka języka w Niemczech, emigracja do Kanady.

http://www.staze.edu.pl/ - 23 Sty 2006

Gawo- au pair, au pair Anglia***

Firma organizuje bezpieczne i legalne wyjazdy edukacyjne do krajów Europy Zachodniej i USA dla osób w wieku 18-30 lat. Oferta obejmuje możliwość udziału w programie Nauka i Praca / Au-Pair, a także w stażach i praktykach studenckich. Placówka współpracuje z uznanymi agencjami partnerskimi z Europy i Stanów Zjednoczonych w celu zagwarantowania klientom klientom najwyższego standardu usług.

http://www.gawo.pl/ - 11 Sie 2011

Gosposie, pomoc domowa, opiekunki do dzieci w Warszawie***

PerfectCare24: agencja opiekunek w Warszawie wyszukuje i rekrutuje opiekunki do dzieci oraz opiekunki do osób starszych. Niania, gosposia, pomoc domowa czy opiekunka do dzieci - PerfectCare24 zapewni odpowiednią pomoc. Zapraszamy - gosposie, opiekunka Warszawa.

http://www.perfectcare24.pl/ - 9 Lis 2009