KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > au-pair (59)

Work and Travel. Poznań***

Strona zawiera informacje o programach work and travel, internship, training, aupair. Znajdziesz tu praktyczne porady na temat jak i gdzie wyjechać.

http://www.workandtravel.pl/ - 23 Sty 2006

Zagranica***

Strona przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych: aupair, pracą i studiowaniem za granicą. Znajdziesz tu porady, informacje, a także forum na którym możesz przeczytać co mają do powiedzenia inni.

http://www.zagranica.info/ - 23 Sie 2002

Au Pair Partner - Wyjazdy zarobkowe dla studentów**

Firma zajmuje się organizacją wyjazdów Au Pair: USA, Europa oraz wyjazdów letnich dla studentów: Summer Work Travel, Camps, Farmy-Anglia.

http://www.aupairpartner.pl/ - 7 Sty 2004

Aupair.**

Strona prezentująca ofertę biura pośrednictwa dla polskiej młodzieży pragnącej wyjechać do Holandii jako aupair. Znajdziesz tu szczegóły dotyczące wyjazdu i stawianych wymagań.

http://www.dutchpol.com/ - 13 Sie 2002

AuPair Anya-Biuro Podróży**

Na stronie biura podróży znajdują się informacje o zasadach au pair, formalności dotyczące wyjazdu oraz koszty. Znajdziesz tu też wiadomości o ofercie specjalnej.

http://www.aupairanya.com.pl/ - 21 Maj 2004

Au-pair pośrednictwo, Aupair ruth - praca i nauka w Niemczech**

Jesteśmy firmą, która ma kontakt z wieloma rodzinamy niemieckimi. Zapewniamy prace i naukę w charakterze au-pair. Serwis jest bezpłatny.

http://aupair-ruth.pl/ - 30 Lis 2004

Au-Pair. Profesjonalne biuro pośrednictwa Au-Pair**

Au-Pair to międzynarodowy program umożliwiający młodym ludziom naukę języka połączoną z pracą jako opiekunka. Najtańsze wyjazdy organizuje InterVIP. Na stronie szczegóły oferty.

http://au-pair.wizytowka.pl/ - 9 Sty 2002

IndexPolska. Katowice, Warszawa, Kraków, Wrocław**

Strona studenckiej agencji turystycznej oferującej m.in. wyjazdy za granicę jako au-pair, wycieczki, sylwester w takich miejscach: Zakopane, Słowacja, Praga, Paryż

http://www.indexpolska.com.pl/ - 23 Sty 2006

Opiekunka dla dziecka*

Opiekunka dla dziecka, szukam pracy w charakterze opiekunki, posiadam referencje. Jestem osobą miłą, bez nałogów, angażującą się w wykonywaną pracę.

http://tomex1979.w.interia.pl/op - 17 Wrz 2004