KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > automatyka przemysłowa (1 425)

Automatyka przemysłowa, budowa maszyn, linie produkcyjne - Gemikol****

Automatyka przemysłowa to branża, w której działa firma Gemikol. Oferując usługi takie jak budowa maszyn, projektowanie maszyn i urządzeń oraz automatyzacja produkcji, Gemikol jest firmom znaną i chętnie polecaną w branży. Oferują oni najlepsze linie produkcyjne na rynku.

http://www.gemikol.pl/ - 21 Sie 2012

Automatyka Przemysłowa Firmy OMRON****

Biuro Techniczno - Handlowe DARDAN PIW specjalizuje się w kompleksowych dostawach podzespołów i urządzeń automatyki przemysłowej. Oferta handlowa obejmuje podzespoły automatyki przemysłowej produkcji Firmy OMRON: sterowniki, regulatory, przetwornice (falowniki), czujniki optyczne itp. Specjalizujemy się dostawach podzespołów na potrzeby serwisu, produkcji i inwestycji.

http://www.omron.pl/ - 11 Gru 2003

Automatyka przemysłowa, instalacje przemysłowe, przeniesienia i remonty maszyn - Inter-Tech****

Inter-Tech - Oferujemy usługi w zakresie automatyki przemysłowej. Wykonujemy profesjonalne instalacje przemysłowe oraz remonty maszyn. Oferujemy również montaż urządzeń przemysłowych jak przeniesienia ciężkich maszyn.

http://www.inter-tech.net.pl/ - 31 Lip 2009

Automatyka przemysłowa, komputery przemysłowe****

Strona zawiera ofertę handlową produktów firmy Kontron dostarczającej kompletne systemy automatyki przemysłowej.

http://www.kontron.pl/ - 5 Gru 2008

Automatyka-Miedź Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która projektuje i wykonuje układy automatyzacji i pomiarów, instalacji elektrycznych niskiego napięcia, rozdzielni niskiego napięcia, rozdzielni oświetleniowych i szaf sterowniczych. Wiadomości o firmie, wzmianka o certyfikacie jakości ISO 9001 i ISO 14001, wykaz usług i lista referencyjna klientów.

http://www.a-m.com.pl/ - 19 Kwi 2002

Autoryzowane biuro inżynierskie OMRON ELECTRONICS, produkty firmy OMRON - katalogi****

Automatyka przemysłowa produkty firmy OMRON projektowanie.

http://www.lesron.com.pl/ - 1 Cze 2004

Autoryzowany dealer IST METZ w Polsce - systemy UV i LED UV****

IST METZ oferuje systemy UV oraz LED UV do suszenia, farb, lakierów, klejów oraz żywic dla branż takich, jak: poligrafia (druk arkuszowy/offsetowy, druk flexo, druk etykiet, sitodruk, rotograwiura, druk gazetowy, druk atramentowy/inkjet, druk cyfrowy), przetwórstwo (silikonizacja, klejenie, powlekanie elementów plastikowych, metalowych, lakierowanie proszkowe UV), meblarstwo (odporne na zarysowanie lakierowanie podłóg PCV, paneli podłogowych, mebli, drewna, płyt meblowych) czy automotive (suszenie lakierów, powłok i klejów na elementach samochodowych i akcesoriach samochodowych).

http://www.ist-uv.pl/ - 2 Maj 2018

AVAL - anteny, alarmy, telewizja, domofony, zamki****

Firma Aval sprzedaje anteny naziemne i satelitarne wraz z elektroniką antenową, maszty antenowe z osprzętem, wszelkie urządzenia do antenowych instalacji zbiorowych i telewizji kablowej, telefony, radiotelefony, telefaksy i osprzęt telefoniczny, domofony, wideodomofony, systemy interkomowe, wszelkie urządzenia do instalacji alarmowych, urządzenia do systemów kontroli dostępu i do telewizji przemysłowej. Na stronie znajdziecie ofertę salonów, listę partnerów i przedstawicieli oraz cennik.

http://www.aval.com.pl/ - 17 Paź 2001

Axyz - maszyny numeryczne****

AXYZ Automation Sp. z o.o. Katowice. Firma oferuje maszyny numeryczne i maszyny cnc - plotery frezujące, obrabiarki, frezarki cnc, plotery numeryczne, frezy.

http://www.axyz.pl/ - 7 Gru 2006

Badania Nieniszczące NDT - ProEuro.pl****

Firma P.H.U. PROEURO Sp. z o.o. istnieje na rynku od roku 2000. Działalność naszej firmy obejmuje badania nieniszczące (NDT) metodami: wizualną (VT), ultradźwiękową (UT), w tym pomiary grubości (UTT), magnetyczno-proszkową (MT) i penetracyjną (PT). Nasi specjaliści posiadają certyfikaty 2 i 3 stopnia na każdą z oferowanych przez nas metod badawczych. Oferujemy również doradztwo i ekspertyzy techniczne w zakresie oceny stanu technicznego konstrukcji stalowych i urządzeń ciśnieniowych. W ramach działalności oferujemy także kompleksowe usługi doradcze od konsultacji poprzez pomoc w redagowaniu dokumentacji, przeprowadzanie audytów, szkolenie pracowników aż po reprezentowanie zainteresowanych firm w kontaktach z jednostkami certyfikującymi.

http://www.proeuro.pl/ - 12 Lip 2013